Poważna awaria telefonów sieci Orange, T-Mobile i Play...

  Poważna awaria telefonów sieci Orange, T-Mobile i Play 15.2.2018 Sieć Orange przeprasza i obiecuje szybką naprawę

  PS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Awaria sieci Orange 15.2.2018
  1/4
  przejdź do galerii

  Awaria sieci Orange 15.2.2018

  Poważna awaria sieci telefonii komórkowej Orange daje się we znaki mieszkańcom głównie Wrocławia, Warszawy, Górnego Śląska i Krakowa. Podobne problemy mają abonenci innych sieci komórkowych Play i T-Mobile.

  Awaria Orange 15.2.2018  Do poważnej awarii sieci komórkowej Orange doszło w czwartek, 15 lutego o godz. 12.21. Użytkownicy twierdzą, że nie sposób się dodzwonić, a jeśli już się to uda, to rozmowy są rozłączane.

  - Telefonia komórkowa szwankuje. Niektórzy rozmówcy słyszą mnie, inni nie. Mogę przeprowadzić poprawną rozmowę jeśli dzwoni ktoś do mnie spoza Orange lub dzwoni ze stacjonarnego. Ale nie zawsze dzwoniąc ze stacjonarnego słyszę drugą osobę (komórkę) - informuje jeden z abonentów Orange.

  Zobacz galerię

  Wygląda na to, że problem z siecią Orange dotyka kilku milionów ludzi.

  - Mogę przeprowadzić poprawną rozmowę jeśli dzwoni ktoś do mnie spoza Orange. Wybierając numer gdziekolwiek, rozmówca z drugiej strony mnie nie słyszy - tłumaczy inny Czytelnik.

  Sieć Orange przyznaje się do awarii.

  Orange OFICJALNY KOMUNIKAT  Do potężnej awarii sieci komórkowych doszło ostatnio we wtorek.

  Awaria T-Mobile 13.2.2018  Do poważnej awarii sieci komórkowej T-Mobile doszło we wtorek 13 lutego 2018 około godz. 11.54.

  Abonenci nagle zaczęli tracić połączenia. Wkrótce potem nie można już było się dodzwonić, ani odbierać przychodzących połączeń.

  Sieć T-Mobile informuje o awarii  - Mamy problemy z dostępnością sieci 2G i 3G w dużej części Wrocławia. Nasi technicy starają się rozwiązać sprawę - informuje biuro prasowe T-Mobile.

  - Nasi technicy powinni być na miejscu lada chwila, wtedy będziemy wiedzieć jak szybko uda się zneutralizować problem - przekazał Konrad Mróz z biura prasowego operatora.

  Oznacza to, że abonenci korzystający z sieci LTE nie powinni mieć problemów z telefonami. Działają także SMSy.

  Awaria sieci komórkowej PLAY i ORANGE  Na problemy z dzwonieniem skarżą się także abonenci innych sieci telefonii komórkowej.

  - Nagle straciłem sieć. Nie można korzystać ani z telefonów, ani z sieci internetu - mówi jeden z abonentów Orange.  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo