MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pekin 2022: Zimowe Igrzyska Olimpijskie PROGRAM. Sprawdź terminarz startów Polaków na zimowych IO w Pekinie

RED
Tegoroczne zimowe igrzyska olimpijskie odbędą się w Pekinie. Choć ceremonia otwarcia odbędzie się w piątek, 5 lutego o godz. 13 czasu polskiego, pierwsze zawody (curling) miały miejsce już w środę. W naszej galerii znajdziesz szczegółowy terminarz IO w Pekinie. Program zawiera godziny, w których rozgrywane są poszczególne konkurencje. Sprawdź, kiedy na Zimowych Igrzyskach 2022 występują Polacy (pogrubione konkurencje). Zobacz terminarz Zimowych Igrzysk w Pekinie --->
Tegoroczne zimowe igrzyska olimpijskie odbędą się w Pekinie. Choć ceremonia otwarcia odbędzie się w piątek, 5 lutego o godz. 13 czasu polskiego, pierwsze zawody (curling) miały miejsce już w środę. W naszej galerii znajdziesz szczegółowy terminarz IO w Pekinie. Program zawiera godziny, w których rozgrywane są poszczególne konkurencje. Sprawdź, kiedy na Zimowych Igrzyskach 2022 występują Polacy (pogrubione konkurencje). Zobacz terminarz Zimowych Igrzysk w Pekinie --->Andrzej Banas
Tegoroczne zimowe igrzyska olimpijskie odbędą się w Pekinie. Choć ceremonia otwarcia odbędzie się w piątek, 5 lutego o godz. 13 czasu polskiego, pierwsze zawody (curling) miały miejsce już w środę. W naszej galerii znajdziesz szczegółowy terminarz IO w Pekinie. Program zawiera godziny, w których rozgrywane są poszczególne konkurencje. Sprawdź, kiedy na Zimowych Igrzyskach 2022 występują Polacy (pogrubione konkurencje).

Spis treści

CZWARTEK, 3 LUTEGO

2.05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 2.
5.10 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Szwajcaria vs. Kanada
5.10 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Chiny vs. Czechy
7.05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 3.
9.40 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Japonia vs. Szwecja
11.00 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet – kwalifikacje
12.45 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn – kwalifikacje
13.05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 4.
14.10 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Finlandia vs. USA

PIĄTEK, 4 LUTEGO

1.35 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 5.
3.02 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – program krótki solistów
4.41 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – taniec krótki par tanecznych
5.10 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, ROC vs. Szwajcaria
5.10 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Dania vs. Chiny
6.22 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – program krótki par sportowych
6.35 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 6

13.00 - ceremonia otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie

SOBOTA, 5 LUTEGO

2.05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 7.
3.45 – snowboard, slopestyle kobiet – kwalifikacje, przejazd 1.
4.47 – snowboard, slopestyle kobiet – kwalifikacje, przejazd 2.
5.10 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Kanada vs. Finlandia
7.05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 8.
7.20 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie na skoczni normalnej – kwalifikacje
8.45 – biegi narciarskie, skiathlon kobiet (bieg łączony) – finał
9.30 – łyżwiarstwo szybkie, 3000 metrów kobiet – finał
9.40 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Dania vs. Japonia
9.40 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Czechy vs. Szwecja
10.00 – biathlon, sztafeta mieszana – finał
11.00 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn – kwalifikacje
11.45 – skoki narciarskie, kobiety indywidualnie na skoczni normalnej – finał
12.00 – short track, 500 metrów kobiet – kwalifikacje
12.10 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn – 1. ślizg
12.30 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn – finał, przejazd 1.
12.38 – short track, 1000 metrów mężczyzn – kwalifikacje
13.05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 9.
13.05 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn – finał, przejazd 2.
13.23 – short track, sztafeta mieszana – kwalifikacje
13.40 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach mężczyzn – finał, przejazd 3.
13.50 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn – 2. ślizg
13.53 – short track, sztafeta mieszana – półfinały
14.10 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, USA vs. ROC
14.18 – short track, sztafeta mieszana – finały

NIEDZIELA, 6 LUTEGO

2.05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 10.
2.30 – snowboard, slopestyle kobiet – finał, przejazd 1.
2.37 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – program krótki solistek
2.57 – snowboard, slopestyle kobiet – finał, przejazd 2.
3.24 – snowboard, slopestyle kobiet – finał, przejazd 3.
4.00 – narciarstwo alpejskie, zjazd mężczyzn – finał
4.57 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – program dowolny par sportowych
5.30 – snowboard, slopestyle mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 1.
6.32 – snowboard, slopestyle mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 2.
7.05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 11.
8.00 – biegi narciarskie, skiathlon mężczyzn (bieg łączony) – finał
9.30 – łyżwiarstwo szybkie, 5000 metrów mężczyzn – finał
9.40 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Chiny vs. Japonia
11.00 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet – kwalifikacje
12.00 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie na skoczni normalnej – finał
12.30 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet – finał, przejazd 1.
12.30 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn – 3. ślizg
13.05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 12.
13.05 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet – finał, przejazd 2.
13.40 – narciarstwo dowolne, jazda po muldach kobiet – finał, przejazd 3.
14.10 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Szwajcaria vs. USA
14.15 – saneczkarstwo, jedynki mężczyzn – 4. ślizg

PONIEDZIAŁEK, 7 LUTEGO

2.05 – curling, turniej par mieszanych – faza zasadnicza, sesja 13.
2.22 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – program dowolny solistów
2.30 – narciarstwo dowolne, big air kobiet – kwalifikacje, przejazd 1.
3.15 – narciarstwo alpejskie, slalom gigant kobiet – 1. przejazd
3.15 – narciarstwo dowolne, big air kobiet – kwalifikacje, przejazd 2.
3.31 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – taniec dowolny par tanecznych
4.00 – narciarstwo dowolne, big air kobiet – kwalifikacje, przejazd 3.
4.37 – łyżwiarstwo figurowe, zawody drużynowe – program dowolny solistek
5.00 – snowboard, slopestyle mężczyzn – finał, przejazd 1.
5.10 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Kanada vs. ROC
5.27 – snowboard, slopestyle mężczyzn – finał, przejazd 2.
5.54 – snowboard, slopestyle mężczyzn – finał, przejazd 3.
6.30 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 1.
6.45 – narciarstwo alpejskie, slalom gigant kobiet – 2. przejazd
7.15 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 2.
8.00 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 3.
9.30 – łyżwiarstwo szybkie, 1500 metrów kobiet – finał
9.40 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Czechy vs. Dania
10.00 – biathlon, bieg indywidualny kobiet (15 km) – finał
12.30 – short track, 500 metrów kobiet – ćwierćfinały
12.44 – short track, 1000 metrów mężczyzn – ćwierćfinały
12.45 – skoki narciarskie, drużyny mieszane na skoczni normalnej – finał
12.50 – saneczkarstwo, jedynki kobiet – 1. ślizg
13.05 – curling, turniej par mieszanych – półfinały
13.13 – short track, 500 metrów kobiet – półfinały
13.20 – short track, 1000 metrów mężczyzn – półfinały
13.41 – short track, 500 metrów kobiet – finał
13.52 – short track, 1000 metrów mężczyzn – finał
14.10 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Finlandia vs. Szwajcaria
14.10 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Szwecja vs. Chiny
14.30 – saneczkarstwo, jedynki kobiet – 2. ślizg

WTOREK, 8 LUTEGO

2.22 – łyżwiarstwo figurowe, soliści – program krótki
3.00 – narciarstwo dowolne, big air kobiet – finał, przejazd 1.
3.22 – narciarstwo dowolne, big air kobiet – finał, przejazd 2.
3.40 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet – kwalifikacje
3.45 – narciarstwo dowolne, big air kobiet – finał, przejazd 3.
4.00 – narciarstwo alpejskie, supergigant mężczyzn – finał
4.07 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn – kwalifikacje
5.10 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, USA vs. Kanada
7.05 – curling, turniej par mieszanych – mecz o brąz
7.30 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet – 1/8 finału
7.48 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn – 1/8 finału
8.06 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet – ćwierćfinały
8.15 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn – ćwierćfinały
8.24 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet – półfinały
8.30 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn – półfinały
8.36 – snowboard, slalom gigant równoległy kobiet – finały
8.43 – snowboard, slalom gigant równoległy mężczyzn – finały

9.00 – biegi narciarskie, sprint kobiet – kwalifikacje
9.30 – biathlon, bieg indywidualny mężczyzn (20 km) – finał
9.40 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Japonia vs. Czechy
9.50 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn – kwalifikacje
11.30 – biegi narciarskie, sprint kobiet – ćwierćfinały
11.30 – łyżwiarstwo szybkie, 1500 metrów mężczyzn – finał
11.55 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn – ćwierćfinały
12.25 – biegi narciarskie, sprint kobiet – półfinały
12.35 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn – półfinały
12.47 – biegi narciarskie, sprint kobiet – finał
12.50 – saneczkarstwo, jedynki kobiet – 3. ślizg
13.00 – biegi narciarskie, sprint mężczyzn – finał
13.05 – curling, turniej par mieszanych – finał
14.10 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, ROC vs. Finlandia
14.10 – hokej, turniej kobiet – faza grupowa, Szwecja vs. Dania
14.35 – saneczkarstwo, jedynki kobiet – 4. ślizg

ŚRODA, 9 LUTEGO

2.30 – snowboard, halfpipe kobiet – kwalifikacje, przejazd 1.
3.15 – narciarstwo alpejskie, slalom kobiet – 1. przejazd
3.21 – snowboard, halfpipe kobiet – kwalifikacje, przejazd 2.
4.00 – snowboard, cross kobiet – runda wstępna, przejazd 1.
4.00 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn – finał, przejazd 1.
4.22 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn – finał, przejazd 2.
4.45 – narciarstwo dowolne, big air mężczyzn – finał, przejazd 3.
4.55 – snowboard, cross kobiet – runda wstępna, przejazd 2.
5.30 – snowboard, halfpipe mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 1.
6.21 – snowboard, halfpipe mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 2.
6.45 – narciarstwo alpejskie, slalom kobiet – 2. przejazd
7.30 – snowboard, cross kobiet – 1/8 finału
8.07 – snowboard, cross kobiet – ćwierćfinały
8.28 – snowboard, cross kobiet – półfinały
8.45 – snowboard, cross kobiet – finał
9.00 – kombinacja norweska, skocznia normalna indywidualnie
9.40 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, ROC vs. Szwajcaria
12.00 – kombinacja norweska, bieg na 10 km
12.00 – short track, 1500 metrów mężczyzn – ćwierćfinały
12.44 – short track, 1000 metrów kobiet – kwalifikacje
13.05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 1.
13.20 – saneczkarstwo, dwójki – 1. ślizg
13.29 – short track, 1500 metrów mężczyzn – półfinały
13.45 – short track, sztafeta kobiet – półfinały
14.10 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, Czechy vs. Dania
14.13 – short track, 1500 metrów mężczyzn – finał
14.35 – saneczkarstwo, dwójki – 2. ślizg

CZWARTEK, 10 LUTEGO

2.05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 1.
2.30 – snowboard, halpipe kobiet – finał, przejazd 1.
2.30 – skeleton, jedynki mężczyzn – 1. ślizg
2.38 – łyżwiarstwo figurowe, soliści – program dowolny
2.57 – snowboard, halfpipe kobiet – finał, przejazd 2.
3.24 – snowboard, halfpipe kobiet – finał, przejazd 3.
3.30 – narciarstwo alpejskie, kombinacja mężczyzn – zjazd
4.00 – skeleton, jedynki mężczyzn – 2. ślizg
4.15 – snowboard, cross mężczyzn – runda wstępna, przejazd 1.
5.10 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, Szwecja vs. Łotwa
5.10 – snowboard, cross mężczyzn – runda wstępna, przejazd 2.
7.00 – snowboard, cross mężczyzn – 1/8 finału
7.05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 2.
7.15 – narciarstwo alpejskie, kombinacja mężczyzn – slalom
7.37 – snowboard, cross mężczyzn – ćwierćfinały
7.58 – snowboard, cross mężczyzn – półfinały
8.00 – biegi narciarskie, 10km stylem klasycznym kobiet – finał
8.15 – snowboard, cross mężczyzn – finał
9.40 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, Finlandia vs. Słowacja
12.00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne drużyn mieszanych – finał, przejazd 1.
12.50 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne drużyn mieszanych – finał, przejazd 2.
13.00 – łyżwiarstwo szybkie, 5000 metrów kobiet – finał
13.05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 2.
14.10 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, USA vs. Chiny
14.10 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, Kanada vs. Niemcy
14.30 – saneczkarstwo, sztafety – finał

PIĄTEK, 11 LUTEGO

2.05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 3.
2.30 – snowboard, halfpipe mężczyzn – finał, przejazd 1.
2.30 – skeleton, jedynki kobiet – 1. ślizg
2.57 – snowboard, halfpipe mężczyzn – finał, przejazd 2.
3.24 – snowboard, halfpipe mężczyzn – finał, przejazd 3.
4.00 – narciarstwo alpejskie, supergigant kobiet – finał
4.00 – skeleton, jedynki kobiet – 2. ślizg
5.10 – hokej, turniej kobiet – ćwierćfinał
5.10 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, Dania vs. ROC
7.05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 3.
8.00 – biegi narciarskie, 15 km stylem klasycznym mężczyzn – finał
9.00 – łyżwiarstwo szybkie, 10 000 metrów mężczyzn – finał
9.40 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, Czechy vs. Szwajcaria
9.40 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, Szwecja vs. Słowacja
10.00 – biathlon, sprint kobiet (7,5 km) – finał
12.00 – short track, 1000 metrów kobiet – ćwierćfinały
12.00 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie na skoczni dużej – kwalifikacje

12.18 – short track, 500 metrów mężczyzn – kwalifikacje
12.55 – short track, 1000 metrów kobiet – półfinały
13.04 – short track, sztafeta mężczyzn – półfinały
13.05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 4.
13.20 – skeleton, jedynki mężczyzn – 3. ślizg
13.37 – short track, 1000 metrów kobiet – finał
14.10 – hokej, turniej kobiet – ćwierćfinał
14.10 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, Łotwa vs. Finlandia
14.55 – skeleton, jedynki mężczyzn – 4. ślizg

SOBOTA, 12 LUTEGO

2.05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 4.
3.00 – snowboard, cross drużyn mieszanych – ćwierćfinały
3.30 – snowboard, cross drużyn mieszanych – półfinały
3.50 – snowboard, cross drużyn mieszanych – finał
5.10 – hokej, turniej kobiet – ćwierćfinał
5.10 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, Kanada vs. USA
7.05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 5.
8.30 – biegi narciarskie, sztafeta kobiet (4x5 km) – finał
9.00 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy kobiet – ćwierćfinały
9.40 – hokej, turniej kobiet – ćwierćfinał
9.40 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, Niemcy vs. Chiny
9.50 – łyżwiarstwo szybkie, 500 metrów mężczyzn – finał
10.00 – biathlon, sprint mężczyzn (10 km) – finał
12.00 – skoki narciarskie, mężczyźni indywidualnie na skoczni dużej – finał
12.07 – łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne – taniec krótki
13.05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 5.
13.20 – skeleton, jedynki kobiet – 3. ślizg
14.10 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, ROC vs. Czechy
14.10 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, Szwajcaria vs. Dania
14.55 – skeleton, jedynki kobiet – 4. ślizg

NIEDZIELA, 13 LUTEGO

2.05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 6.
2.30 – bobsleje, monobob kobiet – 1. ślizg
3.00 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet – kwalifikacje, przejazd 1.
3.15 – narciarstwo alpejskie, slalom gigant mężczyzn – 1. przejazd
4.00 – bobsleje, monobob kobiet – 2. ślizg
4.00 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet – kwalifikacje, przejazd 2.
5.10 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, Słowacja vs. Łotwa
6.45 – narciarstwo alpejskie, slalom gigant mężczyzn – 2. przejazd
7.05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 6.
8.00 – biegi narciarskie, sztafeta mężczyzn (4x10km) – finał
9.40 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, Finlandia vs. Szwecja
10.00 – biathlon, bieg pościgowy kobiet (10 km) – finał
11.45 – biathlon, bieg pościgowy mężczyzn (12,5 km) – finał

12.00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne kobiet – kwalifikacje, przejazd 1.
12.00 – short track, 500 metrów mężczyzn – ćwierćfinały
12.27 – short track, 500 metrów mężczyzn – półfinały
12.35 – short track, sztafeta kobiet – finał
12.45 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne kobiet – kwalifikacje, przejazd 2.
13.05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 7.
13.09 – short track, 500 metrów mężczyzn – finał
14.00 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy mężczyzn – ćwierćfinały
14.10 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, Chiny vs. Kanada
14.10 – hokej, turniej mężczyzn – faza grupowa, USA vs. Niemcy
14.50 – łyżwiarstwo szybkie, 500 metrów kobiet – finał

PONIEDZIAŁEK, 14 LUTEGO

2.05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 7.
2.22 – łyżwiarstwo figurowe, pary taneczne – taniec dowolny
2.30 – bobsleje, monobob kobiet – 3. ślizg
2.30 – snowboard, big air kobiet – kwalifikacje, przejazd 1.
2.30 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet – finał, przejazd 1.
2.57 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet – finał, przejazd 2.
3.15 – snowboard, big air kobiet – kwalifikacje, przejazd 2.
3.24 – narciarstwo dowolne, slopestyle kobiet – finał, przejazd 3.
4.00 – snowboard, big air kobiet – kwalifikacje, przejazd 3.
4.00 – bobsleje, monobob kobiet – 4. ślizg
5.10 – hokej, turniej kobiet – półfinał
5.30 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 1.
6.30 – snowboard, big air mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 1.
6.32 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 2.
7.05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 8.
7.15 – snowboard, big air mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 2.
8.00 – snowboard, big air mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 3.
12.00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne kobiet – finał, przejazd 1.
12.00 – skoki narciarskie, mężczyźni drużynowo na skoczni dużej – finał
13.00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne kobiet – finał, przejazd 2.
13.05 – bobsleje, dwójki mężczyzn – 1. ślizg
13.05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 8.
14.10 – hokej, turniej kobiet – półfinał
14.40 – bobsleje, dwójki mężczyzn – 2. ślizg

WTOREK, 15 LUTEGO

2.05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 9.
2.30 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn – finał, przejazd 1.
2.30 – snowboard, big air kobiet – finał, przejazd 1.
2.52 – snowboard, big air kobiet – finał, przejazd 2.
2.57 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn – finał, przejazd 2.
3.15 – snowboard, big air kobiet – finał, przejazd 3.
3.24 – narciarstwo dowolne, slopestyle mężczyzn – finał, przejazd 3.
4.00 – narciarstwo alpejskie, zjazd kobiet – finał
5.10 – hokej, turniej mężczyzn – play-off
6.00 – snowboard, big air mężczyzn – finał, przejazd 1.
6.22 – snowboard, big air mężczyzn – finał, przejazd 2.
6.45 – snowboard, big air mężczyzn – finał, przejazd 3.
7.00 – hokej, turniej mężczyzn – play-off
7.05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 9.
7.30 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy kobiet – półfinały
7.52 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy mężczyzn – półfinały
9.00 – kombinacja norweska, skocznia duża indywidualnie
9.22 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy kobiet – finał
9.40 – hokej, turniej mężczyzn – play-off
9.41 – łyżwiarstwo szybkie, bieg drużynowy mężczyzn – finał
10.00 – biathlon, sztafeta mężczyzn – finał
11.08 – łyżwiarstwo figurowe, solistki – program krótki
12.00 – kombinacja norweska, bieg na 10 km
12.00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 1.
12.45 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 2.
13.05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 10.
13.15 – bobsleje, dwójki mężczyzn – 3. ślizg
14.10 – hokej, turniej mężczyzn – play-off
14.50 – bobsleje, dwójki mężczyzn – 4. ślizg

ŚRODA, 16 LUTEGO

2.05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 10.
3.15 – narciarstwo alpejskie, slalom mężczyzn – 1. przejazd
5.10 – hokej, turniej mężczyzn – ćwierćfinał
6.45 – narciarstwo alpejskie, slalom mężczyzn – 2. przejazd
7.00 – hokej, turniej mężczyzn – ćwierćfinał
7.05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 11.
8.45 – biathlon, sztafeta kobiet – finał
9.40 – hokej, turniej mężczyzn – ćwierćfinał
10.00 – biegi narciarskie, sprint drużynowy kobiet – półfinały
10.40 – biegi narciarskie, sprint drużynowy mężczyzn – półfinały
12.00 – biegi narciarskie, sprint drużynowy kobiet – finał
12.00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne mężczyzn – finał, przejazd 1.
12.30 – biegi narciarskie, sprint drużynowy mężczyzn – finał
12.30 – hokej, turniej kobiet – mecz o brąz
12.30 – short track, 1500 metrów kobiet – ćwierćfinały
13.00 – narciarstwo dowolne, skoki akrobatyczne mężczyzn – finał, przejazd 2.
13.05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 11.
13.15 – short track, 1500 metrów kobiet – półfinał
13.32 – short track, sztafeta mężczyzn – finał
14.11 – short track, 1500 metrów kobiet – finał
14.20 – hokej, turniej mężczyzn – ćwierćfinał

CZWARTEK, 17 LUTEGO

2.05 – curling, turniej mężczyzn – faza zasadnicza, sesja 12.
2.30 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet – kwalifikacje, przejazd 1.
3.21 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet – kwalifikacje, przejazd 2.
3.30 – narciarstwo alpejskie, kombinacja kobiet – zjazd
4.30 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet – kwalifikacje
5.10 – hokej, turniej kobiet – finał
5.30 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 1.
6.21 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn – kwalifikacje, przejazd 2.
7.00 – narciarstwo alpejskie, kombinacja kobiet – slalom
7.00 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet – 1/8 finału
7.05 – curling, turniej kobiet – faza zasadnicza, sesja 12.
7.35 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet – ćwierćfinały
7.54 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet – półfinały
8.10 – narciarstwo dowolne, skicross kobiet – finał
9.00 – kombinacja norweska, skoki drużynowe
9.30 – łyżwiarstwo szybkie, 1000 metrów kobiet – finał
11.08 – łyżwiarstwo figurowe, solistki – program dowolny
12.00 – kombinacja norweska, sztafeta 4x5 km
13.05 – curling, turniej mężczyzn – półfinały

PIĄTEK, 18 LUTEGO

2.30 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet – finał, przejazd 1.
2.57 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet – finał, przejazd 2.
3.24 – narciarstwo dowolne, halfpipe kobiet – finał, przejazd 3.
4.45 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn – kwalifikacje
5.10 – hokej, turniej mężczyzn – półfinał
7.05 – curling, turniej mężczyzn – mecz o brąz
7.45 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn – 1/8 finału
8.20 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn – ćwierćfinały
8.39 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn – półfinały
8.55 – narciarstwo dowolne, skicross mężczyzn – finał
9.30 – łyżwiarstwo szybkie, 1000 metrów mężczyzn – finał
10.00 – biathlon, bieg masowy kobiet (12,5 km) – finał
11.38 – łyżwiarstwo figurowe, pary sportowe – program krótki
13.00 – bobsleje, dwójki kobiet – 1. ślizg
13.05 – curling, turniej kobiet – półfinały
14.10 – hokej, turniej mężczyzn – półfinał
14.30 – bobsleje, dwójki kobiet – 2. ślizg

SOBOTA, 19 LUTEGO

2.30 – bobsleje, czwórki mężczyzn – 1. ślizg
2.30 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn – finał, przejazd 1.
2.57 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn – finał, przejazd 2.
3.24 – narciarstwo dowolne, halfpipe mężczyzn – finał, przejazd 3.
4.00 – narciarstwo alpejskie, zawody drużynowe – 1/8 finału
4.05 – bobsleje, czwórki mężczyzn – 2. ślizg
4.47 – narciarstwo alpejskie, zawody drużynowe – ćwierćfinały
5.14 – narciarstwo alpejskie, zawody drużynowe – półfinały
5.37 – narciarstwo alpejskie, zawody drużynowe – finały
7.00 – biegi narciarskie, 50 km stylem dowolnym mężczyzn – finał
7.05 – curling, turniej mężczyzn – finał
8.00 – łyżwiarstwo szybkie, ze startu wspólnego mężczyzn – półfinały
8.45 – łyżwiarstwo szybkie, ze startu wspólnego kobiet – półfinały

9.30 – łyżwiarstwo szybkie, ze startu wspólnego mężczyzn – finał
10.00 – biathlon, ze startu wspólnego mężczyzn (15 km) – finał
10.00 – łyżwiarstwo szybkie, ze startu wspólnego kobiet – finał
12.08 – łyżwiarstwo figurowe, pary sportowe – program dowolny
13.00 – bobsleje, dwójki kobiet – 3. ślizg
13.05 – curling, turniej kobiet – mecz o brąz
14.10 – hokej, turniej mężczyzn – mecz o brąz
14.30 – bobsleje, dwójki kobiet – 4. ślizg

NIEDZIELA, 20 LUTEGO

2.05 – curling, turniej kobiet – finał
2.30 – bobsleje, czwórki mężczyzn – 3. ślizg
4.20 – bobsleje, czwórki mężczyzn – 4. ślizg
5.10 – hokej, turniej mężczyzn – finał
7.30 – biegi narciarskie, 30km st. dowolnym kobiet – finał

Ceremonia zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Sprawdź też: Co wiesz o występach Polaków na zimowych igrzyskach olimpijskich? Rozwiąż quiz!

Tegoroczne zimowe igrzyska olimpijskie odbędą się w Pekinie. Choć ceremonia otwarcia odbędzie się w piątek, 5 lutego o godz. 13 czasu polskiego, pierwsze zawody (curling) miały miejsce już w środę. W naszej galerii znajdziesz szczegółowy terminarz IO w Pekinie. Program zawiera godziny, w których rozgrywane są poszczególne konkurencje. Sprawdź, kiedy na Zimowych Igrzyskach 2022 występują Polacy (pogrubione konkurencje). Zobacz terminarz Zimowych Igrzysk w Pekinie --->

Pekin 2022: Zimowe Igrzyska Olimpijskie PROGRAM. Sprawdź ter...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szymon Grabowski: Miejsce Lechii jest w ekstraklasie, Arki również

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera