Budowa sklepu Biedronka przy ulicy Jana Długosza w Sosnowcu praktycznie dobiegła końca. Nowy pawilon nieco odbiega wyglądem od sklepów starszego typu tej sieci handlowej.

Od kilku miesięcy przy ulicy Jana Długosza w Sosnowcu powstawał nowy sklep sieci handlowej Biedronka. Firma Jeronimo Martins, właściciel sieci, otworzyła sklep w sobotę, 28 kwietnia.

Budynek nowej Biedronki nieco różni się od standardowych budynków budowanych jeszcze do niedawna. Także kolorystyką. Nie jest cały żółty, ma drewniane, brązowe elementy na elewacji. Wygląda dużo nowocześniej.

- Nowy sklep w Sosnowcu został zaprojektowany według nowoczesnych standardów obowiązujących dla sieci Biedronka. Dla jeszcze większego komfortu zakupowego klientów tej placówki zapewniono przestronne wnętrze, w tym przeszklone witryny sklepowe i salę sprzedaży o powierzchni ok. 760 m2. W placówce zamontowano oświetlenie LED oraz wydajne i nowoczesne instalacje: wentylacyjną, grzewczą i klimatyzacyjną. Warto podkreślić, że wdrożone pomysły są przyjazne dla środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka - czytamy w komunikacie przysłanym z biura prasowego firmy Jeronimo Martins w Warszawie.

Zobacz galerię

Nowo otwarty sklep Biedronka będzie 20. placówką sieci w Sosnowcu. Mieści się przy ulicy Długosza, ale jest doskonale widoczny z drogi krajowej nr 94. Można z niej swobodnie zjechać na parking sklepu.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Magazyn informacyjny Dziennika Zachodniego