Kibice MKS Będzin szczęśliwi! Zespół wygrał z Norwidem Częstochowa i zrobił krok do PlusLigi ZDJĘCIA

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
W pierwszym finałowym meczu Tauron 1. Ligi siatkarze MKS Będzin pewnie wygrali z Exact Systems Norwidem Częstochowa 3:0. Rywalizacja o awans do PlusLigi toczy się do dwóch zwycięstw. Zobaczcie zdjęcia kibiców, którzy oglądali to spotkania.

W pierwszym finałowym meczu Tauron 1. Ligi MKS Będzin pewnie wygrał z Exact Systems Norwidem Częstochowa 3:0 (25:21, 25:17, 25:18) i zrobił krok w kierunku awansu do PlusLigi. Kolejny mecz odbędzie się w poniedziałek 15 maja w Częstochowie.

Goście udany mieli tylko początek pierwszego seta, gdy objęli prowadzenie 4:2, oraz trzeciego - do 5:2. Poza tymi fragmentami ton rywalizacji nadawał już MKS. Będzinianie kontrolowali przebieg spotkania już do końca, pewnie zgarniając wszystkie trzy sety.

MVP meczu został wybrany Jarosław Macionczyk, który zagrywką siał spustoszenie po stronie Norwida.

MKS Będzin - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:21, 25:17, 25:18)
Stan rywalizacji do trzech zwycięstw: 1:0.