Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Piperyna (Piperine) i gen odchudzania

art. spons.
Czy można ujarzmić geny, odpowiedzialne za otyłość? Można. Nie trzeba być naukowcem ani genetykiem. Wystarczy zastosowanie substancji o nazwie Piperyna. Ma ona udowodnione naukowo właściwości odchudzające. Piperyna (Piperine) robi to, hamując aktywność genów, odpowiedzialnych za powstawanie komórek tłuszczowych w organizmie.

ORYGINALNA PIPERYNA w kapsułkach sprawdź na www.zdrowiemarket.pl <<< KLIKNIJ

Piperyna to naturalna substancja, występująca w pieprzu. To ona odpowiada za pikantny smak i aromat pieprzu. Nie wystarczy jednak spożywanie nawet dużej ilości pieprzu, gdyż należałoby go zjeść w ilości ponad stu ziaren każdego dnia dla uzyskania efektów.

Żeby w pełni cieszyć się odchudzającymi właściwościami Piperyny, warto sięgnąć po wysokiej jakości suplement.
Firma Wish – lider naturalnych suplementów na odchudzanie, produkowanych w wysokiej jakości technologii, oferuje jeden z najskuteczniejszych suplementów na odchudzanie - Piperine Premium Plus Forskolin więcej o produkcie na http://zdrowiemarket.pl/33-piperyna-piperine. To Piperyna wzbogacona inną niezwykle silną substancją na odchudzanie - Forskoliną (więcej o Forskolinie - na http://zdrowiemarket.pl/29-forskolin-pokrzywa-indyjska).

Piperyna na odchudzanie
Z opracowań naukowych, że Piperyna (zwana inaczej Piperine) hamuje gromadzenie komórek tłuszczowych i przyspiesza metabolizm. Robi to na kilka sposobów:

Po pierwsze Piperyna wzmacnia wydzielanie soków, odpowiedzialnych za trawienie w trzech różnych organach: w żołądku, trzustce i w jelicie.

Po drugie, Piperyna przyczynia się do lepszego dokrwienia całego układu pokarmowego, od żołądka do jelita. Dzięki temu pokarm zostaje szybciej i lepiej strawiony.

Po trzecie, Piperyna rozprawia się w genami, odpowiedzialnymi za otyłość. Zakłóca ich prawidłową pracę, uniemożliwiając tym samym powstawanie komórek tłuszczowych.

ORYGINALNA PIPERYNA w kapsułkach sprawdź na www.zdrowiemarket.pl <<< KLIKNIJ

Piperyna na forum zdrowia
Piperyna została w ostatniej dekadzie przebadana w różnych projektach badawczych na całym świecie. Piperynę badano pod kątem skuteczności w nie tylko przeciwdziałaniu otyłości, ale i różnych chorób. Projekty, bazowały zarówno na medycynie zachodniej, jak i wschodniej.

Z badań wynika, że Piperyna (Piperine) hamuje procesy przeciwzapalne w organizmie. Przeciwdziała również artretyzmowi. Wyniki są na tyle obiecujące, że naukowcy widzą jej zastosowanie w szpitalnym leczeniu tych przypadłości.

Okazuje się, że Piperyna ma jeszcze jedno działania. Hamuje nie tylko powstawanie komórek tłuszczowych, ale i nowotworowych. Piperyna hamuje działanie substancji, odpowiedzialnych za mutację genów przy chorobie nowotworowej.

Piperyna zamiast samoopalacza
Kolejne badania dowodzą, że zastosowanie Piperyny w połączeniu z fototerapią, znacznie przyczynia się do uzyskania ciemniejszego koloru skóry.

Stąd Piperyna jest brana pod lupę naukowców w związku z leczeniem bielactwa. Takie walory, mogą zostać wykorzystane również dla uzyskania lepszego kolorytu skóry u ludzi zdrowych.

Piperyna i Forskolina – duet idealny
Piperyna, połączona z Forskoliną (więcej na www.zdrowiemarket.pl) daje bardzo mocne właściwości odchudzające. Każda z tych substancji ma udowodnione naukowo działanie w redukowaniu tłuszczu w organizmie.

Piperine Premium Plus Forskolin to suplement wyprodukowany z zastosowaniem najlepszych, światowych technologii. Dzięki temu jakość i skuteczność Piperyny jest bardzo wysoka (więcej na www.zdrowiemarket.pl).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Piperyna (Piperine) i gen odchudzania - Portal i.pl