Lech Poznań - Raków Częstochowa 3:0 NA ŻYWO, WYNIK, LIVE Beniaminek chce wziąć rewanż

Piłkarze Rakowa zagrają dzisiaj w Poznaniu z Lechem
Piłkarze Rakowa zagrają dzisiaj w Poznaniu z Lechem Przemyslaw Swiderski
Lech Poznań - Raków Częstochowa na żywo. wynik, live. Lech Poznań pokonał Raków Częstochowa 3:0. Obydwa zespoły w tabeli dzieliły przed meczem tylko trzy punkty, ale Kolejorz wygrał dość zdecydowanie. Tutaj możesz śledzić na żywo wynik i relację live z meczu Lech Poznań - Raków Częstochowa.

Lech Poznań - Raków Częstochowa na żywo

Lech zajmuje piąte miejsce w tabeli mając na koncie 31 pkt. Raków plasuje się na jedenastej lokacie, ale ma tylko trzy "oczka" mniej od poznaniaków. Beniaminek miał bronić się przed spadkiem, a tymczasem po udanej rundzie jesiennej z dużymi nadziejami spogląda w kierunku górnej połówce tabeli.

Zimową przerwę w lepszych nastrojach spędzili częstochowianie, którzy wygrali dwa ostatnie grudniowe spotkania z Górnikiem i Lechią. Lech stary rok zakończył dwoma remisami, w uzyskany jesienią wynik punktowy nikogo w Poznaniu nie zadowala. Tutaj możesz śledzić mecz lech Poznań - Raków Częstochowa na żywo.

Lech Poznań - Raków Częstochowa wynik

Raków zimą pozyskał czterech pomocników. Do Częstochowy zjechal bałkański zaciąg w postaci Serba Marko Poletanovicia, Słoweńca Davida Tijanicia oraz Chorwata Frana Tudora oraz młodzieżowiec Daniel Mikołajewski.

- Nie patrzymy w daleką przyszłość. Skupiamy się tylko na najbliższym spotkaniu z Lechem Poznań. Będziemy maksymalnie skoncentrowani i nastawieni na walkę od pierwszej do ostatniej minuty. Takie podejście będzie nam towarzyszyć przed każdą kolejką - powiedział Daniel Mikołajewski.

20-latek, który do beniaminka trafił w Lechii Gdańsk, ma najmniejszą szansę na grę spośród nowych graczy. Pewniakiem jest Fran Tudor, który ma być ważnym ogniwem drużyny trenera Marka Papszuna, a dla Marko Poletanovicia i Davida Tijanicia też może się znaleźć miejsce na boisku, choć może nie dla każdego od pierwszej minuty.

Tutaj możesz śledzić wynik meczu Lech Poznań - Raków Częstochowa.

Lech Poznań - Raków Częstochowa live

Lech w trakcie zimowej przerwy doznał sporych osłabień. Klub opuścili Darko Jevtić, Joao Amaral i Tymteusz Klupś. Pozyskano tylko Daniego Ramireza, ale Hiszpan nie wystąpi w meczu z Rakowem, bo musi pauzować za żółte kartki. Przeciwko częstochowianom może za to zagrać były piłkarz tej drużyny Michał Skóraś. Wypożyczenie młodzieżowca do Rakowa zostało skrócone i poznaniacy wezwali go do siebie, by wzmocnił rywalizację w składzie Kolejorza.

Nie przegap

Pierwszy meczy Rakowa z Lechem w tym sezonie zakończył się wygraną poznaniaków 3:2. Częstochowianie marzą więc o rewanżu, ale wygrana na Bułgarskiej nie będzie sprawą łatwo, bo Kolejorz u siebie częściej w tym sezonie wygrywa niż przegrywa.

Sędzią meczu Lech - Raków będzie Paweł Raczkowski z Warszawy. Tutaj możesz śledzić mecz Lech Poznań - Raków Częstochowa live.