Black Friday 2018 w IKEA przed nami. Sklepy w kolejnych krajach ujawniają, jakie promocje na Black Friday czekają na klientów w IKEA podczas Czarnego Piątku 2018. Już wiemy, że w Polsce na Black Friday 2018 w IKEA będą co najmniej dwie duże promocje - 10 proc. na meble do salonu oraz -15 proc. na artykuły dekoracyjne. Produkty można kupić w IKEA nie tylko w Black Friday 2018, ale już teraz. Jedna promocja potrwa do 27.11, druga zakończy się 4.12. Jakie jeszcze promocje IKEA na Black Friday 2018 przygotowała? Przekonamy się niebawem.

Black Friday 2018 w IKEA

W popularnym sklepie meblowym nie mogło zabraknąć takiego wydarzenia jak Czarny Piątek. Choć na razie nie jest znana pełna oferta Black Friday IKEA 2018, wiadomo już, że w czasie czarnego piątku w sklepie obowiązywać będą dwie promocje, dzięki którym można odmienić przede wszystkim salon.

BLACK FRIDAY 2018 W POLSCE LISTA SKLEPÓW + OFERTY PROMOCYJNE

Sofy, fotele, meble, dywany, poduszki, koce czy świeczki - te artykuły będzie można kupić w IKEA podczas Black Friday 2018 w obniżonych cenach. Promocje sięgają 10 oraz 15 proc. Co jeszcze IKEA zaoferuje swoim klientom na Black Friday 2018? Wkrótce się przekonamy.

IKEA na Black Friday 2018: -10 proc.

Chcesz zmienić wystrój salonu? Black Friday 2018 to dobry czas, jeśli interesują cię meble sprzedawane w iKEA. Na Black Friday, ale nie tylko, sklep przygotował ofertę na sprzedaż:

  • sof,
  • foteli,
  • systemu BESTA.

Wszystkie te meble sprzedawane będą w IKEA podczas Black Friday ze zniżką wynoszącą 10 procent. W ofercie IKEA są zarówno fotele, sofy 2-3 osobowe, jak i większe. Można również samodzielnie zaprojektować sofę, korzystając z dostępnych modułów. Sprzedawany podczas Black Friday 2018 w IKEA system BESTA to również przeznaczony do tworzenia indywidualnych kombinacji system, w skład którego wchodzą obudowy, drzwiczki oraz wyposażenie wewnętrzne mebli.

IKEA 2018 Black Friday

Promocja nie ogranicza się wyłącznie do Black Friday 2018, obowiązuje do 4 grudnia 2018 dla wszystkich członków klubu IKEA Family. Dołączenie do klubu trwa chwilę i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.

IKEA na Black Friday 2018: -15 proc.

Jeśli nie planujesz wielkiego remontu, a chcesz jedynie odświeżyć wnętrze, z pomocą w Black Friday 2018 przychodzi IKEA, która oferuje tańsze o 15 proc. artykuły dekoracyjne:

  • pledy, narzuty, koce,
  • poduszki dekoracyjne,
  • dywany,
  • świece i świeczniki.

Najtańsze produkty kosztują kilka złotych, więc każdy, kto lubi dekorować wnętrza, może znaleźć coś dla siebie podczas Black Friday 2018 IKEA. Większość artykułów dekoracyjnych nie jest dostępna w sklepie online, należy po nie udać się do stacjonarnego sklepu IKEA.

IKEA 2018 Black Friday

Promocja nie ogranicza się wyłącznie do Black Friday 2018, obowiązuje do 27 listopada 2018 dla wszystkich członków klubu IKEA Family. Dołączenie do klubu trwa chwilę i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.

Czy jesteś zakupoholikiem? Sprawdź, czy jesteś uzależniony od zakupów! BLACK FRIDAY 2018