Widzew - Piast 2:1 [NA ŻYWO, TRANSMISJA TV, LIVE, ONLINE, ZDJĘCIA] Dokończenie meczu od 12. minuty

TOK
Mecz Widzew - Piast NA ŻYWO + TRANSMISJA W meczu 36. kolejki ekstraklasy Widzew Łódź grał dziś z Piastem Gliwice. Spotkanie rozpoczęło się we wtorek, ale trwało tylko dwanaście minut. Wszystko za sprawą burzy, która nadciągnęła nad Łódź. Spotkanie zostało wznowione dziś o godz. 20.30, od 12. minuty. TUTAJ na dziennikzachodni.pl relacja LIVE z meczu Widzew - Piast.

Mecz WIDZEW ŁÓDŹ - PIAST GLIWICE:

Goście zdecydowali, że nie wrócili do Gliwic, tylko w oczekiwaniu na wznowienie spotkania pozostali w Łodzi.
ZOBACZ KONIECZNIE:
MECZ WIDZEW - PIAST NA ŻYWO

W Piaście zabrakło Kamila Wilczka i również nie będzie go dziś. - Kamil ma uraz stawu skokowego, ale będzie już gotowy do gry w sobotę z Podbeskidziem - poinformował rzecznik klubu Mateusz Małek.

Kto wygra mecz Widzew Łódź - Piast Gliwice?
ZAGŁOSUJ W SONDZIE

Piast dzięki wygranej z Zagłębiem Lubin 2:0 zapewnił sobie utrzymanie w ekstraklasie. Lubinianie spadli do I ligi, a wcześniej taki sam los spotkał Widzewa po porażce z Podbekidziem.- Wykonaliśmy nasz plan, ale jesteśmy ambitni - chcemy zająć jak najwyższe miejsce na koniec sezonu - zapowiada obrońca Piasta Csaba Horvath. - Chcielibyśmy wykorzystać to, że nam tak dobrze idzie i mamy trzy wygrane z rzędu mecze.

- Sezon dla nas jeszcze się nie skończył. Chcemy z Widzewem i Podbeskidziem zdobyć jak najwięcej punktów i być jak najwyżej w tabeli - wtóruje kapitan gliwiczan Tomasz Podgórski.

Wyższe miejsce oznacza też większe pieniędze dla klubu, dlatego ostatnie dwa mecze nie są tylko o "pietruszkę". Widzew w tym sezonie zagra ostatni raz przed własną publicznością.

W sezonie zasadniczym Piast wygrał z Widzewem 3:0 u siebie i zremisował na wyjeździe 1:1.

Mecz Widzew - Piast będzie można zobaczyć w Canal+ Sport w programie Multiliga.

*Pielgrzymka mężczyzn do Piekar 2014: ROZPOZNAJ SIĘ NA ZDJĘCIACH
*TRAGEDIA NA WIŚLE: Nurt porwał dwie dziewczyny ZDJĘCIA
*Elementarz: Bezpłatny podręcznik POBIERZ PDF