MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Memy na Dzień Wagarowicza bawią użytkowników sieci do łez. Zobacz najśmieszniejsze grafiki!

Monika Jaracz-Świerczyńska
Monika Jaracz-Świerczyńska
jeja.pl, memy.pl, demotywatory.pl, kwejk.pl, besty.pl, blasty.pl
Memy na Dzień Wagarowicza bawią użytkowników sieci do łez, a u wielu z nich przywołują mnóstwo wspomnień z czasów dzieciństwa oraz młodzieńczych lat. Związane są nieraz z komicznymi sytuacjami, jakich sporo osób doświadczało w towarzystwie szkolnych kolegów i koleżanek w pierwszym dniu wiosny. Wśród humorystycznych obrazków, utrzymanych w tym temacie nie brakuje również tych, które czerpią ze stereotypów. Mimo tego, że przedstawione w nich motywy rzadko mają potwierdzenie w praktyce, to mocno wpisały się w świadomość uczniów oraz nauczycieli. Są znane, lubiane i ciągle wywołują uśmiech na twarzach ich odbiorców. Zobacz najśmieszniejsze grafiki!

Nawet wagary stały się tematem memów

Wśród zabawnych grafik, tworzonych na bieżąco i zamieszczanych w internecie są treści, które dotyczą rzeczywistości w jej rozmaitych aspektach. Jak się okazuje, w wirtualnym świecie można znaleźć humorystyczne obrazki, odnoszące się do kwestii społecznych, politycznych, kulturalnych czy nawet ekonomicznych. W grafikach tych ich twórcy z przymrużeniem oka nawiązują do aktualnych wydarzeń, zjawisk, sytuacji, a także ludzkich postaw oraz zachowań, prezentowanych zarówno przez indywidualne osoby, jak też przedstawicieli konkretnych grup społecznych bądź zawodowych. Jednym z tematów, jaki wzięli pod lupę autorzy humorystycznych obrazków są wagary i związane z nimi nietypowe święto, przypadające co roku w pierwszym dniu wiosny.

Memy na Dzień Wagarowicza bawią użytkowników sieci do łez. Zobacz grafiki!

Dzień Wagarowicza przypada 21 marca

Jak się okazuje, memy na Dzień Wagarowicza u wielu ich odbiorców przywołują mnóstwo wspomnień z czasów dzieciństwa oraz młodzieńczych lat. Związane są nieraz z komicznymi sytuacjami, jakich sporo osób doświadczało w towarzystwie szkolnych kolegów i koleżanek w pierwszym dniu wiosny. Wśród humorystycznych obrazków, utrzymanych w tym temacie nie brakuje również tych, które czerpią ze stereotypów. Mimo tego, że przedstawione w nich motywy rzadko mają potwierdzenie w praktyce, to mocno wpisały się w świadomość uczniów oraz nauczycieli. Od lat są znane, lubiane i ciągle wywołują uśmiech na twarzach ich odbiorców. Z roku na rok internauci tworzą kolejne tego typu treści. W wirtualnym świecie można więc znaleźć nowe formy, wnoszące zupełnie inne interpretacje popularnych motywów. W związku z tym, że Dzień Wagarowicza przypada 21 marca, memy bardzo często są utrzymane w klimacie wiosennym. Niejednokrotnie też w sposób bezpośredni nawiązują do rozpoczynającej się pory roku.

W załączonej galerii prezentujemy memy o Dniu Wagarowicza, które bawią użytkowników sieci do łez. Zobacz najśmieszniejsze grafiki!

Memy na Dzień Wagarowicza bawią użytkowników sieci do łez. Zobacz grafiki!

od 16 lat
Wideo

Ceny warzyw i owoców w maju

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera