MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Memy o pilotach, pasażerach i lotach samolotem bawią niejednego użytkownika sieci. Zobacz humorystyczne grafiki oraz uśmiechnij się!

Monika Jaracz-Świerczyńska
Monika Jaracz-Świerczyńska
Internet – między innymi: jeja.pl, memy.pl, demotywatory.pl, kwejk.pl, besty.pl, blasty.pl
Memy o pilotach, pasażerach i lotach samolotem bawią niejednego użytkownika sieci. Twórcy humorystycznych obrazków, osadzonych w tym temacie z przymrużeniem oka odnoszą się do komicznych sytuacji, związanych z podróżowaniem samolotami. Jak można zauważyć, za pośrednictwem zabawnych grafik komentują oni przede wszystkim postawy, zachowania i bieżące reakcje uczestników lotu. Ponadto, zwracają również uwagę na motywy, dotyczące pracy pilotów czy stewardes, a także ich relacji z pasażerami. Memy o tematyce, związanej z lotnictwem idealnie wpisują się w Międzynarodowy Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki, przypadający 12 kwietnia. Zobacz humorystyczne obrazki o podróżowaniu w przestworzach oraz uśmiechnij się!

Lotnictwo z przymrużeniem oka - zobacz najlepsze memy

Zabawne grafiki, jakie można znaleźć w sieci cieszą się ogromną popularnością wśród internautów, którzy na bieżąco wyszukują i udostępniają tego typu treści chociażby w mediach społecznościowych. Wielu z nich publikuje je również jako wykreowane przez siebie memy, będące bardzo często humorystycznym nawiązaniem czy komentarzem do aktualnych wydarzeń, zjawisk bądź okoliczności. Nierzadko odnoszą się do konkretnych osób, a w zasadzie do ich zachowań oraz postaw, jakie prezentują. Zabawne grafiki nie mają na celu ośmieszyć kogokolwiek, lecz z przymrużeniem oka zwracają uwagę na popularne motywy. Chociaż bardzo często obrazki te wyolbrzymiają i ubarwiają rozpowszechniane kwestie, to niektóre mogą mieć swoje źródło w rzeczywistych sytuacjach, które kiedyś miały miejsce.

Memy o pilotach, pasażerach i lotach samolotem bawią użytkowników sieci. Zobacz!

Jednymi z najzabawniejszych grafik w sieci są memy o pilotach, pasażerach oraz lotach samolotem, jakie bawią do łez niejednego użytkownika świata wirtualnego. Twórcy humorystycznych obrazków, osadzonych w tym temacie z przymrużeniem oka odnoszą się do komicznych nieraz sytuacji, związanych z podróżowaniem samolotami. Jak można zauważyć, za pośrednictwem zabawnych grafik komentują oni przede wszystkim postawy, zachowania i bieżące reakcje uczestników lotu. Ponadto, zwracają też uwagę na motywy, dotyczące pracy pilotów czy stewardes, a także ich relacji z pasażerami.

Międzynarodowy Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki

Memy o tematyce, związanej z podróżowaniem samolotami idealnie wpisują się w Międzynarodowy Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki, przypadający 12 kwietnia. Jest to kolejne z nietypowych świąt, jakie można znaleźć w kalendarzach internetowych. Upamiętnia przede wszystkim dwa ważne w dziedzinie astronautyki wydarzenia, którymi były pierwszy lot w kosmos radzieckiego kosmonauty oraz start amerykańskiego promu kosmicznego. Dokładnie 12 kwietnia 1961 roku Jurij Gagarin zainaugurował loty w przestrzeń kosmiczną i na pokładzie statku Wostok 1 okrążył wówczas Ziemię. Z kolei tego samego dnia w 1981 roku wahadłowiec kosmiczny Columbia odbył pierwszy doświadczalny lot, znany jako STS-1. Misja amerykańskiego promu kosmicznego zakończyła się dwa dni później.

Międzynarodowy Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki przypomina również o codziennym podróżowaniu drogami powietrznymi oraz osiągnięciach ludzkości w dziedzinie zdobywania przestworzy. Znaczenie transportu lotniczego podkreśla szczególnie Międzynarodowy Dzień Lotnictwa Cywilnego, przypadający 7 grudnia. Został on ustanowiony w 1996 roku przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Jego inicjatorem była Organizacja Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego, powołana na mocy konwencji chicagowskiej, podpisanej 7 grudnia 1944 roku.

W załączonej galerii prezentujemy memy o pilotach, pasażerach i lotach samolotem, które bawią do łez niejednego użytkownika sieci. Zobacz humorystyczne obrazki o podróżowaniu w przestworzach oraz uśmiechnij się!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Paliwo na stacjach będzie tańsze

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera