Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
3 z 84
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
fot. Desa Katowice

Katowicka Desa zaprasza na aukcję malarstwa i rzeźby. Do kupienia m.in. dzieła Rozwadowskiego, Fałata, Malczewskiego i Nikifora

217. aukcja obrazów, rzeźby i rzemiosła artystycznego

3. Paweł WRÓBEL (1913 - 1984)
„Pejzaż z miasteczkiem i kopalnią”, 1983
akryl, płótno naklejone na płytę, 13 x 28 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P. 1983 r.
*opłata droit de suite
3 400

Zobacz również

Festyn w Sercu Sosnowca: Muzyka, Tradycja i Rodzinna Zabawa

Polski klub po ponad 20 latach wraca na trzeci poziom rozgrywkowy!

Polecamy

Wiemy, co kryje tajemniczy notes Igi Świątek

Polki z Włoszkami na start. Rusza Liga Narodów

Jaworze zamierza odrestaurować zabytkową willę Langera