Zwłoki noworodków w Ciecierzynie pod Byczyną. Policja przeszukuje posesję. Nieoficjalnie: Znaleziono nawet cztery ciała

  • Nowa Trybuna Opolska

Mirosław Dragon

Na jednej z posesji w Ciecierzynie (powiat kluczborski) policja znalazła w środę zwłoki noworodka. Według nieoficjalnych informacji dzisiaj odkryto szczątki kolejnych trzech noworodków. Trwa przeszukanie posesji, łącznie z przekopywaniem ziemi.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, odnalezione szczątki są w różnym stopniu rozkładu.

Policja nie udziela żadnych informacji i odsyła do prokuratury. Prokurator rejonowa nie odbiera telefonu.

- Dla dobra śledztwa nie możemy udzielać na razie żadnych informacji, chyba że prokuratura wyda jakiś komunikat - ucina jeden z policjantów.

Jedna z mieszkanek Ciecierzyna miała urodzić kilka dni temu dziecko.

Najprawdopodobniej doszło do dzieciobójstwa.

Mieszkańcy wsi są w szoku. Do dzieciobójstwa miało dojść w rodzinie jednego z mieszkańców, który od urodzenia mieszka w Ciecierzynie.

Szokujące ustalenia i więcej nowych faktów w artykule: Zabite noworodki w Ciecierzynie pod Byczyną. Nieoficjalnie: Policjanci znaleźli na posesji cztery ciała

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

18.12.2018, 01:50

NIE SĄ CIEMNE I MOHEROWE TYL KO LIBERALL NIE TENCZOWO aNORM ALLne PATRZ RYCHO PET RU EWA CIECIO gitessGRAŚ PRone POliMŁOT GRODZKI NIOSSIOŁ KATaRAKTA SLEĆ I RESZNA GANGU POlssENA Z DONALDYNIO NA NACZELNYCH BEZCZELNYM CZELE

17.12.2018, 23:21

Tubylec. Mają tacy ludzie mówić Ci (dzień dobry :-) ).a w myślach mają co ???? pomysł! Przestępcy nie znają kary!!!!!!!!!!!

17.12.2018, 00:16

I nic debilu.
A dziecko można po porodzie zostawić w szpitalu. Bez żadnych konsekwencji.

17.12.2018, 00:15

777 znowu mnie wzięło, a to jest silniejsze ode mnie.

17.12.2018, 00:12

Gufno ci wychodzi ze starania się.
Z myślenia również. Bo uważasz, że ktoś nie użyje antykoncepcji "bo grzech", ale przy mordowaniu dziecka już nie ma z tym problemu.
Musiałby być głupszy od ciebie, a to trudne.

17.12.2018, 00:10

777 jestem chora i bredzę

15.12.2018, 20:13

PRzed PRo GRA MOwe.

15.12.2018, 17:51

ABORCJA PRzed POczenCIEM CZU EUtaniaAZJA PO POczeNCIU.?

15.12.2018, 16:12

Ale księża, te cwaniaczki, wolą z sołtysem załatwiać interesy.

15.12.2018, 16:08

Stosujesz to grzeszysz. Tak myślą tępe miliony.

15.12.2018, 16:06

Jak się rzucało kamieniami w szkołę, to się nie wie, co Rzymianie wymyślili już 2000 lat temu :-)

15.12.2018, 16:03

i trzeba zmienić język... Więc jest tak, przykościelny tłuku - jak ktoś ma zryty beret przez Kościół od małego, to choćbyś dostarczał mu co tydzień świeżą porcję kondomów, to i tak po nie sięgnie, bo to... grzech. Rozumiesz? Grzech, czyli takie twoje pierdolenie, kibolski zjebie. Amen.

15.12.2018, 13:09

...aż strach się bać! Jeśli tacy "mądrzy" i "prawi" ludzie mieszkają w "wielkich" miastach (0,7mln), to chyba pora już zmienić planetę.

15.12.2018, 10:36

A może nie każdy chce wychowywać dzieci w ciężkich warunkach - zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie biedne dzieci są wyśmiewane w szkołach i poniżane wśród rówieśników . Jesteś dorosła, więc Rodzice wychowywali cię w innych czasach. Pewnie że da się wszystko. W Afryce w niektórych państwach głód i nędza, a dzieci co niemiara. Wszystkie jak szkieleciki, albo z wielkimi opuchlizną brzuszkami po których chodzą muchy. Czy w Polsce w XXI wieku o to chodzi ????

15.12.2018, 10:27

Nie realna - tylko głupia. Realia to chyba znasz takie jakie ci ksiądz z ambony ogłosi.

15.12.2018, 09:32

Nasrać i przyklepać

15.12.2018, 09:30

W kościołach nie ma tych co żyją na kocią łapę i mordują.

15.12.2018, 09:29

Co za sadysta.

15.12.2018, 06:03

Taka piz...e kroić i solić wpier...ol 5 razy dziennie brak słów co ona ma w głowie myślę że nie za dużo sama sieczka szkoda tych malutkich niewinnych aniołków niech zgnije w pierdlu

14.12.2018, 22:43

.

14.12.2018, 20:46

Jestem najlepszym przykładem że można w ciężkich warunkach przy pracach dorywczych wychować dziecko.. Nie było łatwo acz kolwiek rodzice starali się.. Zyje jestem dorosła pracuje i zarabiam a mogło by mnie nie być.. Czasami na chleb nie było ale dali radę więc nie sądzę że ciężkie waronki są powodem takiego zachowania. Nie jestem fanką ludzi którzy bez pracy a robią dzieci na potęgę nie nie.. Wszystko z głową..

14.12.2018, 20:38

A we wsi Syf, KILA i MOGILA. Sasrancy sie morduja. Dzieci jak psy traktuja. 500 plus im do pyska wsadzaja. Pola sa zarosniete lasami. Wszystko kupuja debile w sklepach. I chleja jak swinie.

14.12.2018, 20:32

Puste chamskie lby nie wiedza co dobre. Jontasy i DURNIE. Genetycznie porabane ludziska.
I tacy sie pchaja do naszych miast i zajmuja miesjsca na uczelniach.
Oni sa gorsi niz uchodzcy ze Syrii.

14.12.2018, 20:26

Teraz powinni zrobić z nią tak samo.

14.12.2018, 20:26

Kondomy są w każdym sklepie z wódą, a antykoncepcja hormonalna to wydatek rzędu 20zł miesięcznie.
Jest tylko jeden problem: trzeba samemu o to zadbać. Żaden urząd nie weźmie pigułki w imieniu menelki, ani nie założy gumki menelowi.