sportowy24
    Jastrzębski Węgiel uległ Onico Warszawa 2:3. Głośny doping i...

Jastrzębski Węgiel uległ Onico Warszawa 2:3. Głośny doping i tłumy kibiców na trybunach [ZDJĘCIA KIBICÓW]

Piotr Chrobok

Jastrzębski Węgiel uległ Onico Warszawa 2:3
    1/131

Przejdź do

©SK

Głośny doping kibiców nie pomógł siatkarzom Jastrzębskiego Węgla zwyciężyć w spotkaniu z Onico Warszawa. Prowadzeni wyjątkowo w tym spotkaniu Pomarańczowi przez asystenta dotychczasowego trenera, Nicolę Giolito ulegli swojemu bezpośredniemu sąsiadowi w tabeli 2:3 (22:25, 18:25, 25:19, 25:20,11:15). Byliście na tym meczu? Znajdźcie się na zdjęciach!
    Całymi rodzinami na szlagier kolejki 12. kolejki PlusLigi pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Onico Warszawa udali się fani tych pierwszych. Mimo, że kibicowali całym sercem, ich doping pozwolił drużynie Jastrzębskiego Węgla na wygranie jedynie dwóch setów.

Zobaczcie zdjęcia:
    Zobacz galerię

Wielu fanów na dzisiejsze spotkanie wybrało się ze względu na osobę Bartosza Kurka, który już po raz drugi tej jesieni ze swoją drużyną gościł w Jastrzębiu.

Kibice mogli podziwiać MVP wrześniowych mistrzostw świata jednak tylko przez dwa pierwsze sety. W końcówce drugiej partii, Kurek z grymasem bólu na twarzy udał się do szatni.

Właśnie wtedy zmianie uległ także obraz spotkania. Do momentu, kiedy Kurek był na boisku, wszystko układało się po myśli siatkarzy z Warszawy, którzy pewnie wygrali dwa sety.

Na wysokości zadania stanęli fani Jastrzębskiego Węgla, którzy mimo niekorzystnego wyniku nawet na moment nie przestali dopingować swoich ulubieńców. Ich wysiłki zostały wynagrodzone w trzeciej i czwartej odsłonie spotkania, kiedy do remisu doprowadzili Pomarańczowi. W tie-breaku zabrakło jednak siły i ostatecznie Jastrzębski Węgiel uległ Onico Warszawa 2:3.

Na uwagę zasługuje także fakt, że w Jastrzębiu zjawili się fani warszawskiego zespołu.