Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Memy o rowerzystach wzbudzają w ostatnim czasie spore zainteresowanie wśród użytkowników sieci. Zobacz koniecznie i uśmiechnij się!

Monika Jaracz-Świerczyńska
Monika Jaracz-Świerczyńska
Internauci śmieją się głównie ze stereotypów, dotyczących jazdy na rowerze i powszechnych reakcji kierowców bądź pieszych na widok poruszających się jednośladami zdobywców szos.
Internauci śmieją się głównie ze stereotypów, dotyczących jazdy na rowerze i powszechnych reakcji kierowców bądź pieszych na widok poruszających się jednośladami zdobywców szos. Arch.
Memy o rowerzystach wzbudzają w ostatnim czasie spore zainteresowanie wśród użytkowników sieci, którzy nie tylko intensywnie przeglądają je w internecie, ale także udostępniają i komentują. Ponadto, sami tworzą nowe treści, dzięki czemu wzbogacają przekaz oraz proponują dodatkowe interpretacje. Internauci śmieją się głównie ze stereotypów, dotyczących jazdy na rowerze i powszechnych reakcji kierowców bądź pieszych na widok poruszających się jednośladami zdobywców szos. Zwracają uwagę na popularne wśród rowerzystów zachowania w czasie jazdy, nierzadkie łamanie przez nich przepisów ruchu drogowego, nieodpowiednie korzystanie z chodników oraz ścieżek rowerowych, a także konflikty z pieszymi i kierowcami samochodów. Memy o użytkownikach jednośladów wpisują się w ogólny trend, jaki zagościł w mediach społecznościowych oraz wielu serwisach internetowych. Popularność zabawnych grafik ciągle wzrasta, a wraz z nią nie tylko liczba memów, ale również tematów, które są w nich poruszane. Te humorystyczne obrazki są bowiem formą komentowania rzeczywistości na rożnych jej płaszczyznach – społecznej, politycznej, sportowej, kulturalnej i branżowej. Śmiejemy się również ze zjawisk oraz postaw ludzkich w obliczu rozmaitych wydarzeń, sytuacji, zmieniających się pór roku, a nawet poszczególnych świąt czy wakacji. Zobacz koniecznie najzabawniejsze memy o rowerzystach i uśmiechnij się!

Zabawne grafiki są jedną z popularniejszych form komentowania rzeczywistości

Ogromna liczba memów w internecie świadczy o tym, że te humorystyczne obrazki cieszą się wielką popularnością wśród użytkowników sieci, którzy często śledzą bieżące treści w internecie oraz aktywnie angażują się w ich powstawanie. Zabawnych grafik przybywa w wirtualnym świecie każdego dnia, a pomysłów na komentowanie rzeczywistości pojawia się coraz więcej. Tematyka memów jest niezwykle różnorodna, bowiem obrazki te odnoszą się do rozmaitych aspektów życia codziennego, na wielu jego płaszczyznach – społecznej, politycznej, sportowej, kulturalnej i branżowej.

Śmiejemy się również ze zjawisk oraz postaw ludzkich w obliczu rozmaitych wydarzeń, sytuacji, zmieniających się pór roku, a nawet poszczególnych świąt czy wakacji. Twórcy memów wyrażają poprzez takie grafiki swoje reakcje na bieżące sprawy, jakie znane są powszechnie oraz dotyczą zarówno kwestii publicznych, jak też tych, które związane są z poszczególnymi grupami społecznymi, zawodami bądź społecznościami. Bardzo często wpisują się również w ogólną narrację lub wyraźnie obejmują jedno ze stanowisk. Nierzadko dają też szerokie pole do interpretacji, gdyż nie zawsze odnoszą się wprost do poruszanego motywu. Tym samym prowokują innych do tworzenia kolejnych grafik, będących odpowiedzią na te treści lub ich pogłębieniem z różnych perspektyw. Jedną z grup, z których w ostatnim czasie internauci śmieją się najczęściej stali się rowerzyści.

Nie przeocz

Humorystyczne spojrzenie na rowerzystów zdominowało memy

Przeglądając zabawne grafiki w internecie nie da się nie zauważyć memów o rowerzystach, którzy w ostatnim czasie są jednym z najpopularniejszych bohaterów obrazków z humorem. Sezon letni to czas wielu wypraw rowerowych oraz wzmożonej aktywności na jednośladach również w miastach. Na ulicach, w parkach oraz wielu alejkach czy ścieżkach rowerowych nie brakuje cyklistów, którzy nie tylko jeżdżą rekreacyjnie, ale używają rowerów także do przemieszczania się.

Trasa do pracy bądź na zakupy nie zawsze jest łatwa i przyjemna, kiedy trzeba uczestniczyć w zmożonym ruchu drogowym, uciekając przed niezadowolonymi kierowcami samochodów bądź pieszymi. Każdy rowerzysta bowiem wie, że pokonanie odległości jednośladem może być czasochłonne nie tylko ze względu na kilometry, ale również możliwości poruszania się po drogach lub ścieżkach, jakie niejednokrotnie przeznaczone są zarówno dla rowerów, jak też osób, poruszających się pieszo. Rozmaite sytuacje są więc pretekstem do ich komentowania, między innymi za pośrednictwem zabawnych grafik, zamieszczanych w sieci. Internauci śmieją się głównie ze stereotypów, dotyczących jazdy na rowerze i powszechnych reakcji kierowców bądź pieszych na widok poruszających się jednośladami zdobywców szos. Zwracają uwagę na popularne wśród rowerzystów zachowania w czasie jazdy, nierzadkie łamanie przez nich przepisów ruchu drogowego, nieodpowiednie korzystanie z chodników oraz ścieżek rowerowych, a także konflikty z pieszymi i kierowcami samochodów.

W załączonej galerii prezentujemy memy o rowerzystach, jakie wzbudzają w ostatnim czasie spore zainteresowanie wśród użytkowników sieci. Zobacz koniecznie i uśmiechnij się!

Memy o rowerzystach niezwykle bawią użytkowników sieci. Zobacz koniecznie!

Zobacz także

Nie przeocz

Zobacz także

od 7 lat
Wideo

Dziennik Bałtycki. Pod Chojnicami wykopano samolot z II wojny

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera