Okręg 1
Krzepice ul: Brzozowa, Bukowa, Częstochowska od nr 1 do nr 30, Dębowa, Generała Andersa, Generała Fieldorfa-Nila, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Księdza Muznerowskiego, Księdza Stasiewicza, Lipowa, Mickiewicza, Profesora Wiktora Zina, Słoneczna, Spokojna, Sportowa
KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH
- 22 Tomasz Rakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
- 21 Mariola Agnieszka Kluba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Barbara Maria Brzozowski
Okręg 2
Krzepice ul: Chopina, Częstochowska od nr 31 do końca, Kozielewskiego, Ustronna, Wiśniowa, Wyspiańskiego
KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH
- 22 Rafał Tadeusz Balcerzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Romuald Leon Cieśla
Okręg 3
Krzepice ul: Ciasna, Dolna, Jana Pronobisa, Kazimierza Wielkiego, Krakowska, Krótka, Przechodnia, Rynek im. Powstańców 1863, Sienkiewicza od nr 1 do nr 35, Solna, Wieluńska, 3 Maja
KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH
- 22 Roman Kudelski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Ignacy Kajkowski
Okręg 4
Krzepice ul: Asnyka, Baczyńskiego, Broniewskiego, Dąbrowskiego, Konopnickiej, Leśna, Margeta, Norwida, Orzeszkowej, Parkowa, Podkurnia, Prusa, Rolnicza, Ryły
KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH
- 22 Mateusz Piotr Kluba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
- 21 Krzysztof Kazimierz Gała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Krzysztof Mirosław Sławuta
Okręg 5
Krzepice ul: Dzielna, Kościuszki, Ogrodowa, Polna, Reymonta, Sienkiewicza od nr 36 do nr 48, Słowackiego, Strażacka, Szkolna, Targowa, Zapłocie
KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH
- 22 Grzegorz Mońka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Andrzej Janusz Szloser
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Małgorzata Katarzyna Warzyszyńska
Okręg 6
Krzepice ul: Kuków, Praga, Sosnowa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Stanisława Kuc
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Ryszard Wolak
Okręg 7
Krzepice ul: Kuźniczka, Piaskowa, Towarowa, 11 Listopada
KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH
- 22 Marian Rutkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Robert Marian Księżyk
Okręg 8
Lutrowskie, Krzepice ul: Bursztynowa, Cicha, Dworcowa, Młyńska, Nadrzeczna, Nowokrzepice, Plac Powstańców Śląskich, Przemysłowa, Skłodowskiej, Stolarska, Tęczowa, Wenecka, Wesoła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Marek Paweł Kajkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Czesława Dudek
Okręg 9
Dankowice Pierwsze, Dankowice Drugie, Dankowice Trzecie
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Zdzisława Fałat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Bożena Maria Kozak
Okręg 10
Dankowice-Piaski, Podłęże Królewskie
KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH
- 22 Mariusz Marcin Droś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Paweł Stanisław Kotarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Józef Rogalski
Okręg 11
Starokrzepice ul. Królewska, Młyńska, Oleska od nr 1 do nr 225, Piaskowa, Rudnicka, Słoneczna, Zawodzie
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Marek Eugeniusz Wąsiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Marlena Dorota Brodziak
Okręg 12
Starokrzepice ul: Jaworowa, Lipowa, Oleska od nr 226 do końca, Polna, Szkolna
KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH
- 22 Mariusz Piotr Trawiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Łukasz Michał Mazurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Barbara Jolanta Kulawik
Okręg 13
Stanki, Zajączki Drugie ulice: Drozdki, Główna, Nowa Wieś od nr 40 do końca, Pąchały, Szkolna, Wieluńska
KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRZEPICACH
- 22 Agnieszka Teresa Koperkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Damian Robert Pilarz
Okręg 14
Szarki, Zajączki Drugie ulice: Łękawica, Nowa Wieś, od nr 1 do nr 39, Parcele, Polna, Szarlejka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
- 21 Przemysław Michał Piszel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Adrian Rafał Mońka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Alicja Chęcińska
Okręg 15
Zajączki Pierwsze
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
- 21 Barbara Elwira Pilarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Wojciech Wincenty Droś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Izabela Teresa Cieleban-Dzierżan
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?