Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Licytacje domów w Śląskiem: Tanie domy i mieszkania w listopadzie 2022. Ceny zaczynają się od 67 tysięcy złotych

red.
Chociaż inflacja daje nam we znaki, wcale to nie oznacza, że nie załapiemy się na dobre oferty. Licytacje komornicze wystawiają na aukcję domy i mieszkania w bardzo przystępnych cenach. Przekonajcie się sami! Zobacz oferty w naszej galerii zdjęć >>>
Chociaż inflacja daje nam we znaki, wcale to nie oznacza, że nie załapiemy się na dobre oferty. Licytacje komornicze wystawiają na aukcję domy i mieszkania w bardzo przystępnych cenach. Przekonajcie się sami! Zobacz oferty w naszej galerii zdjęć >>>Krajowa Rada Komornicza
Licytacje komornicze domów i mieszkań w województwie śląskim (listopad 2022). Inflacja daje popalić, ceny rosną w górę, ale nadal można skorzystać z dobrych okazji. Takie możliwości dają licytacje komornicze, które pozwalają nam poszukać domu w naprawdę dobrej cenie. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listopadowe zestawienie licytacji w woj. śląskim. Zobaczcie sami!

Tanie domy i mieszkania w listopadzie 2022 w Śląskiem. Ceny zaczynają się od 67 tysięcy złotych. Zobacz oferty w naszej galerii zdjęć.

Chociaż inflacja daje nam we znaki, wcale to nie oznacza, że nie załapiemy się na dobre oferty. Licytacje komornicze wystawiają na aukcję domy i mieszkania w bardzo przystępnych cenach. Przekonajcie się sami!

Licytacje komornicze. Co musisz wiedzieć?

Według zasad przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej części sumy oszacowania. Rękojmię złożoną przez licytanta, któremu udzielono przybicia, zatrzymuje się. Pozostałym licytantom rękojmię zwraca się niezwłocznie. Jeżeli nabywca nie wykonał w terminie warunków licytacji co do zapłaty ceny, traci rękojmię, a skutki przybicia wygasają.

Z utraconej rękojmi pokrywa się koszty egzekucji związanej ze sprzedażą, a reszta wchodzi w skład sumy uzyskanej w egzekucji albo jeżeli egzekucja została umorzona, jest przelewana na dochód Skarbu Państwa - art. 8671 kpc. Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych.

  • Licytacja komornicza jest to forma publicznej sprzedaży ruchomości lub nieruchomości.
  • Kwota oszacowania jest wartością ruchomości/nieruchomości wystawionej na licytację określona przez komornika lub biegłego.
  • Kwota wywołania (cena wywoławcza) to kwota, od której zacznie się licytacja.
  • Rękojmia, wadium to kwota o wartości 10% kwoty oszacowania, jaką należy wpłacić przed rozpoczęciem licytacji, by móc w niej wziąć udział.

W przetargu nie mogą uczestniczyć:

  • dłużnik oraz komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo,
  • osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym,
  • licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji.

Nie przeocz

Zobacz także

Musisz to wiedzieć

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Chcesz sprzedać mieszkanie ? To musisz wiedzieć!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera