Widzew Łódź - Górnik Zabrze 4:0 [LIVE]

Marcin Szczepański/Ekstraklasa.net
Widzew spotkał się latem z Górnikiem w I lidze
Widzew spotkał się latem z Górnikiem w I lidze Sebastian Zawalski/Ekstraklasa.net
Górnik Zabrze grał dzisiaj w Łodzi z Widzewem. Górnicy mają ogromną chęć powiększyć dotychczasową zdobycz punktową w lidze o 3 punkty. Ale sztuka się nie udała. Zobacz relację live z meczu.

Relacja NA ŻYWO od 19.15! Wejdź tutaj i oglądaj

Piotr Kuklis w 37. minucie wszedł odważnie w pole karne po podaniu Darvydasa Sernasa i został ewidentnie sfaulowany przez Adama Stachowiaka. Sędzia nie miał wątpliwości i podyktował rzut karny. Gola na 1:0 dla Widzewa strzelił Darvydas Sernas.

W drugiej połowie kibice zobaczyli grad bramek. W 71 min. i 89. minucie strzelił Marcin Robak, a w 90. min. Velibor Duric.

Łodzianie nie wygrali żadnego z czterech meczów z rzędu i mieli nadzieję zakończyć ten smutny serial. W Widzewie liczyli, że o strzelaniu goli przypomni sobie Marcin Robak, który do tej pory Górnikowi Zabrze strzelił pięć bramek w siedmiu meczach. Tak stało się i tym razem.