Polska - Szwajcaria 2:2 [WIDEO + OPINIE] Zobacz "cieszynkę" Jędrzejczyka i minę Anny Lewandowskiej

Redakcja
Polska - Szwajcaria 2:2: Reprezentacja Polski zremisowała w meczu towarzyskim z Szwajacarią 2:2. Grająca w eksperymentalnym składzie kadra zremisowała we Wrocławiu ze Szwajcarią i zachowała jesienią miano niepokonanej. Towarzyska potyczka z Helwetami była ostatnim tegorocznym spotkaniem kadry. ZOBACZ WIDEO i OPINIE PO MECZU POLSKA SZWAJCARIA

WIĘCEJ O MECZU POLSKA SZWAJCARIA:
Polska – Szwajcaria 2:2 [RELACJA] Remisem kończymy udany rok. Polacy jesienią byli niepokonani

Reprezentacja Polski kończy udaną jesień remisem ze Szwajcarią

Reprezentacja Polski zakończyła bardzo udaną jesień remisem 2:2 w meczu towarzyskim ze Szwajcarią. Drużyna Adama Nawałki wystąpiła we Wrocławiu w zupełnie innym zestawieniu niż w ostatnich meczach eliminacji mistrzostw Europy. W bramce Wojciecha Szczęsnego zastąpił Artur Boruc, a szansę gry od pierwszej minuty otrzymali m.in. Paweł Olkowski, Piotr Zieliński czy Thiago Cionek.

REPREZENTACJA POLSKI GRA CORAZ LEPIEJ:
TRENER NAWAŁKA POTRAFI NADAC KADRZE CHARAKTER - OPINIE EKSPERTÓW

Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla gości, którzy prowadzili od 3. minuty po golu Josipa Drmicia. Wyrównał tuż przed końcem pierwszej połowy Artur Jędrzejczyk, który zachwycił kibiców oryginalną „cieszynką”. W drugiej odsłonie na boisku dominowali Polacy, a prowadzenie dał naszemu zespołowi Arkadiusz Milik, który popisał się fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego. Być może udałoby się dowieźć zwycięstwo do końca, gdyby nie czerwona kartka dla Michała Żyry. Osłabienie wykorzystał Fabian Frei, pokonując Łukasza Fabiańskiego w 87. minucie spotkania.

Ania Lewandowska miała nietęgą minę. Jej mąż znów nie strzelił gola

Anna Lewandowska zasiadła na trybunach podczas towarzyskiego meczu Polska - Szwajcaria. Niestety jej doping nie pomógł mężowi wpisać się na listę strzelców, choć napastnik Bayernu Monachium miał ku temu okazje. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a Lewandowska najwyraźniej nie była z tego powodu zadowolona.

Jędrzejczyk strzelił Szwajcarom gola do szatni. Zobacz jego wyjątkową "cieszynkę"

Artur Jędrzejczyk zaplanował „cieszynkę” podczas obiadu. „Chciałem zrobić coś innego”

Wyjątkową "cieszynką" po strzelonym golu w meczu ze Szwajcarami popisał się Artur Jędrzejczyk. W doliczonym czasie pierwszej połowy po dośrodkowaniu Rybusa obrońca reprezentacji Polski strzałem głową skierował piłkę do bramki Szwajcarów. Jędrzejczyk z radości wylądował na trybunach i z kibicami cieszył się z trafienia. - Na obiedzie sobie pomyślałem, że fajnie byłoby strzelić gola i zrobić coś innego. Chyba fajnie wyszło - powiedział po spotkaniu były piłkarz Legii Warszawa.

Arkadiusz Milik: Nie mam patentu na zdobywanie bramek. Nie będę zawsze strzelał

- Nie mam patentu na zdobywanie bramek. Nie będę zawsze strzelał - powiedział po meczu ze Szwajcarią Arkadiusz Milik. Reprezentacja Polski zremisowała we Wrocławiu z Helwetami 2:2, a drugą bramkę dla biało-czerwonych po pięknym strzale z rzutu wolnego zdobył właśnie piłkarz Ajaksu Amsterdam.

Shaqiri przeszkadzał „Lewemu” w trakcie wywiadu. „Jutro się znów spotkamy”

Kapitan reprezentacji Robert Lewandowski i gwiazdor drużyny Helwetów Xherdan Shaqiri grają w Bayernie Monachium. Tym razem mieli okazję wystąpić przeciwko sobie przy okazji towarzyskiego meczu pomiędzy Polską a Szwajcarią. Po spotkaniu, udając się do autokaru, Shaqiri postanowił poprzeszkadzać Lewandowskiemu w trakcie udzielanego wywiadu.