2 z 84
Poprzednie
Następne
Katowicka Desa zaprasza na aukcję malarstwa i rzeźby. Do kupienia m.in. dzieła Rozwadowskiego, Fałata, Malczewskiego i Nikifora
217. aukcja obrazów, rzeźby i rzemiosła artystycznego
2. Paweł WRÓBEL (1913 - 1984)
„Śmingus-dyngus”, 1983
akryl, płótno naklejone na płytę, 20 x 30,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P. 1983 r.
*opłata droit de suite
3 400