Podmiejskie rezydencje i przedwojenne wille. Które domy na sprzedaż w Katowicach są najdroższe? Zaczynamy od 1,5 miliona złotych. A górna granica? Oto TOP 11 najdroższych domów na sprzedaż w Katowicach, oferowanych w serwisie gratka.pl

Macie minimum półtora miliona i ochotę na godny siebie dom w Katowicach? Cóż, bardziej luksusowo będzie, jeśli kupicie rezydencję w... Piasku pod Pszczyną, wycenioną na 5 milionów.

Bo najdroższe domy na sprzedaż w Katowicach w serwisie gratka.pl wcale nie są jednocześnie najdroższymi domami w regionie. Ale - swoje kosztują. W zamian mamy okazję by zamieszkać we wnętrzach z marmurami, pokojami kąpielowymi, tarasami, saunami, basenami, urządzonymi ogrodami. Albo w przedwojennej stylowej willi. Albo w nowoczesnym szeregowcu na przedmieściach.

CZYTAJ TEŻ:
Jak kupić tanie mieszkanie? Od PKP. Tanie mieszkania kolejowe w Katowicach, Gliwicach, Rybniku. Przetargi, ceny, adresy

Proszę bardzo, wybierzcie coś odpowiedniego dla siebie. Oto TOP 11 najdroższych domów na sprzedaż w Katowicach z serwisu gratka.pl.

Dane na 3 sierpnia 2018, braliśmy pod uwagę oferty nie starsze niż trzy miesiące. Są to domy z założenia jednorodzinne, choć ich powierzchnia często pozwala na ulokowanie tu firmy.

A jeśli Wasz budżet jest zgoła inny i przecinek jest co najmniej o jedno zero bliżej, zajrzyjcie do naszej galerii:

Zobacz zdjęcia najdroższych domów w Katowicach:
Zobacz galerię

Cóż. Ceny mieszkań poszybowały w Katowicach w ostatnich latach mocno w górę, szacuje się, że wobec roku 2017, w 2018 aż o 17-26 proc. A domy? Na pewno mniej. Zobaczcie rezydencje z salonami większymi niż całe mieszkanie w bloku.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień