Torcida Girls zorganizowały wyjazd dzieci do Energylandii...

  Torcida Girls zorganizowały wyjazd dzieci do Energylandii ZDJĘCIA

  PS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Torcida Girls zorganizowały wyjazd dzieci do Energylandii
  Dziewczyny z Torcida Girls, fan klubu wspierającego Górnik Zabrze ponownie zorganizowały godna pochwały akcję społeczną. Tym razem zabrały dzieci do
  1/16

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Torcida Girls

  Dziewczyny z Torcida Girls, fan klubu wspierającego Górnik Zabrze ponownie zorganizowały godna pochwały akcję społeczną. Tym razem zabrały dzieci do Energylandii. Wyjazd nie byłby możliwy bez pomocy pani Aleksandry Skowronek. ZOBACZCIE ZDJĘCIA

  Torcida Girls zabrały dzieci do Energylandii  Poniżej relacja z wyjazdu:

  Jest wiele dzieci, których nie stać na wakacyjną podróż. Są dzieci, których rodzice przebywają w zakładkach karnych, dzieci z rodzin wielodzietnych, wychowywane przez jedno z rodziców lub dzieci niepełnosprawne.

  A z racji, że Torcida Girls dla ich uśmiechu zrobi wiele, ostatnio zwróciliśmy się do wielu osób o pomoc przy zorganizowaniu choć jednodniowego wyjazdu dla dzieci z naszych okolic.


  ZOBACZCIE ZDJĘCIA
  Zobacz galerię


  Jedna z osób podała nam pomocną dłoń i przekazała bilety na całodniową zabawę w Energylandii. Zabrałyśmy więc dzieci, które bez nas nie mogłyby liczyć na taki wyjazd z wiadomych względów. Pozostałe sprawy finansowe pokryłyśmy z pieniędzy, które uzyskałyśmy ze sprzedaży gadżetów takich jak nasze kubki, opaski, smyczki czy vlepki.

  Zdajemy sobie sprawę, że rodzin chętnych na takie wyjazdy jest wiele. Dlatego staramy się dowiedzieć gdzie jeszcze są dzieci, których wakacyjny czas mimo słońca jest smutny, nudny i ponury.

  Jeżeli wiecie komu możemy pomóc, dajcie znać. Być może, dzięki takim ludziom jak Aleksandra Skowronek i tym, którzy kupują nasze gadżety, uda nam się wspólnie wnieść trochę radości w wakacje najmłodszych.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień
  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo