Najlepsze memy po klęsce Legii w Lidze Konferencji. "O w Molde"

Najlepsze memy po klęsce Legii w meczu z Molde w Lidze Konferencji  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Najlepsze memy po klęsce Legii w meczu z Molde w Lidze Konferencji Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot. Internet
Legia Warszawa w fatalnym stylu odpadła z europejskich pucharów. Ostatni polski zespół grający na międzynarodowej arenie dwukrotnie doznał porażki z Molde FK. Warszawianie w fatalnym stylu pożegnali się z rozgrywkami, a kibice pozostałych polskich drużyn śmieją się z Legii po tym występie. Zobaczcie najlepsze memy po klęsce Legii w Lidze Konferencji.

Najlepsze memy po klęsce Legii Warszawa w Lidze Konferencji

Legia Warszawa fatalnie zaprezentowała się w tym roku w europejskich pucharach. Zespół ze stolicy w 1/16 finału Ligi Konferencji rywalizował z Molde FK i dwa razy dostał od norweskiego klubu srogą lekcję futbolu.

W pierwszym wyjazdowym spotkaniu Legia do przerwy straciła trzy gole, ale po zmianie stron zdołała odpowiedzieć dwoma trafieniami i przegrała 2:3.

U siebie warszawianie mieli odrabiać straty, a tym czasem pierwszą bramkę straciła już w 2 minucie. Norwegowie znów strzelili trzy gole Legii, a podopieczni trenera Kosty Runjaicia tym razem nie zdołali ani razu pokonać bramkarza rywali.

Legia w fatalnym stylu odpadła z międzynarodowych rozgrywek, a kibice innych polskich drużyn śmieją się z warszawian pokrzykując "O w Molde'.

ZOBACZCIE NAJLEPSZE MEMY PO KLĘSCE LEGII W LIDZE KONFERENCJI

Zespół z Warszawy w dwumeczu z nie najsilniejszym przecież norweskim zespołem dał sobie strzelić aż sześć bramek, a postawa bramkarza Legii Kacpra Tobiasza wołała o pomstę do nieba.

Zobaczcie w naszej galerii najlepsze memy po odpadnięciu Legii z europejskich pucharów.

Legia Warszawa - Molde FK 0:3 (0:2)

Bramki 0:1 Fredrik Gulbrandsen (2), 0:2 Eirik Hestad, 0:3 Fredrik Gulbrandsen (67)