Polonia Bytom - Chojniczanka: Remis bytomian ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU

Kibice Polonii dopingowali bytomian w meczu z Chojniczanką  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Kibice Polonii dopingowali bytomian w meczu z Chojniczanką Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Fot Arkadiusz Gola
W rozegranym 28 października meczu 15. kolejki II ligi piłkarze Polonii Bytom zremisowali z Chojniczanką 1:1. Bytomianie nie przełamali się i pozostają bez wygranej od czterech meczów, choć niemal przez całą II połowę grali z przewagą jednego zawodnika. Zobaczcie zdjęcia kibiców i meczu Polonia Bytom - Chojniczanka.

Polonia Bytom - Chojniczanka: Remis bytomian

Polonia i Chojniczanka po raz pierwszy rywalizowały o ligowe punkty. Nowy obiekt przy ul. Piłkarskiej w sobotnie popołudnie wypełnił blisko tysiąc bytomskich kibiców dopingujących zespół trenera Łukasza Tomczyka. Mecz rozpoczął się z niewielkim opóźnieniem z powodu kłopotów z oświetleniem.

Goście przyjechali do Bytomia przedłużyć passę siedmiu spotkań bez porażki. W składzie gospodarzy znalazło się trzech byłych graczy klubu z Chojnic Daniel Ściślak, Łukasz Zejdler i Filip Żagiel. Zagrał tylko ten pierwszy.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU POLONIA BYTOM - CHOJNICZANKA

Kibice w Bytomiu emocji doczekali się pod koniec I połowy. Najpierw prowadzenie dla Chojniczanki zdobył Antoni Prałat strzałem z bliska pokonując Eryka Mirusa. Gospodarze wyrównali tuż przed przerwą po rzucie wolnym Michała Bedronki.

Zaraz po przerwie za drugą żółtą kartkę z boiska wyrzucony został obrońca Chojniczanki Sebastian Szczytniewski i bytomianie grali w liczebnej przewadze. Nie zdołali jej jednak wykorzystać i spotkanie zakończyło się remisem, Polonia po 15. kolejce pozostała w strefie spadkowej.

Polonia Bytom - Chojniczanka (1:1)

Bramki 0:1 Antoni Prałat (36), 1:1 Michał Bedronka (45+1)