Zielona kawa na odchudzanie: Zielona kawa jest lekiem? Znamy...

  Zielona kawa na odchudzanie: Zielona kawa jest lekiem? Znamy odpowiedź! TABLETKI NA ODCHUDZANIE

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Zielona Kawa
  1/5
  przejdź do galerii

  Zielona Kawa ©ZdrowieMarket

  Zdrowe tabletki na odchudzanie? Nadwaga i otyłość dotykają w Polsce coraz większą ilość osób. Rynek farmaceutyków i parafarmaceutyków podąża za potrzebami Klientów, oferując różnego typu medykamenty oraz suplementy wspomagające proces odchudzania. Są dostępne w sklepach i aptekach, ich zadaniem jest pomóc w walce z nadwagą. Czy robią to skutecznie?
  ZOBACZ KONIECZNIE:
  ORYGINALNA ZIELONA KAWA NA ODCHUDZANIE


  Wspomaganie na odchudzanie
  Zastosowanie środków odchudzających wiąże się z ingerencją w metabolizm organizmu i próbą przestawienia wchłaniania na inne tory. Co za tym idzie, część wspomagaczy odchudzania niesie ze sobą ryzyko efektów ubocznych, które warto przeanalizować przed sięgnięciem po suplement.

  Źle dobrana tabletka na odchudzanie, może przynieść niekorzystne dla organizmu efekty, w postaci efektu jojo po odstawieniu suplementu, a nawet uszkodzeń serca, nerek lub wątroby. Tak destrukcyjnie odchudzały np. preparaty zawierające substancję o nazwie sibutramina, wycofane z rynku europejskiego z powodu udowodnionego zwiększenia ryzyka zawału serca i udaru.

  Jak wspomóc skuteczne odchudzanie
  Na rynku funkcjonuje szeroka grupa suplementów wspomagających odchudzanie, sięgających do dobrodziejstw natury. Te preparaty korzystają z substancji, które organizm ludzki od tysięcy lat zna, asymiluje i bezpiecznie trawi. Co za tym idzie, istnieje mniejsze ryzyko efektów ubocznych w porównaniu do tabletek XXI wieku, będących wynikiem chemicznej syntezy.
  Wśród najpopularniejszych naturalnych substancji wspomagających odchudzanie są: jagoda acai berry, tymianek, błonnik, kakao, imbir oraz kawa zielona.

  Hit w odchudzaniu
  Ekstrakt z zielonej kawy jest jedną z lepiej sprawdzonych i przebadanych substancji wspomagających odchudzanie. Suplement z wysokiej jakości oryginalnym silnym ekstraktem Zielona Kawa Green Coffee Bean 1600 - www.zdrowiemarket.pl) oferuje firma Wish – lider wśród dostawców zielonej kawy w Polsce.

  Na całym świecie przeprowadzono kilkanaście badań naukowych, których zadaniem było sprawdzenie właściwości odchudzających kawy. W badaniu prowadzonym w Japonii na myszach i opublikowanym w 2006 r. autorzy przyjrzeli się również mechanizmom wchłaniania, jakie wyzwala w organizmie ekstrakt zielonej herbaty.

  Na szczególne właściwości zielonej kawy składają się dwie substancje: kofeina i naturalny kwas organiczny – kwas chlorogenowy (CGA). Obydwie substancje zostały wprowadzone na 13 dni do diety różnych prób badawczych. Okazało się, że połączenie obydwu substancji daje największy efekt w postaci utraty wagi i redukcji tkanki tłuszczowej.

  Zielona kawa odchudza i nie tylko
  U wielu osób z nadwagą, występuje podwyższony poziomu trójglicerydów. Nieprawidłowy poziom tych tłuszczy jest związany głównie z nieodpowiednią ilością aktywności fizycznej, stosowaniem używek i spożyciem nadmiernej ilości węglowodanów. Jego nadmiar może prowadzić do choroby miażdżycowej.

  Japońscy badacze stwierdzili, że ekstrakt zielonej kawy ma dobroczynny wpływ na działanie wątroby i wchłanianie tłuszczy. Badanie wykazało, że przy regularnym spożyciu ekstraktu, poziom trójglicerydów obniża się. Co za tym idzie, zielona kawa zmniejsza ryzyko miażdżycy.

  Zdrowe odchudzanie
  Niezależne badania, prowadzone w Europie i Ameryce wykazały również własności antyutleniające i bakteriobójcze ekstraktu zielonej herbaty oraz jej pozytywny wpływ na zmniejszenie ciśnienia oraz regulację poziomu cukru we krwi.
  Ekstrakt ekstraktowi nierówny. O skuteczności preparatu decyduje jego jakość. Co zatem decyduje o jego jakości? Jakość procesów technologicznych zastosowanych w produkcji suplementu. Te najnowocześniejsze zachowują właściwości zbliżone do nieprzetworzonej substancji i najsilniej oddziaływają na organizm. Takie certyfikaty najwyższej jakości mają m.in. produkty firmy Wish więcj inforacji na www.zdrowiemarket.pl

  Mądrze chudnąć
  Decydując się na wspomaganie odchudzania, warto podjąć decyzję z myślą o skutkach dla organizmu. Dobrze dobrana suplementacja na odchudzanie to naturalny sposób aktywizowania metabolizmu, niezaburzający funkcjonowania organizmu, który przyniesie długotrwały efekt w postaci zdrowego, skutecznego spadku wagi bez efektu jojo.

  A tymczasem przy podejmowaniu decyzji o wyborze suplementu, warto sięgnąć na przykład po suszone śliwki, które również zawierają małe ilości kwasu chlorogenowego.

  Więcej informacji na temat zdrowych suplementów odchudzania oraz suplementy odchudzające (np. Zielona Kawa Green Coffee Bean 1600) można zaleźć na stronie www.zdrowiemarket.pl


  *cytowane badanie: „Inhibitory effect of green coffee bean extract on fat accumulation and body weight gain in mice”, 2006, autorzy: Hiroshi HYPERLINK "http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=Shimoda%20H%5Bauth%5D" HYPERLINK "http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=Shimoda%20H%5Bauth%5D" HYPERLINK "http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=Shimoda%20H%5Bauth%5D"Shimoda, Emi Seki, and Michio HYPERLINK "http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=Aitani%20M%5Bauth%5D" HYPERLINK "http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=Aitani%20M%5Bauth%5D" HYPERLINK "http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=Aitani%20M%5Bauth%5D" HYPERLINK "http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=Aitani%20M%5Bauth%5D" HYPERLINK "http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=Aitani%20M%5Bauth%5D" HYPERLINK "http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=Aitani%20M%5Bauth%5D"Aitani, publikowane.

  Z tekstu oryginalnego:
  It was found that 0.5% and 1% GCBE reduced visceral fat content and body weight. Caffeine and chlorogenic acid showed a tendency to reduce visceral fat and body weight. Oral administration of GCBE (100 and 200 mg/kg· day) for 13 days showed a tendency to reduce hepatic TG in mice. In the same model, chlorogenic acid (60 mg/kg· day) reduced hepatic TG level. In mice loaded with olive oil (5 mL/kg), GCBE (200 and 400 mg/kg) and caffeine (20 and 40 mg/kg) reduced serum TG level. GCBE (1%), neochlorogenic acid (0.028% and 0.055%) and feruloylquinic acid mixture (0.081%) significantly enhanced hepatic CPT activity in mice. However, neither caffeine nor chlorogenic acid alone was found to enhance CPT activity.

  Conclusion
  These results suggest that GCBE is possibly effective against weight gain and fat accumulation by inhibition of fat absorption and activation of fat metabolism in the liver. Caffeine was found to be a suppressor of fat absorption, while chlorogenic acid was found to be partially involved in the suppressive effect of GCBE that resulted in the reduction of hepatic TG level. Phenolic compounds such as neochlorogenic acid and feruloylquinic acid mixture, except chlorogenic acid, can enhance hepatic CPT activity.

  Published online 2006 March 17. doi:  10.1186/1472-6882-6-9

  PMCID: PMC1513603
  These results suggest that GCBE is possibly effective against weight gain and fat accumulation by inhibition of fat absorption and activation of fat metabolism in the liver. Caffeine was found to be a suppressor of fat absorption, while chlorogenic acid was found to be partially involved in the suppressive effect of GCBE that resulted in the reduction of hepatic TG level. Phenolic compounds such as neochlorogenic acid and feruloylquinic acid mixture, except chlorogenic acid, can enhance hepatic CPT activity.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (22)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Shape Up - stosowałam

  Joanna (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W obecnych czasach nie ma co liczyć na samą dietę, tylko warto sięgnąć po dobry suplement. Ja zdecydowałam się na Shape Up i...rozwiń całość

  Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W obecnych czasach nie ma co liczyć na samą dietę, tylko warto sięgnąć po dobry suplement. Ja zdecydowałam się na Shape Up i nie żałuję tego krokuzwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Shape Up

  Matylda (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Jeżeli chodzi o odchudzanie, to mi nie pomogła zielona kawa, za to bardzo pomogła odpowiednia dieta oraz zastosowanie Shape Up

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Slimunox

  Agnieszka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  W moim przypadku jeżeli chodzi o odchudzanie, to bardzo dobry efekt dało zastosowanie Slimunox. Przyznam się, ze tak dobre efekty mnie miło zaskoczyły

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Shape Up

  Weronika (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Mnie, gdy moje wysiłki nie przynosiły efektu, koleżanka namówiła na Shape Up. No i biorę od miesiąca i jak na razie waga spadła o 5 kilo. Może to nie jest rekord świata, ale waga spada regularnie,...rozwiń całość

  Mnie, gdy moje wysiłki nie przynosiły efektu, koleżanka namówiła na Shape Up. No i biorę od miesiąca i jak na razie waga spadła o 5 kilo. Może to nie jest rekord świata, ale waga spada regularnie, a to dobry moim zdaniem prognostyk na kolejne 3 miesiące. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Slimunox

  Daria (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Moim zdaniem znacznie lepszym zarówno pod względem skuteczności stosowania jest Slimunox. Ja w każdym razie po zielonej kawie, ze względu na zbyt słaby rezultat działania, choć patrząc na efekty to...rozwiń całość

  Moim zdaniem znacznie lepszym zarówno pod względem skuteczności stosowania jest Slimunox. Ja w każdym razie po zielonej kawie, ze względu na zbyt słaby rezultat działania, choć patrząc na efekty to i tak one były znacznie lepsze od tych jakie miałam na samej diecie, w każdym razie finalnie przeszłam na Slimunox. I dopiero tu zobaczyłam jak faktycznie można skutecznie pozbywac się nadwagizwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  dieta

  Aśka (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Piłam zieloną kawę, używałam też w tabletkach ale efektów brak. Od koleżanki dowiedziałam się o diecie Sandruni, i w taki sposób udało mi się schudnąć aż 8 kg w miesiąc :) więcej informacji na...rozwiń całość

  Piłam zieloną kawę, używałam też w tabletkach ale efektów brak. Od koleżanki dowiedziałam się o diecie Sandruni, i w taki sposób udało mi się schudnąć aż 8 kg w miesiąc :) więcej informacji na temat tej diety znajdziecie w googlezwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  zielona herbata

  megi (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  byłam chyba uzalezniona od kawy , a cm rosły. kupiłam therm line fast z zieloną herbatą co zatrzymało mi apetyt i chęć na kawę. Normalnej zielonej herbaty nie lubie a tu taka niespodzianka.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Suplement

  Gracja (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Suplement be slim 3 który stosuje zawiera m.in ekstrakt z zielonej kawy, ogolnie na mnie działa ten suplement, praca mojego metabolizmu jest zdecydowanie szybsza, juz zrzuciłam 7kg a to dopiero...rozwiń całość

  Suplement be slim 3 który stosuje zawiera m.in ekstrakt z zielonej kawy, ogolnie na mnie działa ten suplement, praca mojego metabolizmu jest zdecydowanie szybsza, juz zrzuciłam 7kg a to dopiero poczatekzwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  anana

  adasd (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje slimcea problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam Slimcea koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować....rozwiń całość

  Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje slimcea problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam Slimcea koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Slimcea to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.
  zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Zielona kawa na odchudzanie? Kolejne oszustwa aby wyciagac od ludzi pieniadze. Ludzie nie dajcie sie

  Roger Romesund (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Naciagaja i oszukuja ludzi jak tylko im sie pozwala bez zadnej kontroli i odpowiedzialnosci prawnej! Skandal i tyle! To najlepiej jest wyniesc lodòwke do piwnicy aby mniej kalori spozywac oraz...rozwiń całość

  Naciagaja i oszukuja ludzi jak tylko im sie pozwala bez zadnej kontroli i odpowiedzialnosci prawnej! Skandal i tyle! To najlepiej jest wyniesc lodòwke do piwnicy aby mniej kalori spozywac oraz zdrowiej sie odzywiac surówkami z warzyw: kiszona kapusta zmieszana z jablkiem i marchewka oraz cebula. Barszcz czerwony lub botwinka, buraczki, chrzan, ziarna sezamowe oraz dyni posiadaja mineraly i witaminy. Czerwone buraczki wzmacniaja krew oraz oczyszczaja organizm z trujacych skladnikòw. Pozdrawiam i zycze zdrowia. zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo