Witamina K2 MK-7 z natto + D3 – duet na zdrowie

art. spons.
D3 to witamina, o której mówi się dużo od kilku lat. Niektóre teorie uznają ją nawet nie za witaminę, a za hormon, bez którego organizm nie może prawidłowo funkcjonować. Szkopuł w tym, że w naszej szerokości geograficznej, pozyskujemy za mało witaminy D3 ze słońca. A to oznacza, że dla dobra organizmu dobrze jest ją suplementować. A żeby dobrze działała, potrzebuje współpracy K2.

ORYGINALNA WITAMINA K2 MK-7 100mcg + D3 2000IU 50mcg sprawdź na www.zdrowiemarket.pl <<< KLIKNIJ

Najbezpieczniejszą formą witaminy D3 jest duet z witaminą K2. Dzieje się tak dlatego, że K2 nie dopuszcza do tego, żeby nadmiar D3 stał się dla organizmu toksyczny. Wtedy nie ma ryzyka przedawkowania. K2 (czyli menachinon), w odróżnieniu od K1 – syntetycznego odpowiednika, jest pozyskiwana z soi i jest dużo lepiej wchłaniana niż sztuczny odpowiednik. K2 MK – menachinon jest mercedesem wśród witamin z grupy K.

Najwyższą wchłanialność posiadają suplementy witaminowe, wyprodukowanie z naturalnych składników. Tylko takie substancje, odpowiednio przygotowane przy użyciu nowoczesnych procesów technologicznych sprawiają, że organizm potrafi w pełni wykorzystać suplement i wchłonąć z niego odpowiednią ilość witaminy. Wysokiej jakości suplement oferuje firma Wish Pharmeceutical – lider na rynku naturalnych suplementów. Więcej o produkcie można przeczytać tutaj- http://zdrowiemarket.pl/35-witaminy

Suplement D3 konieczny
Witamina D3 jest jedyną witaminą, której nie ma w mleku mamy. Dzieje się tak, dlatego, że w naturalny sposób ta witamina jest dostarczana do organizmu przez skórę. Wymaga to jednak ekspozycji na słońce odkrytego ciała, optymalnie 15 minut dziennie. Zbyt niska dawka D3 zwiększa 11 razy ryzyko wystąpienia depresji.

W naszych warunkach klimatycznych, jesienią i zimną przyjmowanie takiej naturalnej dawki witaminy D3 nie jest możliwe. Stąd też większa podatność na stany depresyjne zimą. Sam spacer w zimowym ubraniu nie spełni swojej roli.

D3 i K2 MT dla serca i kości
Prawidłowy poziom witaminy D3 zmniejsza o 1/3 ryzyko wystąpienia chorób serca i zawałów. Zapobiega również stanom zapalnym, pojawiającym się z ścianach tętnic i odkładaniu się blaszek miażdżycowych w tętnicach.

Przeciwdziałanie miażdżycy przez D3 jest możliwe w organizmie tylko wtedy, gdy w organizmie jest wysoki poziom witaminy K2. To ona sprawia, że wapno, które jest lepiej wchłaniane dzięki witaminie D3, dostaje się tam, gdzie powinni, czyli do kości. I to ona przeciwdziała temu, żeby wapno nie zostało wykorzystane przeciwko zdrowiu, właśnie zmniejszając przepływ w tętnicach.

ORYGINALNA WITAMINA K2 MK-7 100mcg + D3 2000IU 50mcg sprawdź na www.zdrowiemarket.pl <<< KLIKNIJ

D3 i K2 menachinon – synergia w działaniu
Witaminy te razem stanowią optymalne wsparcie dla organizmu. Nie tylko wspierają kości w gospodarce wapniowej, ale również przeciwdziałają wielu chorobom, takim jak nowotwór i SM, Z badań wynika, że witaminy K2 i D3 najlepiej działają razem i obie są w naszej cywilizacji na zbyt niskim poziomie. D3 dlatego, że Polska leży na takiej szerokości geograficznej i mamy za małą ekspozycję na słońce, które zaopatruje nas w witaminę D3.

K2 jest dla odmiany wchłaniana nie przez skórę, ale w jelicie cienkim. A jego stan z powodu złej diety i zbyt małego spożycia roślin zielonych, uniemożliwia odpowiednie absorbowanie K2 z pożywienia.

Suplement D3 i K2 – strzał w dziesiątkę
Dlatego w tej kwestii, natura i zdrowie pożywienie nie wystarcza. Warto sięgnąć po sprawdzone suplementy najwyższej jakości z naturalnych składników. Żeby D3 i K2 odegrały właściwie swoją rolę w organizmie powinny działać razem.

Takim suplementem na polskim rynku jest suplement „Witamina K2 MK-7 100mcg + D3 2000IU 50mcg”, wyprodukowany z najwyższą dbałością o jakość, przez Wish Pharmaceutical – firmie specjalizującej się w produkcji naturalnych suplementów- więcej na: www.zdrowiemarket.pl.

Wideo

Dodaj ogłoszenie