Koszmarny wypadek w Sosnowcu. Motocyklista potrącił matkę z dziećmi na pasach. Kobieta zginęła na ich oczach. Maluchy mają 7 i 9 lat

KLMZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (6 zdjęć)
Dramatyczny wypadek w Sosnowcu na ul. Wojska Polskiego w rejonie cmentarza komunalnego wydarzył się w środę 26 czerwca po godz. 14.00. 39-letnia kobieta przechodząca z dwójką dzieci przez przejście dla pieszych została śmiertelnie potrącona przez motocyklistę.

Dramatyczny wypadek w Sosnowcu na ul. Wojska Polskiego w rejonie cmentarza komunalnego wydarzył się w środowe popołudnie. Jak informuje asp. szt. Sonia Kepper, oficer prasowy sosnowieckiej policji, 39-letnia kobieta z dwójką dzieci przechodziła przez przejście dla pieszych, a w chwili, gdy schodziła już z jezdni, została potrącona przez nadjeżdżającego motocyklistę.

NOWE FAKTY: Motocyklista nie miał prawa jazdy. Dziś usłyszy zarzuty

- Kobieta była reanimowana, motocyklista trafił do szpitala. Dzieciom nic groźnego się nie stało - informowała policjantka.

Niestety, mimo wysiłków ratowników kobiety nie udało się uratować. Obrażenia okazały się śmiertelne, 39-letnia kobieta zmarła. Matka przeprowadzająca dwoje swoich dzieci w wieku niespełna 7 i 9 lat w ostatniej chwili zdążyła je odepchnąć, prawdopodobnie dzięki temu nie odniosły one żadnych obrażeń, ona sama jednak została potrącona. Niestety pomimo prowadzonej długotrwałej reanimacji nie udało się jej uratować.

25-letni motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy, jednak jak się okazało, nie miał on uprawnień do kierowania. Zważywszy wstępne ustalenia w sprawie i okoliczności zdarzenia, prokurator przeprowadzający czynności zdecydował o zatrzymaniu kierującego jednośladem. Dzieci uczestniczące w zdarzeniu, jak i rodzina kobiety zostały objęte opieką psychologa.

Ul. Wojska Polskiego w rejonie cmentarza komunalnego była całkowicie zablokowana, dopuszczony był tylko dojazd mieszkańców do posesji.

Żyj i szanuj życie - 10 zasad pomoże Ci zachować bezpieczeńs...

Zobaczcie koniecznie

Jak produkowany jest prąd w Elektrowni w Rybniku?

Debata DZ: Jak walczyć ze smogiem?

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 180

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

M
Mirror

Ile na drogach jest samochodów i jaki odsetek ich kierowców to potencjalni zabójcy?

Ile na drogach jest jest motocykli i jaki odsetek ich kierowców to potencjalni zabójcy?

Statystyki są bezwzględne dla motocyklistów i sami jesteście sobie winni, bo nawet nie krytykujecie niebezpiecznych zachowań wśród swojej, za przeproszeniem "braci". Kierowcy samochodów bardzo często cwaniaka wśród swoich zjebią, czy to via CB czy na żywo, a czasem nawet takiemu zajebią w ryj, aby drugi raz się zastanowił zanim komuś zajedzie drogę.

Czy motocyklista kiedykolwiek opierdolił drugiego motocyklistę za niebezpieczne zachowanie? Nikt nigdy o takim przypadku nie słyszał. W waszym motocyklowym środowisku jest niepisane przyzwolenie na zabijanie. Garstka jeżdżących normalnie to zwykli tchórze. Jebane tchórzliwe króliki w krowiej skórze i ciemnych kaskach.

P
Pomagam

Dla bohaterki Pani Dominiki która dała drugie życie swoim dzieciom sama przy tym ginąc na ich oczach. Zapraszam po więcej! pomagam.pl/0kn3rgl3

G
Gość
2019-06-27T21:23:55 02:00, Motocyklista:

Sama nienawiść w tych komentarzach względem motocyklistów, i wrzucanie ich do jednego wora. Masakra nie warto czytać waszych wypocin, sama mowa nienawiści nic tylko byście się zabijali wzajemnie. Nie każdy motocyklista to świr.

2019-06-28T01:56:59 02:00, Gość:

KAŻDY!

2019-06-28T07:00:14 02:00, Motocyklista:

Jesteś śmieszny. Szkoda że nie każdy wypadek śmiertelny z udziałem kierowcy osobówki nie jest tak nagłaśniany jak z udziałem motocyklisty, wtedy dopiero była by jatka, dałbym wam broń żebyście się powybijali może by zapanowała normalność na świecie.

2019-07-01T06:52:54 02:00, Gość:

Ilu jest procentowo uczestników ruchu w autach A ilu na jednośladach? Ilu z was na motohulajnogach nie wisiało się przed auta albo nie wyprzedzalo z prawej strony. Tak wiem. Prawo ruchu drogowego jest tylko dla kierowców. Czyli dla samochodów. Dupa. Was jednośladowcy też obowiązuje.

Każdy jednoślad to albo samobójca lub morderca. O pseudo-rowerzystach przejeżdżających na pasach i jeżdżących po chodnikach też to dotyczy.

G
Gość

Dlaczego nie ma nigdzie policji gdy jest tyle ameb na drogach? W okolicach mojego osiedla, na pasach od miesięcy nie było nawet jednej kontroli

G
Gość
2019-06-26T16:18:12 02:00, Yamaha R1 Turbo:

Kurde zas bydzie na nas nagonka

2019-06-28T13:23:53 02:00, Kawa H2:

E, nie pierwszy raz, przeżyjemy .

Zawzyj sznupa...

G
Gość
2019-06-27T21:23:55 02:00, Motocyklista:

Sama nienawiść w tych komentarzach względem motocyklistów, i wrzucanie ich do jednego wora. Masakra nie warto czytać waszych wypocin, sama mowa nienawiści nic tylko byście się zabijali wzajemnie. Nie każdy motocyklista to świr.

2019-06-28T01:56:59 02:00, Gość:

KAŻDY!

2019-06-28T07:00:14 02:00, Motocyklista:

Jesteś śmieszny. Szkoda że nie każdy wypadek śmiertelny z udziałem kierowcy osobówki nie jest tak nagłaśniany jak z udziałem motocyklisty, wtedy dopiero była by jatka, dałbym wam broń żebyście się powybijali może by zapanowała normalność na świecie.

Ilu jest procentowo uczestników ruchu w autach A ilu na jednośladach? Ilu z was na motohulajnogach nie wisiało się przed auta albo nie wyprzedzalo z prawej strony. Tak wiem. Prawo ruchu drogowego jest tylko dla kierowców. Czyli dla samochodów. Dupa. Was jednośladowcy też obowiązuje.

G
Gość
2019-06-27T15:05:25 02:00, Zabijać motokurwy:

Polscy motocykliści to podludzie i jebane ścierwa

2019-06-27T18:14:33 02:00, Gość:

Nie kategoryzujmy wszystkich motocyklistów. Nie każdy z nich to ,,dawca nerek" i nie każdy zapierdala bez opamiętania.

2019-06-27T19:25:02 02:00, Ok:

Jakoś takich nie widac

2019-06-28T09:40:03 02:00, Gość:

Bo o nich się głośno nie mówi. Nie powodują wypadków, nie stwarzają zagrożenia.

2019-06-29T19:42:33 02:00, Gość:

Ich nerki nie nadają się to przeszczepów

Motocyklista po wypadku komunikacyjnym to rzadko może rogówki gałek ocznych oddać do przeszczepu. Taki to tylko "na złom". Za duże obrażenia wielobranżowe.

G
Gość
2019-06-29T13:14:20 02:00, Gość:

Przestańcie widzieć tylko jedną stronę medalu. Tej kobiety nikt nie potrącił na chodniku lecz na oznakowanym przejściu dla pieszych na ULICY. Mógł to być normalny kierowca, może nawet zawodowy i moze się zagapic... Za to nic nie usprawiedliwia wchodzenia na jezdnię nawet na zielonym świetle prosto pod koła nadjeżdżających pojazdów. Gdyby matka stanęła jak człowiek z dziećmi za które odpowiada i 3 razy upewniła się czy faktycznie może przejść przez jezdnię to żadna tragedia by się nie wydarzyła. Zawsze nagonki na kierowców ale nie można porównywać barana na motocyklu z dorosla matka która pełni opiekę nad dwójką dzieci i jej obowiązkiem jest zwracać uwagę na wszelkie zagrożenia. Ja wchodząc na jezdnię wiem że jestem w miejscu w którym mogę w każdej chwili zginac przez nieuwagę moja lub kierowcy. Zasadą ograniczonego zaufania obowiązuje wszystkich!

2019-06-30T13:51:25 02:00, Gość:

Hehe, kolega ewidentnie motocyklista.

Idioto! Napisane jest że schodziła z jezdni. Więc nie pierdol idioto.

G
Gość

Znalazłem błędy w artykule. Zamiast "25-letni motocyklista", powinno być "25-letni tuman bez wyobraźni, któremu wydaje się, że to na niego wszyscy muszą uważać, a on, wzorem świętej krowy, może sobie robić na ulicach wszystko, co mu się żywnie podoba". Poprawcie to, bo razi w oczy.

G
Gość
2019-06-29T13:14:20 02:00, Gość:

Przestańcie widzieć tylko jedną stronę medalu. Tej kobiety nikt nie potrącił na chodniku lecz na oznakowanym przejściu dla pieszych na ULICY. Mógł to być normalny kierowca, może nawet zawodowy i moze się zagapic... Za to nic nie usprawiedliwia wchodzenia na jezdnię nawet na zielonym świetle prosto pod koła nadjeżdżających pojazdów. Gdyby matka stanęła jak człowiek z dziećmi za które odpowiada i 3 razy upewniła się czy faktycznie może przejść przez jezdnię to żadna tragedia by się nie wydarzyła. Zawsze nagonki na kierowców ale nie można porównywać barana na motocyklu z dorosla matka która pełni opiekę nad dwójką dzieci i jej obowiązkiem jest zwracać uwagę na wszelkie zagrożenia. Ja wchodząc na jezdnię wiem że jestem w miejscu w którym mogę w każdej chwili zginac przez nieuwagę moja lub kierowcy. Zasadą ograniczonego zaufania obowiązuje wszystkich!

Hehe, kolega ewidentnie motocyklista.

G
Gość

motocykliści to w większości pustaki bez wyobraźni na jezdni ...sam nie raz się o tym przekonałem na drodze...jak mają puste głowy to niech sobie jeżdżą na specjalnie wydzielonych torach i tam się zabijają nawzajem bez narażania na niebezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego...

M
Mirror

Ja mam na aucie naklejkę: "Motocykle są wszędzie za szybko. Jeśli nie zdążyłeś przeczytać tego tekstu, to lepiej żebyś szybko odszedł na tamten świat zanim kogoś zabijesz. Jeśli to przeczytałeś, chylę czoła za rozwagę i życzę długiego życia!"

G
Gość
2019-06-27T15:05:25 02:00, Zabijać motokurwy:

Polscy motocykliści to podludzie i jebane ścierwa

2019-06-27T18:14:33 02:00, Gość:

Nie kategoryzujmy wszystkich motocyklistów. Nie każdy z nich to ,,dawca nerek" i nie każdy zapierdala bez opamiętania.

2019-06-27T19:25:02 02:00, Ok:

Jakoś takich nie widac

2019-06-28T09:40:03 02:00, Gość:

Bo o nich się głośno nie mówi. Nie powodują wypadków, nie stwarzają zagrożenia.

Ich nerki nie nadają się to przeszczepów

G
Gość
2019-06-29T13:14:20 02:00, Gość:

Przestańcie widzieć tylko jedną stronę medalu. Tej kobiety nikt nie potrącił na chodniku lecz na oznakowanym przejściu dla pieszych na ULICY. Mógł to być normalny kierowca, może nawet zawodowy i moze się zagapic... Za to nic nie usprawiedliwia wchodzenia na jezdnię nawet na zielonym świetle prosto pod koła nadjeżdżających pojazdów. Gdyby matka stanęła jak człowiek z dziećmi za które odpowiada i 3 razy upewniła się czy faktycznie może przejść przez jezdnię to żadna tragedia by się nie wydarzyła. Zawsze nagonki na kierowców ale nie można porównywać barana na motocyklu z dorosla matka która pełni opiekę nad dwójką dzieci i jej obowiązkiem jest zwracać uwagę na wszelkie zagrożenia. Ja wchodząc na jezdnię wiem że jestem w miejscu w którym mogę w każdej chwili zginac przez nieuwagę moja lub kierowcy. Zasadą ograniczonego zaufania obowiązuje wszystkich!

2019-06-29T14:11:18 02:00, Gość:

A przeczytałeś dokładnie artykuł, czy tylko pobieżnie i szukasz okoliczności łagodzących dla mordercy na motocyklu? Kto mordercy broni jest mentalnie taki sam. Kobieta schodzila już z pasów

Ale bzdury piszesz kobieta przechodziła prawidłowo auta się zatrzymały a motocykl nie w dodatku he miał prawa jazdy i nue widział jak się hamuje z tego co wiadomościach mówili!

G
Gość
2019-06-29T13:14:20 02:00, Gość:

Przestańcie widzieć tylko jedną stronę medalu. Tej kobiety nikt nie potrącił na chodniku lecz na oznakowanym przejściu dla pieszych na ULICY. Mógł to być normalny kierowca, może nawet zawodowy i moze się zagapic... Za to nic nie usprawiedliwia wchodzenia na jezdnię nawet na zielonym świetle prosto pod koła nadjeżdżających pojazdów. Gdyby matka stanęła jak człowiek z dziećmi za które odpowiada i 3 razy upewniła się czy faktycznie może przejść przez jezdnię to żadna tragedia by się nie wydarzyła. Zawsze nagonki na kierowców ale nie można porównywać barana na motocyklu z dorosla matka która pełni opiekę nad dwójką dzieci i jej obowiązkiem jest zwracać uwagę na wszelkie zagrożenia. Ja wchodząc na jezdnię wiem że jestem w miejscu w którym mogę w każdej chwili zginac przez nieuwagę moja lub kierowcy. Zasadą ograniczonego zaufania obowiązuje wszystkich!

A przeczytałeś dokładnie artykuł, czy tylko pobieżnie i szukasz okoliczności łagodzących dla mordercy na motocyklu? Kto mordercy broni jest mentalnie taki sam. Kobieta schodzila już z pasów

Dodaj ogłoszenie