WOŚP 2019 w Rybniku: 325 wolontariuszy wyjdzie na ulice...

  WOŚP 2019 w Rybniku: 325 wolontariuszy wyjdzie na ulice Rybnika. Koncerty na kampusie!

  AK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  W niedzielę już o 6 rano 325 wolontariuszy z puszkami czerwonymi serduszkami ruszy w miasto, by zbierać pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak, jak w ubiegłym roku, gdy w Rybniku po raz pierwszy zebrano astronomiczną kwotę 230 tysięcy złotych, znów będą chcieli pobić rekord. Miejmy nadzieję, że się im uda.
  Tym razem WOŚP gra pod hasłem - “Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

  - Od godziny 6 rano naszych 325 wolontariuszy będzie kwestować na ulicach Rybnika. Od 14 natomiast zapraszamy mieszkańców na Kampus przy ulicy Rudzkiej, gdzie odbędą się koncerty, pokazy strażackie, czy efektowny pokaz rozcinania samochodu, który uwielbiają dzieci - mówi Arkadiusz Klimczak, szef rybnickiego sztabu WOŚP.

  WOŚP na Kampusie

  Rybnicki koncert 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Kampusie przy Rudzkiej, rozpocznie się o godz.
  14 od występu Voyth Guitar. Na godz. 15 zaplanowano wystawę wozów strażackich, pokazy militarne, pokazy cięcia samochodów wykonane przez zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej i Rybnicki Sztab Ratownictwa. O godzinie 15.45 rozpocznie się pierwsza licytacja “Kto da więcej?”. Chwilę później, o 16 rozpocznie się koncert Tata Sławek, a 45 minut później znów bedziemy licytować dla WOŚP. O godz. 17 rozpocznie się Koncert The Farsk, a o 17.40 - FireShow - żonglerka ogniem w wykonaniu Kasandry Lipińskiej. O 18 zaplanowano kolejną licytację podczas której będzie można zdobyć m.in. zaproszenie do Europarlamentu od Posła RP Marka Plury. Pietnaście minut później na scenę wyjdzie Paulina Urtnowska, a o 19 zespół Kurczat. Na licytacji o 19.40 znajdzie się m.in. tatuaż od Prykas Tattoo Studio Rybnik. O godz. 20 odbędzie się Koncert AYA oficjalnie z Izą Tkocz - uczestniczką programu The Voice Of Poland, a po tym występie będzie można wylicytować kurs prawa jazdy kategorii B (godz. 20.40). Tradycyjnie o 21 “Światełko do nieba”.

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim


  Dni wolne w 2019 roku


  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  trzdno to skometowac

  niesamowite (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  zdemoralizowany i prymitywny facet zbiera na dobry cel cos tu nie pasuje ale jak sie zabor ruski wprowadzil do Rybnika to wszystko jest mozliwe w tej kulturze z dalekiego komunistycznego wschodu...rozwiń całość

  zdemoralizowany i prymitywny facet zbiera na dobry cel cos tu nie pasuje ale jak sie zabor ruski wprowadzil do Rybnika to wszystko jest mozliwe w tej kulturze z dalekiego komunistycznego wschodu trzeba uwazac zeby sie Dabrowki nie zawalila postkomunistyczna kupa rupieci zwanych mieszkaniami dziadowanie to sie ma w genach zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo