sportowy24
  PKO Silesia Marathon 2017 1 października pobiegli na Stadion...

  PKO Silesia Marathon 2017 1 października pobiegli na Stadion Śląski ZDJĘCIA + WIDEO

  zdjęcia: Arkadiusz Gola

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  9. PKO Silesia Marathon pobiegł w niedzielę 1 października 2017. Wystartowała rekordowa liczba około 6 tysięcy biegaczy. Metą biegu jest Stadion Śląski, na którym 1 października odbywa się Dzień Otwarty. Zobaczcie zdjecia + wideo. Znajdźcie się na ujęciach z finiszu. Publikujemy też wyniki Silesia Marathon 2017ź
  PKO Silesia Marathon 2017 pobiegł 1 października
  1/201
  przejdź do galerii

  PKO Silesia Marathon 2017 pobiegł 1 października ©Arkadiusz Gola

  W Silesia Marathon, który wystartował w niedzielę 1 października spod Silesia City Center w Katowicach bierze udziało koło 2,5 tysiąca biegaczy, a w półmaratonie, którego uczestniczy ponad 3,5 tysiąca zawodniczek i zawodników z 34 krajów.
  Zobacz galerię

  PKO Silesia Marathon to największa impreza biegowa na Śląsku. To prawdziwe święto biegania, w którym startują zarówno profesjonalni lekkoatleci jak i ludzie, którzy po prostu lubią się ruszać i biegają dla zdrowia.

  - Na Stadion Śląski wbiegną maratończycy, którzy w większości są mieszkańcami naszego regionu – powiedział Wojciech Saługa, marszałek województwa śląskiego. – Bardzo nam zależało, aby to właśnie mieszkańcy województwa śląskiego otworzyli ten stadion. Finisz największego biegu w regionie odbędzie się na tym wspaniałym obiekcie, który będzie naszym powodem do dumy.

  – Cieszymy się, że PKO Bank Polski po raz kolejny wspiera największą imprezę biegową w naszym regionie. W zeszłym roku uczestniczyło w niej ponad 2,5 tys. osób. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom, a uczestników zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej na rzecz Bartka i Artura – mówi Grażyna Krakowska, dyrektor Regionu Bankowości Detalicznej PKO Banku Polskiego w Katowicach.

  ZOBACZ KONIECZNIE
  WYNIKI 9. PKO SILESIA MARATHONU

  Biegniemy dla Bartka i Artura
  Bartek i Artur to bracia bliźniacy, którzy cierpią na wiele chorób, m.in. mózgowe porażenie dziecięce z niedowładem, padaczkę, całościowe zaburzenia rozwoju pod postacią autyzmu dziecięcego. Do codziennego funkcjonowania jest im niezbędny sprzęt i rehabilitacja, na które zbierane są środki. Bartek potrzebuje Innowalka, a Artur m.in. kamizelki ortopedycznej AREO oraz rowerka rehabilitacyjnego. Chłopcy są podopiecznymi Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

  STADION ŚLĄSKI: PEŁNY SERWIS [ZOBACZ]

  Stadion Śląski gotowy! Zobacz zdjęcia wykonane w technice 360 stopni  Wielki test wiary: Czy jesteś dobrym katolikiem? SPRAWDŹ TUTAJ  KLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ
  500 ZŁ NA DZIECKO WNIOSKI + FORMULARZE

  KLIKNIJ W OBRAZ I ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ WNIOSEK  Program tyDZień: Przegląd wydarzeń woj. śląskiego


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl