Kibice Zagłębia Sosnowiec śmieją się ze swoich piłkarzy. Ich zespół przegrał z Resovią Rzeszów

Piłkarze Zagłębia Sosnowiec nie dają swoim kibicom powodów do radości. Z Resovią zaliczyli kolejną porażkę.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
Zespół Zagłębia Sosnowiec spisuje się fatalnie. Trzecia w tym sezonie porażka, tym razem z Resovią, oznacza obsunięcie się klubu do strefy spadkowej. Zobaczcie zdjęcia kibiców, którzy oglądali to spotkanie.

Kolejny fatalny występ Zagłębia Sosnowiec. Zespół, który miał się liczyć w walce o awans do Ekstraklasy, zawodzi na całej linii. W sobotę drużyna prowadzona przez Marcina Malinowskiego przegrała z Resovią 0:1 (0:0) i znalazła się w strefie spadkowej z jednym punktem wywalczonym w czterech meczach.

Jedyny gol padł w 61 minucie. Maciej Górski łatwo poradził sobie z Vedranem Daliciem i z bliska pokonał Mateusza Kosa. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, gdy po faulu na Marku Fabrym drugą żółtą kartkę dostał Hlib Buchał.

Sędzia doliczył do spotkania osiem minut, ale ostatecznie druga połowa trwała ponad 55 minut. Sosnowiczanom to nie pomogło, a kibice zdegustowani grą drużyny kwitowali szczególnie nieudane zagrania szyderstwem i wybuchami śmiechu.

Zagłębie Sosnowiec - Resovia 0:1 (0:0)