Wimbledon 2014. Janowicz - Hewitt WZNOWIENIE MECZU [AKTUALIZACJA, TRANSMISJA LIVE, GDZIE OGLĄDAĆ]

MN
Mecz Janowicz - Hewitt od godz. 14 w Polsat Sport
Mecz Janowicz - Hewitt od godz. 14 w Polsat Sport Andrzej Szkocki
Wimbledon 2014 AKTUALIZACJA. Jerzy Janowicz rozgrywał wczoraj pojedynek z Australijczykiem Lleytonem Hewittem, ale spotkanie zostało przerwane z powodu opadów deszczu. Mecz zostanie dokończony dzisiaj o godz. 14, transmisja na kanale Polsat Sport.

AKTUALIZACJA. Jerzy Janowicz prowadził we wczorajszym pojedynku z Lleytonem Hewittem 7:5, 4:4, ale mecz został przerwany z powodu opadów deszczu. Dzisiaj spotkanie zostanie wznowione o godz. 14, transmisja w Polsat Sport. Stawką pojedynku jest awans do III rundy Wimbledonu.

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

W pierwszej rundzie Wimbledonu Jerzy Janowicz przypomniał, że ostatnio nie jest u szczytu swojej formy. Jego przeciwnikiem był Hindus Somdev Devvarman (klasyfikowany w drugiej setce rankingu ATP), z którym Polak wygrał dopiero po pięciu setach. Janowicz popełniał w tym meczu sporo błędów i brakowało mu koncentracji. Taka postawa w pojedynku z Hewittem może zakończyć się szybką porażką.

Liczący 33 lata Australijczyk Lleyton Hewitt jest mistrzem Wimbledonu 2002 i US Open 2001. Jak widać, najlepsze lata ma już za sobą, w tym sezonie nie udało mu się wyjść poza drugą rundę żadnego turnieju, a w rankingu ATP zajmuje 48 pozycję. Mimo wszystko, Hewitt dobrze sobie radzi na turniejach wielkoszlemowych, a doświadczenie będzie jego niewątpliwym atutem.