Weź udział w konkursie i wygraj voucher do sklepu z elektroniką o wartości 500 zł!

DM
Uruchomcie swoją kreatywność, przekonując do odpowiedzialnego zachowania w pandemii. Do zgarnięcia super nagrody!! Dziennik Zachodni, Tauron i Miasto Zabrze zapraszają młodzież do udziału w konkursie: "Wejdź na wyższy level, zyskaj życie!”. Zobaczcie pięć wywiadów z pracownikami służby zdrowia, którzy mówią co należy zrobić, aby zminimalizować ryzyko zachorowania na COVID-19, jak troszczyć się o potrzebujących, utrzymywać relacje z bliskimi i… dobrą formę.
KLIKNIJ I WEŹ UDZIAŁ
w konkursie

________________________

Zobaczcie pięć poradnikowych filmików z pracownikami służby zdrowia, którzy mówią co należy zrobić, aby zminimalizować ryzyko zachorowania na COVID-19, jak troszczyć się o potrzebujących, utrzymywać relacje z bliskimi i… dobrą formę. Następnie wystarczy wymyślić hasło reklamowe, mem internetowy, zrobić fotografię, nagrać minutowy filmik lub stworzyć plakat promujący odpowiedzialne i społecznie wrażliwe zachowania podczas trwającej pandemii. Zawartość Waszej pracy powinna nawiązywać do treści jednego z pięciu opublikowanych filmów.

- W tym trudnym czasie pandemii zachowajmy ostrożność i zdrowy rozsądek. Ale też pamiętajmy o sobie wzajemnie. Poprzez stworzenie przekazu zachęcającego do odpowiedzialności można przyczynić się do upowszechniania tak potrzebnych obecnie pozytywnych wzorców zachowań. Stosując się do obostrzeń sanitarnych nie pozwólmy jednak, aby ucierpiały na tym relacje z rodziną i najbliższymi – mówi Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza.

Już dziś uruchamiamy konkurs, którego głównym zadaniem jest przypomnienie, jak ważny dla zdrowia naszego i bliskich jest rozsądek podczas pandemii. Do udziału w konkursie zapraszamy pełnoletnią młodzież, prace w imieniu naszych młodszych czytelników nadsyłać mogą także ich prawni opiekunowie.

Co zrobić, aby wygrać voucher do sklepu z elektroniką o wartości 500 zł? Przypomnijmy: nawiązując tematycznie do jednego z pięciu filmików, należy wymyślić hasło reklamowe, nagrać minutowy film, stworzyć plakat lub zrobić zdjęcie, zachęcając tym samym, zarówno starszych jak i młodszych do odpowiedzialnych zachowań podczas trwającej pandemii! Dlaczego zwracamy się do naszych najmłodszych czytelników? Dlatego, że to właśnie oni są najbardziej kreatywni! Wierzymy, że stworzone przez nich prace naprawdę pomogą zrozumieć wszystkim tym, którzy np. maseczki zamiast na twarzy noszą w kieszeniach, jak bardzo są nieodpowiedzialni, narażając na zakażenie siebie i innych.

KLIKNIJ I WEŹ UDZIAŁ
w konkursie

________________________

Aż pięć zwycięskich prac

Wśród wszystkich prac, komisja konkursowa wybierze i nagrodzi pięć najlepszych! Każda ze zwycięskich prac będzie nawiązywać tematycznie do jednego z poniższych filmików. Liczy się przede wszystkich pomysł, nie forma. Reklamowe hasła mogą być humorystyczne, podobnie jak plakaty. Krótki filmik, może być natomiast opowieścią jakieś historii, a może też zachęcać do odpowiedzialnych zachowań piosenką, wierszem lub rymowanką. Najważniejsze, aby przekonać odbiorcę, jak ważne jest unikanie zbędnego ryzyka i promocja właściwych postaw.

Na konkursowe prace czekamy do 22 stycznia 2021 r. Łączna wartość nagród w konkursie wynosi 2500 zł brutto, pamiętajmy jednak, że każdy z wyróżnionych otrzymuje jeden voucher. Zwycięzcami konkursu zostanie pięć osób, które zdobędą największą ilość punktów. O wynikach zwycięzców powiadomimy telefonicznie, dlatego należy pamiętać, aby przy wysyłaniu pracy konkursowej podać swoje imię i nazwisko, numer kontaktowy, adres korespondencyjny oraz adres e-mail.

Pokażcie, na co Was stać!

Wierzymy w Waszą pomysłowość, twórczość i kreatywność! Pamiętajcie do zgarnięcia pięć voucherów o wartości 500 zł do sklepu z elektroniką. Czekamy na Wasze prace. Warunkiem udziału w konkursie jest złożenie oświadczenia o akceptacji regulaminu oraz o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych znajdującego się w formularzu zgłoszeniowym. Pełna treść regulaminu konkursu dostępna jest TUTAJ

Jak prawidłowo myć ręce?

Dlaczego noszenie maseczek jest ważne?

Rozmawiajmy o emocjach 

Zdrowa dieta pozytywnie wpłynie na naszą odporność 

Przy pracy i nauce zdalnej nie zapomnij o właściwej postawie 

PARTNERZY KONKURSU:

KLIKNIJ I WEŹ UDZIAŁ
w konkursie

________________________

Wideo