Rekordowa liczba kar w meczu GKS Tychy - GKS Katowice ZDJĘCIA KIBICÓW I ZDJĘCIA Z GRY Byłeś na tym meczu? Znajdź się na zdjęciach!

W meczu mistrza z wicemistrzem Polski hokeiści GKS Tychy pokonal Tauron KH GKS Katowice 3:2. Na lodzie mocno iskrzyło.

57 minut kar dla hokeistów GKS Tychy i 51 dla Tauron KH GKS Katowice - takim bilansem zakończył się mecz mistrza i wicemistrza Polski w ekstralidze hokejowej. W golach zwyciężyli gospodarze 3:2 (0:0, 2:2, 1:0).

Tyszanie wszystkie bramki zdobyli grając w przewadze. w tym drugą gdy na lodzie mieli o dwóch zawodników więcej. Katowiczane swoją przewagę wykorzystali tylko raz.

Na sumę kar złożyły się m.in. kary meczu dla Michała Kotlorza i Macieja Urbanowicza za bójkę tuż przed końcem pierwszej tercji.

Kolejny mecz obu drużyn już we wtorek, tym razem w Katowicach.

GKS Tychy - Tauron KH GKS Katowice 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
1:0
Filip Komorski (22), 2:0 Tomas Sykora (29), 2:1 Tomasz Malasiński (32), 2:2 Jesse Rohtla (39), 3:2 Filip Komorski (48).