Uśmiech Dziecka, radość (nie tylko) rodziców! Zobacz, jakie emocje wzbudził start akcji

Akcja specjalna Uśmiech Dziecka
Akcja przeprowadzana z okazji Dnia Dziecka to bez wątpienia najweselsza tradycja naszej gazety. Co roku dumni Rodzice przesyłają tysiące zdjęć swoich pociech, a ich publikacja w specjalnym dodatku oraz w wielkiej galerii na naszej stronie internetowej wzbudza niezapomniane emocje nie tylko wśród najbliższych. Tak też było i tym razem!

Dzieci wnoszą do życia dorosłych wiele radości i beztroski, uczą, jak cieszyć się nawet z najmniejszej rzeczy i jak pokonywać przeciwności. Nic więc dziwnego, że od ich pierwszych chwil na świecie telefony rodziców pełne są zdjęć i filmów, upamiętniających ważne i wyjątkowe momenty oraz różne, często zabawne sytuacje. Jak co roku, poprosiliśmy rodziców o przesłanie najweselszych fotografii, a odzew przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania!

Kliknij i czytaj więcej o akcji!
ZAGŁOSUJ lub ZGŁOŚ
dziecko
Uśmiech Dziecka
zatrzymany w fotografii

Tegoroczną akcję Uśmiech Dziecka wyjątkowo rozpoczęliśmy w poniedziałek, 3 czerwca. Już od rana w mediach społecznościowych pojawiały się posty pełne rodzicielskiej miłości. Nic dziwnego - Facebook czy inne platformy to przecież doskonałe miejsce, aby poinformować o zgłoszeniu dziecka do akcji oraz zachęcić bliższych lub dalszych znajomych do wspierania jego udziału!

W poście można udostępnić materiały promocyjne, przesłane przez naszą redakcję. Pamiętajmy jednak, że media społecznościowe kochają oryginalność, więc jeżeli mamy pomysł na kolaż zdjęć lub ozdobienie posta inną wesołą ilustracją - warto go wykorzystać!

Nasz post może wyróżnić nie tylko grafika. Ciekawy opis, wciągająca historia, a przede wszystkim zachęcenie do komentowania i odpowiadanie na pozostawione pod postem wiadomości to najlepsza droga do dotarcia do szerszego grona odbiorców. Im więcej osób zobaczy nasz post, tym większe szanse na dodatkowe głosy.

Uśmiech
nie tylko do zdjęcia!

Po udostępnianych w mediach społecznościowych wpisach od razu widać, że rodzice doskonale zdają sobie sprawę, jak funkcjonują te platformy! Coraz częściej publikują kompilacje zdjęć dziecka w formie wideo, krótkie, wesołe nagrania z uczestnikiem akcji w roli głównej czy choćby animacje, pokazujące pociechę w specjalnym dodatku do gazety. Z tych publikacji bije radość, duma i ogromna, rodzicielska miłość!

Filmy - choćby krótkie - cieszą się w mediach społecznościowych ogromną popularnością. Jest także większe prawdopodobieństwo, że przyciągną oko czytelnika na dłużej, co z kolei spowoduje, że algorytm platformy doceni nasze wideo i będzie ono częściej pokazywane szerszemu gronu odbiorców.

Szczęśliwe dzieci,
duma lokalnej społeczności

Im więcej osób dowie się o udziale dziecka w akcji, tym większa szansa na wyjątkowe nagrody i spełnienie rodzinnych marzeń. Warto zachęcać rodzinę i znajomych do udostępniania posta z informacją o akcji. Dobrym pomysłem jest również publikowanie takiej wiadomości na prowadzonych w mediach społecznościowych stronach czy blogach. Profile informacyjne, skupiające odbiorców z danej miejscowości lub okolicy także chętnie udostępniają zdjęcia radosnych młodych mieszkańców!

Kliknij i czytaj więcej o akcji!
ZAGŁOSUJ lub ZGŁOŚ
dziecko

Wszystkim dzieciom, biorącym udział w akcji, ich rodzicom oraz najbliższym życzymy powodzenia oraz wielu głosów!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Uśmiech Dziecka, radość (nie tylko) rodziców! Zobacz, jakie emocje wzbudził start akcji - Polska News

Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni