Polonia Bytom - Górnik Zabrze 1:2 [ZDJĘCIA]

Redakcja
Górnik Zabrze wygrał w Bytomiu z Polonią 2:1. Decydująca bramka Roberta Jeża (strzelił również pierwszą) padła w ostatniej minucie gry!

NAJNOWSZE INFORMACJE SPORTOWE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

Piątek 13 okazał się pechowy dla Polonii, która oddaliła się dzisiaj od utrzymania. Teraz musi liczyć na potknięcia Arki i Cracovii, by pozostać nad strefą spadkową. Górnik awansuje na 5 pozycję.

Polonia Bytom - Górnik Zabrze 1:2 (0:0)
0:1 - Jeż 64'
1:1 - Żytko (k) 80'
1:2 - Jeż 90+5'

Polonia Bytom: Juszczyk - Hricko, Żytko, Telichowski, Król (76' Podstawek) - Barcik, Hanek, Kobylik, Radzewicz - Matusiak, Vascak.

Górnik Zabrze: Stachowiak - Pazdan, Banaś, Danch, Magiera - Bonin (75' Przybylski), Marciniak, Kwiek (89' G.Nowak), Gasparik (68' Zahorski) - Jeż - Sikorski.

Żółte kartki: Telichowski, Podstawek, Hricko (Polonia) - Pazdan, Gasparik, Magiera (Górnik).

Czerwone kartki: Hricko (90+2. minuta - za drugą żółtą) - Pazdan (80. minuta - za drugą żółtą)

Sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).