Wyniki wyborów samorządowych 2018 w Radzionkowie

Redakcja
Wybory samorządowe 2018 WYNIKI: Lokale wyborcze 21 października są otwarte od godziny 7.00 do 21.00. Tutaj znajdą Państwo pierwsze wyniki wyborów samorządowych 2018 w Radzionkowie. Na bieżąco będziemy aktualizować cząstkowe dane z lokali wyborczych. Oficjalne wyniki podamy od razu po ogłoszeniu ich przez PKW.

Okręg 1
Miedziowa, Zofii Nałkowskiej, pl. Stefana Okrzei, Szybowa, Wawelska

KOMITET WYBORCZY RADZIONKOWSKIE TOWARZYSTWO SPOŁECZNO - KULTURALNE

  • 25 Marcin Tomasz Gruszka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Tomasz Amadeusz Pietryga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Jacek Marian Samol

Okręg 2
Artura, Bezpieczna

KOMITET WYBORCZY RADZIONKOWSKIE TOWARZYSTWO SPOŁECZNO - KULTURALNE

  • 25 Aneta Renata Niedźwiecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Wojciech Tomasz Głogowski

Okręg 3
Stefana Jaracza, Jana Kużaja od nr 72A do nr 74D, Objazdowa, ks. Pawlaka, Południowa, gen. Władysława Sikorskiego, Strzelców Bytomskich, Średnia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Grzegorz Szeremeta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ RADZIONKÓW

  • 24 Karol Rafał Majewski

Okręg 4
Artylerzystów, Fizylierów, Grenadierów, Huzarów, Kadetów, Kirasjerów, Komandosów, Lotników, Łąkowa, Piechurów, Saperów, Skotnicka, Wopistów, Zwiadowców

KOMITET WYBORCZY RADZIONKOWSKIE TOWARZYSTWO SPOŁECZNO - KULTURALNE

  • 25 Małgorzata Anna Zejer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW RYSZARD LIS

  • 26 Ryszard Andrzej Lis

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Adrian Roman Ślusarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Piotr Jan Tobór

Okręg 5
Aleksandra Gierymskiego, Gwarków od nr 51 do nr 79, Jana Kużaja od nr 1 do nr 70, Nieznanego Żołnierza, Poprzeczna, Szczęśliwa, Wandy

KOMITET WYBORCZY RADZIONKOWSKIE TOWARZYSTWO SPOŁECZNO - KULTURALNE

  • 25 Karol Marek Pietryga

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Barbara Joanna Smuda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Leszek Andrzej Suder

Okręg 6
Gajdasa, Gwarków od nr 2 do nr 50, bp. Ignacego Krasickiego, Lipoka, Mazura, Męczenników Oświęcimia od nr 37 do nr 62, Ogiermana, Pod Lipami, Stanisława Schwallenberga, Henryka Sienkiewicza, Stypy, Szymały od nr 17 do nr 103, Unii Europejskiej, Windera

KOMITET WYBORCZY RADZIONKOWSKIE TOWARZYSTWO SPOŁECZNO - KULTURALNE

  • 25 Ludomir Pawłowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Tomasz Franciszek Wiora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Robert Wojciech Tobór

Okręg 7
Karola Adamieckiego, Barbórki, Marii Dąbrowskiej, Mikołaja Kopernika od nr 1 do nr 16, Larysza, Lawendowa, Miła, Przyjaźni, Wiktorii, Wiosenna, Wspólna, Zwycięstwa

KOMITET WYBORCZY RADZIONKOWSKIE TOWARZYSTWO SPOŁECZNO - KULTURALNE

  • 25 Marian Dziembała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Bernard Gabriel Hajda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Marek Mateusz Wilczek

Okręg 8
Pawła Broncla, Czwartaków, Danielecka, Długa (numery parzyste), Wandy Jordanówny, Krzywa od nr 25 do nr 27, Józefa Pankiewicza, Piastowska, Pisalskiego, I Powstania, Sadowa od nr 90 do nr 106, 27 Stycznia, Szylera

KOMITET WYBORCZY RADZIONKOWSKIE TOWARZYSTWO SPOŁECZNO - KULTURALNE

  • 25 Ryszard Stanisław Posmyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Karol Antoni Sroka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Klaudiusz Remigiusz Jania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ RADZIONKÓW

  • 24 Piotr Wojciech Flach

Okręg 9
ks. dr. Józefa Knosały od nr 61 do nr 75, Sadowa od nr 36 do nr 88

KOMITET WYBORCZY RADZIONKOWSKIE TOWARZYSTWO SPOŁECZNO - KULTURALNE

  • 25 Kazimierz Szymanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Urszula Krystyna Pluskota

Okręg 10
Długa (numery nieparzyste), pl. Jana Pawła II, Jana Kilińskiego, Krzywa od nr 2 do nr 21, pl. Letochów, Męczenników Oświęcimia od nr 1 do nr 36, Podchorążych, Szymały od nr 1 do nr 16, Śródmiejska od nr 3 do nr 32b

KOMITET WYBORCZY RADZIONKOWSKIE TOWARZYSTWO SPOŁECZNO - KULTURALNE

  • 25 Wojciech Antoni Szastok

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Bronisław Jan Senkała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Andrzej Stanisław Hajda

Okręg 11
Cmentarna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Góra Powstańców Śląskich, Górna, Grunwaldzka, Grzybowa, Jaśminowa, Mikołaja Kopernika od nr 17 do nr 28, Księżogórska, Józefa Lompy, Magnoliowa, Ogrodowa, Plebiscytowa, Stolarska, Studzienna, Śródmiejska od nr 1A do nr 1D, Wielkopolska, św. Wojciecha od nr 2 do nr 25A, Zejera

KOMITET WYBORCZY RADZIONKOWSKIE TOWARZYSTWO SPOŁECZNO - KULTURALNE

  • 25 Małgorzata Maria Janota

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Ryszard Andrzej Chroboczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Stefan Krystian Hajda

Okręg 12
Karola Chodkiewicza, Ciasna, Holewiny, Jana III Sobieskiego, Klasztorna, Kowalska, Kraka, Anieli Krzywoń, Orzechowska, Pożarna I, Pożarna II, Skryta, Srebrna, Szeroka, św. Wojciecha od nr 26 do nr 90

KOMITET WYBORCZY RADZIONKOWSKIE TOWARZYSTWO SPOŁECZNO - KULTURALNE

  • 25 Zbigniew Bolesław Zachtej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Michał Wojciech Dzionsko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ RADZIONKÓW

  • 24 Wojciech Krzysztof Tobor

Okręg 13
Nakielska, Cypriana Kamila Norwida od nr 25 do nr 65 (numery nieparzyste), Obrońców Pokoju, Piaskowa, Pietrygów, Piwna, Władysława Stanisława Reymonta, Juliusza Słowackiego, ks. Stanisława Staszica, Wapienna, św. Wojciecha od nr 91 do nr 141

KOMITET WYBORCZY RADZIONKOWSKIE TOWARZYSTWO SPOŁECZNO - KULTURALNE

  • 25 Krystian Piotr Strzelczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Łucjan Piotr Maruszczyk

Okręg 14
Jana Brzechwy, Chełmska, Franiela, ks. dr. Józefa Knosały od nr 1 do nr 20, Kruczkowskiego, Cypriana Kamila Norwida od nr 1 do nr 23 (numery nieparzyste), Cypriana Kamila Norwida od nr 2 do nr 50a (numery parzyste), Emilii Plater, Rowowa, Stefana Stoińskiego, Wrodarczyka

KOMITET WYBORCZY RADZIONKOWSKIE TOWARZYSTWO SPOŁECZNO - KULTURALNE

  • 25 Krzysztof Piotr Banek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Dawid Piotr Tomczyk

Okręg 15
ks. dr. Józefa Knosały od nr 22 do nr 59, ks. dr. Józefa Knosały od nr 77, Sadowa od nr 1 do nr 34

KOMITET WYBORCZY RADZIONKOWSKIE TOWARZYSTWO SPOŁECZNO - KULTURALNE

  • 25 Marzena Katarzyna Michalska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 10 Marcin Henryk Matejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA MIESZKAŃCÓW RADZIONKOWA

  • 23 Weronika Maria Sitarz

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie