Liga Mistrzów: Real – PSG 1:0 [RELACJA, ZDJĘCIA]

Real Madryt bardzo szczęśliwie pokonał Paris Saint Germain i awansował do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Paryżanie zagrali w stolicy Hiszpanii bardzo dobry mecz i zdominowali Królewskich. Zabrakło im jednak skuteczności. Adrien Rabiot trafił w słupek, a pragnący przypomnieć się hiszpańskim fanom Angel Di Maria w poprzeczkę. Real tymczasem wykorzystał błąd bramkarza PSG Kevina Trappa, który niepotrzebnie wyszedł do odbitego przez obrońcę strzału Tony’ego Kroosa z dystansu i Nacho skierował piłkę do pustej bramki.

Sevilla przed dwoma tygodniami pechowo przegrała w Manchesterze. Drużyna Grzegorza Krychowiaka pałała żądzą rewanżu, ale wicemistrzowie Anglii szybko pozbawili ją złudzeń, bo już po 11 minutach prowadzili 2:0. W roli głównej wystąpił Fernandinho. Brazylijczyk asystował przy pierwszym golu, a drugiego sam strzelił popisując się skuteczną dobitką.Na kontaktową bramkę Sevilli Manchester City szybko odpowiedział trzecim golem i kontrolował sytuację na boisku. Krychowiak tuż przed przerwą ujrzał żółtą kartkę za ostry faul na Yaya Toure. Manchester City też jest już pewny awansu do 1/8 finału.