Pół tysiąca kibiców oklaskiwało wygraną hokeistów GKS Katowice 3:1 nad Ciarko Sanok ZDJĘCIA

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
Zespół GKSKatowice nie bez problemów, ale jednak pokonał rywali z Sanoka i nie pozwala na ucieczkę liderującej Unii. Zobaczcie zdjęcia kibiców, którzy oglądali spotkanie w Satelicie.

Katowiczanie zaczęli mecz z Marmą Ciarko STS-em Sanok , zgodnie z planem. Już w drugiej minucie krążek wpadł do siatki gości po zmianie jego kierunku lotu przez Joony’ego Monto. Szybkie prowadzenie zdekoncentrowało GieKSę, która zaczęła łapać kary, co pozwoliło rywalom na udzyskanie równowagi i przejęcie inicjatywy.

Sanok cel osiągnął w połowie meczu dzięki kontrze dwóch na jednego, którą „zamknął” Damian Ginda. 567 widzów poczuło niepokój, ale ich ulubieńcy w ostatniej odsłonie wzięli się do pracy i najpierw Christian Blomqvist (43), a potem Bartosz Fraszko (57) zapewnili mistrzom Polski trzy punkty, które jednak nie przyszły łatwo.

GKS Katowice - Marma Ciarko STS Sanok 3:1 (1:0, 0:1, 2:0).
1:0
Joona Monto (2), 1:1 Damian Ginda (31), 2:1 Christian Blomqvist (43), 3:1 Bartosz Fraszko (57).
Kary: GKS - 6, Marma - 4 minuty.