MKS Dąbrowa - Astoria 72:86. Zdjęcia kibiców, którzy czekają na zwycięstwo już od 15 kolejek

MKS Dąbrowa - Astoria 72:86Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
Trwa fatalna passa koszykarzy z Dąbrowy Górniczej. Porażka z Astorią Bydgoszcz 72:86 była piętnastą z rzędu! Ostatni raz ze zwycięstwa koszykarze z Dąbrowy Górniczej cieszyli się na początku listopada ubiegłego roku.

Na ligowe zwycięstwo zespół z Dąbrowy czeka od 9 listopada ubiegłego roku. Wtedy po raz ostatni wygrał na wyjeździe z... Astorią Bydgoszcz. Zawodnicy MKS-u liczyli, że powtórzą ten sukces i przerwą złą passę. Tymczasem już po pierwszej kwarcie przegrywali 17 punktami.

Kliknij poniżej i zobacz zdjęcia

Nie przegap

Takiej straty już nie dało się odrobić, tym bardziej, że w trzeciej kwarcie MKS znowu nie był w stanie zatrzymać dobrze dysponowanych gości.

W zespole gospodarzy zabrakło Lee Moore'a. Nowy rozgrywający MKS-u Dąbrowa Górnicza zameldował się w Dąbrowie Górniczej czwartek, ale nie mógł zadebiutować z pewnych wymogów formalnych.

MKS Dąbrowa Górnicza – Enea Astoria Bydgoszcz 72:86 (10:27, 24:16, 12:20, 26:23)

MKS: Tra Holder 18, Justin Watts 18, Filip Put 13, Bryce Douvier 12, Marek Piechowicz 9, Piotr Śmigielski 2, Michael Fraser 0, Darrell Harris 0, Radosław Chorab 0.

Enea Astoria: Kris Clyburn 20, Mateusz Zębski 18, Michał Nowakowski 13, Michał Aleksandrowicz 11, Adam Kemp 10, Łukasz Frąckiewicz 8, Jaren Sina 3, A.J. Walton 2, Marcin Nowakowski 1, Dorian Szyttenholm 0.