Stal Brzeg - Ruch Chorzów 1:3 NA ŻYWO, WYNIK LIVE Niebiescy jadą po 13 wiosenne zwycięstwo

Jesienią na Cichej Ruch Chorzów wygrał ze Stalą Brzeg 3:2. Jak będzie dziś w rewanżu? Lucyna Nenow / Polska Press
W 32. kolejce grupy trzeciej III ligi Stal Brzeg przegrała z Ruchem Chorzów 1:3. Prowadzący w tabeli Niebiescy odnieśli w Brzegu 13. wiosenne, a 14. z rzędu ligowe zwycięstwo. Gole dla Niebieskich strzelali Michałowie Mokrzycki (dwa) i Biskup (jeden). Tutaj możesz śledzić na żywo wynik i relację live ze spotkania Stal Brzeg - Ruch Chorzów.

Stal Brzeg - Ruch Chorzów na żywo, wynik live

90+5 - Koniec meczu. Ruch wygrywa w Brzegu ze Stalą 3:1

90+3 - W doliczonym czasie gry słupek ratuje Ruch przed utratą drugiej bramki. Strzelał Konrad Andrzejczak

89 - Już tylko minuty dzielą nas od ostatniego gwizdka. Ruch odniesie 14 ligowe zwycięstwo z rzędu

73' - Świetna okazja na czwartą bramkę dla Ruchu, ale w ostatniej chwili Tomasz Neugebauer został zablokowany

Z prawej strony dośrodkował Konrad Andrzejczak, a Jakub Banach z bliska trafił do siatki Niebieskich

60' 1:3 Jakub Banach

Kibice Ruchu, których wielu przyjechało do Brzegu już świętują

Mokry wykorzystał jedenastkę podyktowaną za dotknięcie piłki ręką przez Jakuba Banacha

48' 0:3 Michał Mokrzycki (karny)

46' - Rozpoczynamy II połowę meczu Stal Brzeg - Ruch Chorzów. Niebiescy blisko 14 z rzędu ligowego zwycięstwa

Koniec I połowy. Ruch do przerwy prowadzi ze Stalą 2:0

Mokry precyzyjnie uderzył zza linii pola karnego i piłka wpadła do siatki

42' - 0:2 Michał Mokrzycki

40' - Dwie groźne akcje Stali. Za pierwszym razem piłka przeleciała tuż obok słupka, a za drugim razem też strzał był niecelny

35' - Bramkarz Stali Adrian Szady o mało nie wpadł do bramki razem z piłką. W ostatniej chwili ją wybił

32' - Jakub Kowalski miał znakomitą okazję do wyrównania. jego uderzenie w ostatniej chwili obrońcy Ruchu zablokowali wślizgiem

27' - Świetna okazja Stali na wyrównanie. Michał Sypek nie trafia jednak z kilku metrów w bramkę

25' - Żółta kartka dla Michała Mokrzyckiego

21' - Swietna okazja Biskupa, ale tym razem napastnik Ruchu przestrzelił

Po dośrodkowaniu Łukasza Janoszki Michał Biskup głową posłał piłkę do siatki. Pierwsza groźna akcja Ruchu przyniosła mu prowadzenie

17' - 0:1 Michał Biskup

11' - Ruch próbuje przejąć inicjatywę, ale na razie Niebieskim brakuje dokładności

8' - Pierwsza groźna akcja Stali. Bronisławski w polu karnym Ruchu strzela, ale za słabo, by zaskoczyć Bieleckiego

Na Opolszczyznę zmierza spora grupa kibiców Ruchu. Wokół stadionu Stali jest sporo policji

1' Początek meczu Stal Brzeg - Ruch Chorzów

Skład Stali: Szady - Kuriata, Budnik, Sypek, Danielik, Dychus, Leończyk, Andrzejczak, Bronisławski, Banach, J. Kowalski.

Skład Ruchu: Bielecki - Kasolik, Wyroba, Kulejewski - Będzieszak, Mokrzycki, Foszmańczyk, M. Kowalski - Kwaśniewski, Biskup, Janoszka.

Rozpoczynamy relację live z meczu Stal Brzeg - Ruch Chorzów.

Stal Brzeg - Ruch Chorzów. Niebiescy jadą po 13 wiosenne zwycięstwo

Ruch Chorzów wiosną jest nie do zatrzymania. Podopieczni trenera Łukasza Berety wygrali w tym roku wszystkie 12. ligowych spotka i pewnie zmierzają w kierunku awansu do II ligi. W sobotę o godz. 17 zmierzą się ze Stalą i nie ukrywają, że jadą do Brzegu po 13 wiosenne zwycięstwo.

Stal plasuje się w środku ligowej tabeli zajmując w niej 7. miejsce. Z 29 rozegranych dotąd meczów piłkarze z Opolszczyzny wygrali 11, a po 9 przegrali i zremisowali. U siebie niemal równie często zwyciężają (6-krotnie) co przegrywają (5 porażek).

Banery motywacyjne i ślady dawnych sukcesów Niebieskich można spotkać na Cichej niemal na każdym krokuZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Ruch Chorzów: Poznajcie tajemnicę wiosennych sukcesów Niebie...

Jesienny mecz Ruchu ze Stalą na Cichej był bardzo zacięty. Padło w nim pięć bramek, a goście po pół godzinie gry prowadzili na Cichej 2:1 po dwóch trafieniach Damiana Celucha. Ostatecznie Niebiescy wygrali u siebie 17 października 3:2, ale piłkarze z Brzegu napsuli im sporo krwi.

Mecz Ruchu z ROW obejrzało 2176 kibiców Niebieskich.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Ruch Chorzów - ROW Rybnik 5:0. Niebiescy strzelali dla kibic...

Dzisiejszy mecz zapowiadany jest w Brzegu jako wielkie wydarzenie. Stal czeka na przyjazd Ruchu, a także powrót kibiców na trybuny po 224 dniach przerwy. Na mecz Stal - Ruch wybierają się także na Opolszczyznę fani Niebieskich. Tutaj możesz śledzić na żywo wynik i relację live ze spotkania Stal Brzeg - Ruch Chorzów, który rozpocznie się o godz. 17. Płatną transmisję możesz wykupić na stronie chorzowskiego klubu.