Targi Spawalnicze ExpoWELDING już 13 października w Sosnowcu!

Materiał informacyjny partnera
7. edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING odbędzie się w dniach 13-15 października 2020r. Wydarzenie organizowane jest pod Patronatem oraz przy współpracy z Siecią Badawczą ŁUKASIEWICZ - Instytutem Spawalnictwa.

Równolegle z Targami ExpoWELDING 2020 będzie miała miejsce 62. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza pod tytułem „Nowoczesne spawalnictwo – nowoczesna przyszłość” organizowana przez Sieć Badawczą ŁUKASIEWICZ - Instytut Spawalnictwa z Gliwic. Konferencji towarzyszyć będzie Kongres Międzynarodowego Instytutu Spawalnictwa (IIW).
Tegoroczną wystawę wzbogacą również cztery specjalistyczne strefy w tym m.in.: Strefa Technologii Cięcia CUTTINGshow – wydarzenie dedykowane dla branży technologii cięcia z ofertą maszyn do cięcia plazmą, laserem, wodą, Strefa Bezpieczeństwa i higieny Pracy BHPexpo – strefa dla firm posiadających w swojej ofercie sprzęt z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach przemysłowych, akcesoriów ułatwiających pracę w warunkach niebezpiecznych i szkodliwych, Strefa Robotyzacji i Automatyzacji ROBOTshow - wydarzenie koncentruje się m. in. na robotach przemysłowych i manipulatorach, automatyzacji procesów przemysłowych, systemach sterowania i nadzoru oraz diagnostyce w układach sterowania oraz Strefa Badań Nieniszczących NDTexpo – strefa stworzona z myślą o osobach odpowiedzialnych za procesy spawalnicze, które będą miały możliwość zapoznania się nie tylko z najnowszymi urządzeniami i technologiami spawalniczymi, lecz także aktualną ofertą sprzętu i usług z zakresu badań nieniszczących.
Branża targowa ma przed sobą wiele zmian, ale nie zmieniło się to, że kluczową wartością targów dla firm jest możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług. Wiele przedsiębiorstw, mimo okoliczności, potwierdza wolę uczestnictwa w targach. Oznacza to, że targi są istotnym składnikiem dla ich funkcjonowania i dla branży.
Targi ExpoWELDING odbywają się w centrum Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, która łączy 41 miast i gmin. Zamieszkuje ją aż 2,3 mln mieszkańców, działa tu 240 tys. firm i przedsiębiorstw, wytwarzających ok. 8 proc. PKB naszego kraju. Jest to najbardziej uprzemysłowiony region w Polsce, który skupia największe grono odbiorców nowoczesnych technologii, a nasz obiekt Expo Silesia potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom wystawców, także w tych trudnych czasach.
Zapraszamy do udziału w Targach ExpoWELDING!
Więcej informacji na www.expowelding.pl