Wyłączenia prądu w śląskim. Gdzie 19.06 są planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie?

Newsroom 360
Newsroom 360
Gdzie będą planowane przerwy w dostawie prądu? Sprawdź w naszym artykule
Gdzie będą planowane przerwy w dostawie prądu? Sprawdź w naszym artykule istockphoto.com/Aryut
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w śląskim 19.06? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w śląskim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi wyłączenie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ul. Cieszyńska nr 252,
21.06 od godz. 8:30 do 14:30


Bielsko-Biała ulica Nowa, Góralska od ul. Osadniczej do ul. Pod Stokiem bez Przedszkola, Wiejska od ul. Dobrej do ul. Pod Stokiem, Beskidzka od ul. Dobrej do ul. Pod Stokiem, Dobra od ul. Nowej do ul. Straconki, Straconki od ul. Dobrej do ul. Żywieckiej bez Przychodni Lekarskiej, Osadnicza od ul Straconki do nr 19, Górska nr 3 i 3A, Żywiecka nr 131,133,
22.06 od godz. 9:00 do 12:00


Bielsko Biała ulica Łowiecka 58,a,b,c,d, 60,a,b,c,d,
23.06 od godz. 8:00 do 15:00


Bielsko-Biała ul. Kolorowa nr 9, Sucha od nr 20 do ul. Pocztowej, Hufcowa nr 12,
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Bielsko-Biała ulica Bystrzańska od ul. Chabrowej do nr 116, Górnicza nr 8,10, Kurkowa, Modra,
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Bielsko Biała ulica Młodej Polski od Mazańcowickiej do Akademickiej, Żołnierska, Kwietniowa, Akademicka od ul. Mazańcowickiej do nr 58 i 65A, Poligonowa nr 112, 112A, Kustosza, Astronomów, Biedronki, Mazańcowicka od ul. Młodej Polski do nr 126A, Burzliwa
24.06 od godz. 8:30 do 16:00


Bielsko Biała ulica Brzoskwiniowa, Daliowa
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom

Bytom: Reptowska, 26.
21.06 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom: Celna, przepompownia.
22.06 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Żołnierska, od 1 do 15 i od 2 do 30, Koksowa, Przyjemna, od 2 do 32, Wieszowa: Tarnogórska, 14, 16, 18, 20.
23.06 od godz. 8:00 do 14:00


Bytom: Łanowa, Konstytucji 123, 124, 126, 130, 132Techniczna 2.
23.06 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Worpie, 45.
24.06 od godz. 8:30 do 13:00


Bytom: Arki Bożka, Garaże.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom: Świętej Elżbiety, 2, 3, 3A, 6, 6A, 11, 13A.
25.06 od godz. 8:30 do 13:00


Chorzów

Chorzów: Słowiańska, od nr 18 do 38 parzyste.
23.06 od godz. 10:00 do 16:00


Częstochowa

Łaziska Górne: Pocztowa, 1 b, 2 b, 4, 5, 6, 9, Poręba, od 1 do 5, 4, Wąska, 1, Wiejska, 1, Świętego Jana Pawła II, 2.
21.06 od godz. 8:30 do 14:00


ul. Bursztynowa od nr 50/52 do nr 92 i od nr 43 do nr 81A
ul. Turystyczna dz. nr 56/3 - ZK 14630
ul. Turystyczna dz. nr 56/6, 56/7 - ZK 14793
22.06 od godz. 8:00 do 18:00


ul. Traugutta nr 13, 13(a-e), 15, 15a, 15b
ul. Brzechwy nr 13
23.06 od godz. 8:00 do 16:00


ul. Bursztynowa od nr 50/52 do nr 92 i od nr 43 do nr 81A
ul. Turystyczna dz. nr 56/3 - ZK 14630
ul. Turystyczna dz. nr 56/6, 56/7 - ZK 14793
23.06 od godz. 8:00 do 18:00


ul. Złota od nr 64 do nr 82 i od nr 45 do nr 65
ul. Ceglana, ul. Marmurowa
ul. Wapienna, ul. Żwirowa
24.06 od godz. 8:00 do 20:00


Dąbrowa Górnicza ul. Srokowskiego od nr 3 do nr 27.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Częstochowa, ul Zuchów działki od 317/10 do 317/19 i od 316/10 do 316/20.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


ul. Złota od nr 64 do nr 82 i od nr 45 do nr 65
ul. Ceglana, ul. Marmurowa
ul. Wapienna, ul. Żwirowa
25.06 od godz. 8:00 do 20:00


Gliwice

Gliwice: Zimorodka, 10, 12, 13, 15, 17.
22.06 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Heleny Modrzejewskiej.
24.06 od godz. 8:30 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Matejki, nieparzyste od nr 5 do nr 11 i parzyste od nr 8A do nr 12D oraz ul. Cieszyńska nr 157B.
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Jastrzębie-Zdrój: Pszczyńska, Nr 420 firma CARBONEX, firma Reklamowa i obiekty przyległe.
23.06 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój: Pszczyńska, Nr 420 firma CARBONEX, firma Reklamowa i obiekty przyległe.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Długoszyńska odbiorca zasilany z złącza kablowego ZK nr 5275/21
22.06 od godz. 8:30 do 14:00


Jaworzno ul. Hallera 108A odbiorca zasilany z złącza kablowego ZK 5099/6
23.06 od godz. 8:30 do 14:00


Jaworzno ul. Żytnia odbiorcy zasilani z ZK nr BDJ/17/5073 oraz BDJ/17/6132
25.06 od godz. 8:30 do 14:00


Katowice

Katowice: Macieja Jargonia, 5, od 14 do 22.
21.06 od godz. 8:30 do 14:00


Katowice: Tysiąclecia, 15 segment piwniczny.
22.06 od godz. 9:00 do 16:00


Katowice: Brynowska, 43, 45.
23.06 od godz. 8:00 do 17:00


Katowice: Tysiąclecia, 15 segment garażowy.
23.06 od godz. 9:00 do 16:00


Katowice: Ślusarska, od 1 do 9, od 4 do 6, ul. Lisa od 1 do 9,
ul. Jana Wyplera od 2 do 14 B, od 11 do 15.
25.06 od godz. 7:00 do 12:00


Katowice: Chorzowska, 11, 11 C.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice

Imielin ul. Sikorskiego nr 10A
21.06 od godz. 9:00 do 14:00


Mysłowice ul. Hlonda 8, 8A, 8B
22.06 od godz. 8:30 do 14:00


Jaworzno, ul. Żytnia 2A, Rewolucjonistów od 11 do 23, od 24 do 40
23.06 od godz. 7:30 do 15:30


Mysłowice ul. Armii Krajowej nr 28 Przedszkole
23.06 od godz. 9:00 do 14:00


Mysłowice, ul. Hlonda 10, 10A
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


Chełm Śląski ul. Dębowa odbiorca zasilany z złącza kablowego RD5/46/235
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice ul. Korfantego nr 1 i 3
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Franciszka Kotuchy, 27.
22.06 od godz. 8:30 do 12:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: 1 Maja, 286, 288, Targowa od 1 do 15.
22.06 od godz. 8:30 do 13:30


Ruda Śląska: Sportowców, od 24 do 40.
23.06 od godz. 8:30 do 15:00


Ruda Śląska: Teatralna, 5C, Sienkiewicza od 5 do 15, Dąbrowskiego od 1 do 15 i od 2 do 14, Pocztowa, Katowicka 3.
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


Ruda Śląska: Kędzierzyńska, 4, 6.
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Rybnik

Rybnik: Boguszowicka, od nr 87 do 143, Pochyła, od nr 22, Jaśminowa.

  • od 21.06 godz. 0:30 do 22.06 godz. 6:00

Rybnik: Wodzisławska, 243, Wincentego Kadłubka, 17 do 34, 43 i 45.
21.06 od godz. 8:30 do 14:00


Rybnik: Ignacego Daszyńskiego, od nr 14 do nr 37.
23.06 od godz. 8:30 do 14:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Kalinowa nr 127, 129
22.06 od godz. 8:00 do 14:00


Sosnowiec ul. Baczyńskiego 27 Kościół Rzymskokatolicki Pw. Matki Bożej Szkaplerznej
22.06 od godz. 8:00 do 16:00


Sosnowiec ul.Olkuska 2,4,6,8,8A,10 ul. Wileńska 1
23.06 od godz. 8:00 do 14:00


Tychy

Tychy: Jaskółcza, 9.
21.06 od godz. 7:00 do 15:00


Tychy: Budowlanych, 152, 156, 159, 163.
22.06 od godz. 7:00 do 15:00


Tychy: Piaskowa, 48, 50, 52, 54, 54 A, 54 B, 54 C, 54 D, 54 E, 54 F, 54 G.
23.06 od godz. 7:00 do 15:00


Tychy: Andrzeja Frycza Modrzewskiego, od numeru 12 do numeru 62.
23.06 od godz. 8:00 do 15:00


Tychy: Paprocańska, 127, 127 A, 129.
25.06 od godz. 7:00 do 15:00


Zabrze

Zabrze: ks. Franciszka Cieślika, Tarnopolska od 68 do 74 i od 71 do 75, Gogola od 1 do 11 i od 2 do 12.
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Księcia Józefa Poniatowskiego, od 33 do 69 i od 42 do 74A, Kościuszki od 23 do 81 i od 26 do 88, Niedurnego, Stawowa.
22.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: gen. Bronisława Ducha, Hallera od 50 do 68.
22.06 od godz. 8:00 do 16:00


Zabrze: Żwirki i Wigury, Moniuszki 89, 91, Wiosny Ludów od 1 do 17 i od 2 do 18.
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Tadeusza Boya-Żeleńskiego, od 19 do 23 i od 20 do 22, 11 Listopada od 90 do 112 i od 161 do 193, Brzechwy 1, Łowiecka, Drobna od 1 do 11, Heweliusza od 65 do 79, Lawendowa 3, 4, 5.
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: św. Wawrzyńca, od 32 do 44C i od 45 do 49, Lipowa 16, Tarnopolska od 87 do 95A.
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat bielski

Kaniów ul. Jemioły, Jawiszowicka
21.06 od godz. 7:00 do 8:00


Bystra ulica Fałata od nr 102 do nr 126 Restauracja Pod Źródłem, Cymsa nr 6, 8, 10, 15, Konwaliowa od nr 6 do nr 18,
21.06 od godz. 8:30 do 12:00


Kaniów ul. Jemioły, Jawiszowicka
21.06 od godz. 17:00 do 18:00


Wilkowice ul. Zamknięta, Do Boru od ul. Gołębiej do nr 9 i nr 22, Dworcowa nr 3, 16, 18, 20, Wyzwolenia od ul. Grabeczni do ul. Gołębiej, Pochyła, Gołębia od ul. Wyzwolenia do nr 9,
22.06 od godz. 8:30 do 13:00


Buczkowice ulica Cerhla, Akacjowa, Kąkoli, Myśliwska, Lipowska od ulicy Potok do ulicy Jagodowej z przyległymi ulicami, Solisko, Makowa, Chabrów, Jagodowa, Góralska
23.06 od godz. 8:00 do 17:00


Pisarzowice ul. Kasztanowa od nr 1C do końca
23.06 od godz. 8:00 do 16:00


Kalna ulica Spacerowa od nr 234 do ulicy Wichrowej z przyległymi ulicami, Łodygowska od Łodygowic do ulicy Rolnej z przyległymi ulicami, Widokowa od nr 167 do ulicy Rodzinnej z przyległymi ulicami
23.06 od godz. 8:00 do 9:00


Rudzica ul. Roztropicka, Jana Chrzciciela, Osiedlowa, Dębowa, Szkolna, Św. Jana,
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Rudzica ul. Rzemieślników, Południowa, Przelotowa, Szkolna od Strumieńskiej POL SZLIF., Saneczkowa,
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Rudzica ul. Wieszczęcka od Strumieńskiej ,Świerkowa , Wiklinowa.
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Rudzica ul. Przełajowa, Grabówka, Statki, Kępa,
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Rudzica ulica Roztropicka, Dzioły od Roztropickiej, Radosna, Gołębiowa,
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Kalna ulica Spacerowa od nr 234 do ulicy Wichrowej z przyległymi ulicami, Łodygowska od Łodygowic do ulicy Rolnej z przyległymi ulicami, Widokowa od nr 167 do ulicy Rodzinnej z przyległymi ulicami
23.06 od godz. 13:00 do 14:00


Ligota ulica Wodospadowa, Woleńska, Dworska, Zawodzie, Spadzista, Zabrzeska, Wapienicka, Podlasek, Długa, Bronowska, Łabędzia, Olejaka, Młynarska, Śródrzeczna, Leszczynowa, Pańska, Rolników, Głogowa, Stawiska, Wspólna, Bielska, Mazańcowicka,
Czechowice-Dziedzice ulica Zbijowska, Rajska,
24.06 od godz. 8:00 do 10:00


Wilamowice ulica Pułaskiego, Sobieskiego
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


powiat bieruńsko-lędziński

Bieruń: Żwirki i Wigury, 15, 31, Słowiańska, Wiktora Szostka, Łowiecka, Łysinowa, 7, 9.
22.06 od godz. 8:00 do 16:00


Imielin ul. Zachęty od nr 18,18A, od nr 25 do nr 33, 33a; ul. Satelicka od nr 21 do nr 33,33a, od nr 23 do nr 38
24.06 od godz. 7:30 do 15:30


powiat będziński

Będzin ul. Andersa nr 7, 9.
22.06 od godz. 8:00 do 13:00


Czeladź ul. Mysłowicka odbiorcy zasilani z ZK 3246, ZK 5345, ZK 5346
22.06 od godz. 8:00 do 16:00


Sulików ul. Wygodna, Kamienna, Wczasowa, Wiosenna
23.06 od godz. 8:00 do 11:00


Będzin ul. Małobądzka nr 6, 7, Wspólna od nr 1 do nr 44, Piłsudzkiego od nr 47 do nr 67
23.06 od godz. 9:00 do 16:00


Rogoźnik ul. Osiedle Robotnicze Blok od nr 1 do nr 20, Domki od nr 4 do nr 13, Brzozowa –nowe osiedle, Kościuszki nr 218, 222, 224, 231, Zakłady Stomatologiczne - Hotele, CPN, ZOZ, APTEKA, AGRO-SUR, DOM OPIEKI SPOŁECZNEJ, SKLEPY
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat cieszyński

Strumień ulica Rynek 3
21.06 od godz. 8:00 do 17:00


Cieszyn ul. Skrajna 25A, 25B,
21.06 od godz. 8:00 do 18:00


Wisła ulica Brzegowa, Kopydło, Spokojna
22.06 od godz. 7:00 do 9:00


Wisła ulica Kopydło, Spokojna, Przykopa, Turystyczna
22.06 od godz. 7:00 do 9:00


Wisła ulica Sarnia, Pierwszego Maja, Spacerowa, Kopydło, Siglanów, Krzywa, Jesionowa, Wspólna, Reymonta, Ochorowicza.
22.06 od godz. 8:00 do 10:00


Skoczów ulica Stalmacha
22.06 od godz. 8:00 do 18:00


Cieszyn ulica Mickiewicza, Orkana, Przerwy-Tetmajera, Sikorskiego
22.06 od godz. 8:00 do 13:00


Chybie ulica Cieszyńska 4

22.06 od godz. 8:00 do 13:00


Mnich ulica Cieszyńska od ulicy Bielskiej do ulicy Konopnickiej.
22.06 od godz. 8:00 do 13:00


Kaczyce: Marii Konopnickiej, do 14 i 17, Pogodna, Podleśna, Ogrodnicza, Słoneczna, Pawła Stalmacha, Dworkowa, Jana Matejki, do 33 i 48, Pogwizdów: Cieszyńska, 81, Kończyce Małe: Hiacyntowa, Jagiellońska, Od wiaduktu do 17 i 30, Spółdzielcza, Miodowa, Zagrodowa, Jodłowa.
22.06 od godz. 8:00 do 14:00


Jaworzynka przysiółek Duraje, Małejurki,
22.06 od godz. 8:30 do 14:00


Wisła ulica Sarnia, Pierwszego Maja, Spacerowa, Kopydło, Siglanów, Krzywa, Jesionowa, Wspólna, Reymonta, Ochorowicza.
22.06 od godz. 14:00 do 17:00


Wisła ulica Brzegowa, Kopydło, Spokojna
22.06 od godz. 15:00 do 17:00


Wisła ulica Kopydło, Spokojna, Przykopa, Turystyczna
22.06 od godz. 15:00 do 17:00


Dębowiec ulica Katowicka nr 5A - 31; 12 -52, Osiedlowa, Ogrodowa, Polna, Spokojna
23.06 od godz. 8:00 do 14:00


Ustroń ulica Świerkowa, Trzeciego Maja, Jaworowa,
23.06 od godz. 8:00 do 14:00


Jaworzynka przysiółek Duraje, Małejurki,
23.06 od godz. 8:30 do 14:00


Ustroń ulica Trzeciego Maja, Olchowa.
24.06 od godz. 8:00 do 17:00


Cieszyn ulica Przykopa 33- 41, 44, 44A, Schodowa - plac parkingowy

24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Górki Wielkie ulica Jaśminowa, Stolarska, Słoneczna, Czarny Las, Nowy Świat 30,32, Różana, Majowa 5-13.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


Ustroń ulica Nadrzeczna,
24.06 od godz. 9:00 do 16:00


Jaworzynka przysiółek Kopanice,
24.06 od godz. 9:00 do 15:00


Bażanowice ulica Folwarczna
24.06 od godz. 10:00 do 13:00


Goleszów ulica Kolejowa, Fabryczna, Cieszyńska
24.06 od godz. 10:00 do 13:00


Wisła ulica Pod Kozińce, Wyzwolenia, Krótka,
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zarzecze ulica Graniczna od ulicy Wyzwolenia do stacji transformatorowej.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Chybie ulica Nowy Staw, Wyzwolenia od ulicy Nowy Staw do ulicy granicznej, Graniczna od ulicy Wyzwolenia do stacji transformatorowej.

25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Hażlach ulica Jastrzębska okolice nr 144, 146;

25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Zamarski ulica Główna, Czarne Doły, Machnica, Północna, Widokowa, Piękna, Szkolna, Szerokie, Krótka, Spokojna, Truskawkowa, Dojazdowa, Ogrodowa
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


Kończyce Wielkie ulica Cieszyńska 28, 30 , Lipowa, Żwirowa
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat częstochowski

Łochynia, ul. Długa od 1 do 36, ul. Długosza od 1 do 39, ul. Mykanowska od 38 do 50.
21.06 od godz. 8:30 do 14:00


Wierzchowisko, ul. Długa od 1 do 115. Wola Kiedrzyńska, ul. Mała od 15 do 37, ul. Złota.
22.06 od godz. 7:00 do 8:00


Wierzchowisko, ul. Osiedlowa od 5 do 102, ul. Słoneczna 105, ul. Spadowa.
22.06 od godz. 8:00 do 20:00


Wierzchowisko, ul. Długa od 1 do 115. Wola Kiedrzyńska, ul. Mała od 15 do 37, ul. Złota.
22.06 od godz. 20:00 do 21:00


Konopiska, ul. Brylantowa, ul. Szmaragdowa.
23.06 od godz. 8:30 do 15:00


Janów, ul. Tulipanowa.
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


Zagacie od 3 do 20, Kozaków Podlesi od 19 do 193.
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


Zagacie od 4 do 6.
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat gliwicki

Pyskowice: Na Grobli, 2.
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


Knurów: Piłsudczyków, od 1A do 15B i od 10A do 12B, Lotników, od 20A do 22D.
21.06 od godz. 8:30 do 13:00


Pilchowice: Majowa, ul. Górnicza od 9 do 23 i od 2 do 20, ul. Piaskowa od 9 do 31 i od 8 do 20, ul. Szkolna 16.
22.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gierałtowice: Korfantego, 2, 2A.
23.06 od godz. 8:00 do 15:00


Knurów: Wincentego Witosa, 8, 8A, 14, 16, Lotników, od 5A do 5B, od 6A do 18C.
23.06 od godz. 8:30 do 13:00


Rachowice: Piękna, ul. Piękna za bud. nr 11, 13.
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Smolnica: Wrzosowa, - altanka.
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Smolnica: Wiejska, za nr 50.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Knurów: Dywizjonu 303, od 4A do 14B, Lotników, od 3 do 9C.
25.06 od godz. 8:30 do 13:00


powiat kłobucki

Kłobuck, ul. Harcerska, Rómmla nr 10, 33, Pralnia, garaże.
23.06 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowość Zimnowoda, od 92 do 130.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Borowe, ul. Długa od nr 130 i 153 do nr 212 i 223, ul. Polna, skład węglowy i tartak.
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat lubliniecki

Niegolewka, ul. Czarny Las od 17 do 22, Niegolewka od 16 do 21.
23.06 od godz. 8:00 do 15:00


Lubliniec: Posmyk, cała.
23.06 od godz. 8:00 do 16:00


Lubliniec, Osiedle Miłosza.
23.06 od godz. 8:00 do 16:00


miejscowość Marce, ul. Sosnowa.
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Kalina, ul. Mokra, Podleśna.
24.06 od godz. 8:30 do 11:30


Boronów, ul. 3-go Maja od 1 do 35 oraz od 2 do 46, ul. Boczna od 1 do 20, Częstochowska, Dolna, budynek Urzędu Gminy oraz nr 2 i 4 za Urzędem Gminy, ul. Dworcowa, Grabińska, Koszęcińska od 1 do 19, Ks. Adamka, Leśna, Ligonia, Lompy od 1 do 9a, ul. Nowa, Ogrodowa, Powstańców od 1 do 7 i nr 24, Poznańska nr 1, 2, 3, 5, 7 i 7a, ul. Szkolna nr 1, 1a, 3 i 9, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wolności od 1 do 23 oraz od 2 do 12 i nr 18.
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


Bukowiec, ul. Katowicka od 1 do 17a oprócz nr 17, ul. Miarki, Partyzantów nr 1, Św. Jacka. Strzebiń, ul. 1-go Maja, Kolejowa nr 49, Kosmonautów, Krótka, Krzywa, Lubliniecka od 94b do 97, Poprzeczna, Stawowa, Wąska.
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


powiat mikołowski

Ornontowice: Marzankowice.
23.06 od godz. 8:30 do 14:00


Ornontowice: Tartaczna, Leśna, od 1 do 3, od 23c do 75.
23.06 od godz. 8:30 do 14:00


Ornontowice: Jarzębinowa, Świerkowa, Cyprysowa.
23.06 od godz. 8:30 do 14:00


Ornontowice: Orzeska, od 32 do 98, od 27 do 85 b, Łąkowa.
23.06 od godz. 8:30 do 14:00


Mikołów: Pszczyńska, 35, 37, 39, 41, 43, 51, 53, 55, Wiśniowa, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 31, 33.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


Orzesze: Rybnicka, od 12 do 54.
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Mikołów: Nowy Świat, 73 B.
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Orzesze: Ramży, 1 Maja, od 5 do 19, od 4 do 18, Drzymały, Budowlanych, Korczaka, Stalowa, Słowiańska, od 1 do 19 , od 2 do 18, Krótka, Cynkowa, Fabryczna, od 13 do 24, od 13 do 25, 22 Lipca, 1, 2, 3.
25.06 od godz. 8:00 do 10:00


powiat myszkowski

Kuźnica Stara, działki od 514/7 do 514/10.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Myszków, ul. Ceramiczna od 10D do 20 i od 21B do 25C oraz od 29 do 33, ul. Tuwima, ul. Słowackiego od 70 do 80.
24.06 od godz. 7:00 do 14:00


Myszków, ul. Ceramiczna od 1 do 19A i od 2 do 10.
24.06 od godz. 7:00 do 8:00


Myszków, ul. Ceramiczna od 1 do 19A i od 2 do 10.
24.06 od godz. 14:00 do 15:00


Postęp, ul. Grzybowa, ul. Polna, ul. Rzeczna, ul. Myszkowska od 46 do 74 i od 61 do 87.
25.06 od godz. 7:00 do 13:00


powiat pszczyński

Gilowice: Górnośląska, parzyste od nr 14 do nr 52 i nieparzyste od nr 3 do nr 15, ul. Grzybowa nr 1A i 4.
22.06 od godz. 8:00 do 14:00


Pszczyna: Kazimierza Odnowiciela, blok Nr 5 i Nr 7.
22.06 od godz. 8:00 do 10:00


Pszczyna: Kazimierza Odnowiciela, blok Nr 1 i Nr 3.
22.06 od godz. 10:30 do 12:30


Pszczyna: Bolesława Śmiałego, blok Nr 29 i Nr 31.
22.06 od godz. 12:30 do 15:30


Pszczyna: Władysława Łokietka, blok Nr 21, 22 i 23.
23.06 od godz. 8:00 do 11:00


Goczałkowice-Zdrój: Główna, nr 88 i 84B, Zimowa, od nr 20 do nr 46 oraz od nr 27 do nr 49 A i B.
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Gilowice: Piaskowa, od nr 31A do Nr 37 i od Nr34 do 40, Miedźna: Janygowiec, od nr 10 do Nr 12M, Polna, Nr 41, Bieruńska, Nr 20E do F, Nr 20W, Góra: Złote Łany, Nr 53F.
23.06 od godz. 8:30 do 15:00


Pszczyna: Władysława Łokietka, blok Nr 24 i Nr 25.
23.06 od godz. 11:00 do 13:00


Pszczyna: Bolesława Śmiałego, blok Nr 33 i Nr 35.
23.06 od godz. 13:00 do 15:30


Wisła Wielka: Cieszyńska, nr 62 A.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Kobiór: Karola Olszewskiego, od nr 1 do nr 45 i od nr 2 do nr 68, Prosta, Plichtowicka, Poprzeczna, Kobiórska, od nr 25 do nr 85 i od nr 32 do nr 62, Piękna.
25.06 od godz. 8:30 do 14:00


powiat raciborski

Krzanowice: Polna, od 1 do 13 od 2 do 16, Kościelna, od 2 do 14 od 3 do 11, Szpitalna, od 2 do 4 od 3 do 9, Cegielniana, 1, Zamkowa, od 1 do 5 od 2 do 4, Rynek, 12, Magdaleny, 1.
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rybnicki

Świerklany: Boryńska, 60 do 114, Rajska, 1 do 4, Władysława Łokietka, 39A.
21.06 od godz. 8:00 do 13:00


Jankowice: Przyjemna, do nr 12, Krótka, 1, Świerklańska, od nr 41 do nr 54, Wesoła, do nr 10.
23.06 od godz. 7:00 do 16:00


Raszczyce: Wąska, Górna, od 2 do 4 od 1b do 3, Rybnicka, od 1 do 7 do 2 do 12, Wiejska.
25.06 od godz. 7:00 do 13:00


powiat tarnogórski

Radzionków: gen. Władysława Sikorskiego, 23.
22.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat wodzisławski

Rydułtowy: Raciborska, firma Migrex.
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wodzisław Śląski: Marszałka Józefa Piłsudskiego, Nr 8 i ul. Jana 6.
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat zawierciański

Łazy ul. Korczaka, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Konopnickiej od ulicy Orzeszkowej do ulicy Korczaka, Młynek od nr 1 do nr 37
22.06 od godz. 7:00 do 14:00


Mitręga cała miejscowość
22.06 od godz. 8:00 do 15:00


Kolonia Dobra cała miejscowość
23.06 od godz. 7:00 do 14:00


Siedliska, od 58 do 84.
23.06 od godz. 8:00 do 13:00


Łazy ul. Okrzei, Generała Maczka, Traugutta, Staszica, Chopina nr 13, 7, Narutowicza, Konstytucji 3-go Maja (od ulicy Okrzei do ulicy Generała Maczka) oraz przyległe
24.06 od godz. 7:00 do 14:00


Rokitno Szlacheckie ul. Górna, Ogrodowa od ulicy Górnej do nr 24
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


Świętochłowice

Świętochłowice: Emanuela Imieli, 12 A, 14.
21.06 od godz. 10:00 do 18:00


Świętochłowice: Powstańców Śląskich, 17, 19, 21, 23, Mickiewicza - garaże, przepompownia.
22.06 od godz. 8:00 do 14:00


Żory

Żory: Platynowa, Żory ul. Platynowa 10, 12, 14.
22.06 od godz. 7:00 do 15:00


Żory: Damrota, nr 13.
22.06 od godz. 8:00 do 14:00


Żory: Oliwkowa, Morelowa, Brzoskwiniowa, Śliwkowa, Jabłoniowa, Aroniowa, Złota, 1, Ogrodnicza, Orzechowa, Cytrynowa, Porzeczkowa, Sadowa.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat żywiecki

Tresna ulica Prochocka, Krępli, Pod Jabłonie, Piękna, Krajobrazowa
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Okrajnik ulica Równa budynek mieszkalny zasilany ze złącza kablowego nr ZK9363
21.06 od godz. 8:00 do 12:30


Lipowa ulica Kwiatowa budynek nr 1573 i budynek w budowie zasilany ze złącza kablowego nr ZK10402
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Juszczyna od początku miejscowości do budynku nr 250
22.06 od godz. 9:00 do 11:00


Łodygowice ulica Żeromskiego od nr 103 do miejscowości Kalna z przyległymi ulicami
23.06 od godz. 8:00 do 9:00


Ślemień ulica Gronie od nr 1 do 10
23.06 od godz. 8:00 do 9:00


Ślemień ulica Widokowa od nr 67 do 71, Spacerowa od nr 70-100, Gronie od nr 3 do 5 oraz odbiorca zasilany za złącza kablowego nr ZK9068
23.06 od godz. 8:00 do 15:00


Przyborów budynek letniskowy zasilany ze złącza kablowego nr ZK10129
23.06 od godz. 8:00 do 12:30


Radziechowy ulica św. Marcina od kościoła do ronda oraz ulice przyległe, Kopiec, Główna od ulicy Wajdowej do kościoła oraz ulice przyległe, Suchedla, Jasna okolice gospodarstwa oraz ulica Przeczna
23.06 od godz. 9:00 do 11:00


Łodygowice ulica Żeromskiego od nr 103 do miejscowości Kalna z przyległymi ulicami
23.06 od godz. 13:00 do 14:00


Ślemień ulica Gronie od nr 1 do 10
23.06 od godz. 14:00 do 15:00


Żywiec ulica Jodłowa budynki nr 41, 43, Wierzbowa od budynku nr 14 do 35
24.06 od godz. 8:00 do 9:00


Żywiec ulica Jodłowa budynki nr 41, 43, Wierzbowa od budynku nr 14 do 35
24.06 od godz. 13:00 do 14:00


Łodygowice ulica Na Stawach budynek nr 12A
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Dzień Ojca

Czy wzrośnie opłata za ZUS?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie