Ruch Chorzów - Warta Zawiercie 3:0. Kibice w śnieżycy wspierali Niebieskich

Ruch Chorzów - Warta Zawiercie 3:0Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Marzena Bugala Polska Press
W sparingowym meczu Ruch Chorzów pokonał Wartę Zawiercie 3:0. Mecz oglądała spora grupa niezważających na śnieżycę kibiców Niebieskich.

Ruch Chorzów nie zwalnia tempa. W kolejnym sparingu Niebiescy pokazali rosnącą formę i pewnie pokonali Wartę Zawiercie.

Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale w 66 minucie Michał Mokrzycki nie wykorzystał rzutu karnego, przegrywając pojedynek z bramkarzem gości.

Ruch w tym spotkaniu testował dwójkę obrońców - 18-letniego Piotra Tkacza (Pelikan Łowicz) i 19-letniego Anatolija Kozłenkę (rezerwy GKS Tychy).

Zobaczcie zdjęcia ze sparingu Ruch Chorzów - Warta Zawiercie.

Ruch Chorzów - Warta Zawiercie 3:0 (2:0)
1:0
Mariusz Idzik (26-karny), 2:0Michał Paszek (41), 3:0 Daniel Biskup (88)
Ruch I połowa: Bielecki - Kulejewski, Kozłenko, Tkacz - Będzieszak, Wyroba, Neugebauer, Rudek, Kowalski - Paszek, Idzik. II połowa: Grzywaczewski - Lechowicz, Słota, Kozłenko (71. Tkacz), Kwaśniewski - Rudek (71. Kowalski), Mokrzycki, Wojtek, Siwek, Mamis - Biskup.