30 Seconds To Mars w Rybniku: Jared Leto "Tonight I'm Polishman" [RELACJA LIVE + ZDJĘCIA + WIDEO]

Ola Szatan, WS
30 Seconds To Mars Rybnik
30 Seconds To Mars Rybnik Ola Szatan/Arkadiusz Ławrywianiec
30 Seconds To Mars w Rybniku: W niedzielę 22 czerwca na Stadionie Miejskim w Rybniku wystąpiła amerykańska grupa 30 Seconds To Mars. Wcześniej jako support koncertu wystąpił Dawid Podsiadło. TUTAJ prowadzona jest RELACJA LIVE z koncertu 30 Seconds To Mars w Rybniku. 30 SECONDS TO MARS RYBNIK - LIVE + ZDJĘCIA + WIDEO Opiszcie swoje wrażenia

Koncert 30 Seconds to Mars był fantastycznym przeżyciem dla tysięcy fanów. Czy mógł być jeszcze lepszy? Czytajcie pierwszą merytoryczną recenzję koncertu 30 Seconds to Mars autorstwa dziennikarki muzycznej Oli Szatan z Dziennika Zachodniego:

CZYTAJCIE KONIECZNIE I SKOMENTUJCIE RECENZJĘ KONCERTU:
30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU: MOC BYŁA Z MARSAMI [RECENZJA KONCERTU W RYBNIKU]

CZYTAJ SZCZEGÓŁY:
30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU

QUIZ DZ: Sprawdź, co wiesz o 30 Seconds To Mars i czy jesteś prawdziwym fanem

KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ PRZYJACIÓŁ, KTÓRZY JADĄ NA KONCERT:
30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU 22 CZERWCA

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU RELACJA LIVE:

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 01:03:

Muzycy zespołu 30 Seconds to Mars nie od razu odpuścili stadion miejski w Rybniku. Na zapleczu spędzili jeszcze kilkadziesiąt minut, po czym wsiedli do podstawionego vana i udali się w drogę do Krakowa, gdzie będą nocować.
A oto oficjalna setlista rybnickiego koncertu 30 Seconds to Mars.

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 23:14:

Nim muzycy rozpoczęli bis Jared Leto raz jeszcze podziękował publiczności za przyjęcie, zaproponował zrobienie sobie wspólnego zdjęcia z publicznością. Na deser tradycyjnie zaprosił część osób z publiczności na scenę, by razem z nimi wykonać "Up in the Air". I to był finał. Koncert właśnie się skończył.

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 22:48:

No i mamy jeden z najwięszych hitów "Closer to the Edge"

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 22:47:

Mamy polską rodzinę, mamy tłum, mamy piękną noc i 30 Seconds to Mars. Chcę powiedzieć, że dziękuję wam za marzenia - stwierdził Jared Leto, a publiczność zaczęła skandować "dziękujemy". Po chwili wokalista wymówił to słowo całkiem niezłą polszczyzną (zresztą kilka godzin wcześniej uczył się wymowy tego słowa w trakcie próby z fanami).

I pojawiły się pierwsze dźwięki utworu "The Kill" w akustycznej wersji.

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 22:45:

NOWE ZDJĘCIA Z KONCERTU:
30 Seconds to Mars w Rybniku: Koncert w obiektywie DZ [NOWE ZDJĘCIA]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 22:40:

Taka sytuacja: Na scenę została zaproszona kolejna z fanek, która wręczyła Jaredowi żółte róże. Pewnie tego wieczoru długo nie zapomni, bo Jared pozwolił, by pocałowała jego policzek, po czym sam skradł jej całusa. Okazało się, że dziewczyna nie przyszła sama, bo po chwili na scenie pojawiła się jej siostra, ojciec, a nawet mama. Jared zaproponował zrobienie sobie wspólnego zdjęcia "z ręki".

Mając za plecami szczęśliwą rodzinę zaczął śpiewać "Alibi", zresztą przy pomocy wielu osób z publiczności.

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 22:29:

Dziadu? Czy to moje polskie imię? - zapytał wokalista. - Możecie nazywać mnie kiełbasa - dodał po chwili. I zaczął śpiewać "Hurricane", akompaniując sobie na gitarze.

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 22:24:

Klimat z "City of Angels" znakomicie podtrzymał kolejny utwór, tym razem "End of All Days". Za całą oprawę wystarczyły oszczędne światła

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 22:20:

Czujecie się dobrze dzisiaj? - zapytał Jared Leto przed kolejną piosenką, po czym zaczął wspominać jak zajadał się dzisiaj pierogami z różnym nadzieniem.

Nawiązał też do fanowskich kartek z napisem "Welcome home". - Byliśmy wiele razy w Polsce - zaczął, wymieniając Kraków, Łódź i Warszawę. - A teraz jesteśmy w tym pięknym mieście - dodał wokalista. Mieście aniołów, zapowiadając utwór "City of Angels". Poprosił też publiczność o wyciągnięcie i włączenie telefonów komórkowych, dzięki której powstała znajoma z innych koncertów droga mleczna

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 22:10:

Im dłużej trwa ten koncert, tym większa zabawa. Muzycy 30 Seconds to Mars, choć dzisiaj w niekompletnym składzie, bo bez perkusisty Shannona Leto, dają z siebie wszystko. "Hello" - Jared Leto przywitał się z publicznością, przechadzając się po wybiegu, jednej z osób złożył życzenia urodzinowe, wspomniał też o pierogach. W trakcie "Do or Die" postanowił zbratać się bardziej z widownią.

- Tonight I'm Polishman - stwierdził Jared i zaczął zapraszać na wybieg fanki wyciągnięte z tłumu. Siegnął też po kolejną flagę, tym razem biało-czerwoną, z którą urządził spacer po wybiegu.

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 22:00:

"This Is War" - już od pierwszych wersów publiczność, szczególnie ta zgromadzona w strefie Golden Circle zaczęła śpiewać z wokalistą. Pod koniec piosenki pojawiła się pierwsza z wizualnych atrakcji koncertu czyli wielkie dmuchane kolorowe piłki, które fani podrzucali między sobą

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 21:50:

Setlista póki co układa się podobnie do tej jaka była na wczorajszym koncercie w Rzymie. Już na początku pojawił się utwór
Night of the Hunter", podczas którego pojawił się w górze las rąk... i telefonów komórkowych nagrywających piosenkę. A Jared Leto nie musiał długo namawiać publiczność, by zaczęła skakać. Świetnej energii nie można też odmówić kolejnemu utworowi "Search and Destroy" - Wszyscy krzyczą - zarządził Jared, który na koniec pozwolił sobie na pierwsze wyznanie w stronę publiczności: I love you - stwierdził wokalista.

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 21:45:

Z półgodzinnym opóźnieniem, ale w końcu są. Na stadionie rozpoczął sie koncert zespołu 30 Seconds to Mars. Jared Leto wyszedł na scenę w koronie i tryumfalnym krokiem przemierzył cały wybieg, dzierżąć w dłoni flagę Rybnika.

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 21:35:

Jeszcze przed koncertem z Jaredem Leto i Tomo Milicevicem spotkał się Adam Fudali, prezydent Rybnika. Muzycy zespołu 30 Seconds to Mars otrzymali od prezydenta drobne prezenty, m.in. spinki do koszulki oraz srebrną broszkę dla mamy Jareda i Shannona Leto.
30 Seconds to Mars w Rybniku: Prezydent Fudali spotkał się z zespołem [ZDJĘCIA]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 21:30:

A tymczasem na stadionie nastrój wielkiego oczekiwania. Według planu koncert 30 Seconds to Mars miał się rozpocząć o godz. 21.00. Pewnie czekają aż zupełnie się ściemni.

Zaś przed chwilą na stadion przyjechała Natalia Siwiec. Celebrytka nie kryje, że zna muzyków,w jednym z wywiadów wspomniała, że do pierwszego spotkania z 30 Seconds to Mars doszło ponad 2 lata temu w Brazylii.

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 20:50:

Na scenie Dawid Podsiadło, a my mamy NOWE ZDJĘCIA. Duża galeria z koncertu w linku niżej:
30 Seconds to Mars w Rybniku: Koncert Dawida Podsiadło [GALERIA ZDJĘĆ FANÓW, DUŻO ZDJĘĆ]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 20:00:

Jared Leto przed stadionem robi sobie słitfocię!

To dla nas wielkie wydarzenie. Mam nadzieję, że pięknie zagramy - powiedział Dawid Podsiadło. Pochodzący z Dąbrowy Górniczej wokalista właśnie rozpoczął swój koncert

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 19:30:

Na Stadionie Miejskim podczas koncertu zespołu 30 Seconds To Mars można również spotkać zebrę Naszego Miasta i zrobić sobie z nią zdjęcie. Chętnych nie brakuje!
30 Seconds to Mars w Rybniku: Na stadionie można spotkać zebrę NM [ZDJĘCIA Z ZEBRĄ + WIDEO]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 19:20:

Specjalny koncertowy dodatek Dziennika Zachodniego przygotowany na dzisiejszy występ zespołu 30 Seconds to Mars rozchodzi się jak ciepłe bułeczki!
30 Seconds To Mars w Rybniku: Koncertowy dodatek DZ idzie jak ciepłe bułeczki [ZDJĘCIA]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 18:55:

Do koncertu Marsów zostało zaledwie kilka godzin, fani zaczynają już wchodzić na stadion. Bramy otwarto z półgodzinnym poślizgiem, o 18.30
30 Seconds to Mars w Rybniku: Fani wchodzą na stadion - otwarto bramy [ZDJĘCIA]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 18:00:

Tak wyglądały próby Marsów przed koncertem:

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 16:50:

Taka ciekawostka... prosto z garderoby Jareda. Zostały dwa pierogi, chyba smakowało;)

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 16:40:

Do Rybnika na koncert 30 Seconds to Mars można dziś dojechać bez większych problemów. Wszystkie drigi dojazdowe do miasta są przejezdne, nie tworzą się korki. Puste są także parkingi wyznaczone w pobliżu stadionu.
30 Seconds to Mars w Rybniku: Na drogach spokój, parkingi puste

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 15:45:

Niebo nad stadionem w Rybniku bardzo zachmurzone, ale nie ma to większego znaczenia, bo na scenie pojawił się ON. Jared Leto. Trwa próba z udziałem fanów, którzy wykupili specjalne wejściówki

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 15:30:

Jednak nie w Krakowie, a na lotnisku w Pyrzowicach wylądował zespół 30 Seconds to Mars. Ale najważniejsza informacja tej godziny jest taka, że grupa jest już w Rybniku. Zaraz na scenie rozpocznie się próba

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 15:00:

30 Seconds to Mars w Rybniku zagra już za kilka godzin Tymczasem pod stadionem tłum fanów zespołu gęstnieje z minuty na minutę
30 Seconds to Mars w Rybniku: Tłum pod stadionem gęstnieje [ZDJĘCIA]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 14:45:

Z naszych informacji wynika, że zespół 30 Seconds to Mars już wylądował w Krakowie. I są coraz bliżej Rybnika

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 14:10:

5 kawałków, które raczej na pewno dziś usłyszymy:

Birth

This Is War

Kings and Queens

Closer to the Edge

Up in the Air

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 13:20:

Ekscytacja coraz większa. Marsom również się udziela. Oto, co piszą na swoim kanale na Twitterze:

TODAY, TODAY, TODAY, POLAND! There's still time - Join MARS in RYBNIK TONIGHT at #MOSiR!!! → http://t.co/3fFJDViKb8 • VIP available ON-SITE.

— MARS (@30SECONDSTOMARS) czerwiec 22, 2014

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 13:15:

Adam Fudali, prezydent Rybnika oraz Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert spotkali się dzisiaj jeszcze przed południem z fanami 30 Seconds to Mars
30 Seconds to Mars w Rybniku: Fani zespołu spotkali się z prezydentem miasta [ZDJĘCIA]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 13:10:

Zespół 30 Seconds to Mars przyjedzie do Rybnika z Rzymu, gdzie wczoraj grał koncert. Tak prezentowała się setlista. Dzisiaj wieczorem możemy spodziewać się podobnych utworów?

Koncert 30 Seconds To Mars w Rzymie SETLISTA:

Birth
Night of the Hunter
Search and Destroy
(LLFD Tour Version)
This Is War
(Chant Intro)
Conquistador
Kings and Queens
(Ext. Outro)
Do or Die
(Ext. Intro; Acapella Outro)
Depuis Le Début
End of All Days
City of Angels
(Sing-a-long Intro)
Pyres of Varanasi

Acoustic:
Northern Lights
Hurricane
From Yesterday
The Kill (Bury Me)

BIS:
Closer to the Edge
(Chant Intro; Ext. Outro)
Up in the Air
(Ext. Intro; Ext. Bridge; Ext. Outro)

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 13:00:

Czy wiesz, że... Jared Leto razem ze swoją grupą 30 Seconds to Mars zagrał koncert w Kijowie i złożył kwiaty na Majdanie, odwiedzając kilka miejsc, gdzie milicja walczyła z demonstrantami. Po raz kolejny potwierdził wsparcie dla Ukrainy.
30 Seconds to Mars na Ukrainie. Jared Leto złożył kwiaty na Majdanie [ZDJĘCIA]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 12:15:

Tymczasem na terenie stadionu trwają ostatnie przygotowania do dzisiejszego koncertu 30 Seconds to Mars. Na płycie wydzielone są już strefy, największą atrakcją Golden Circle jest oczywiście 20-metrowy wybieg, który biegnie przez 3/4 tej strefy. Prace trwają także na samej scenie.

Z kolei na płycie ustawiane są toalety oraz stoiska z napojami.

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 11:45:

Tak wyglądają ostatnie przygotowania na stadionie. A Wy? Gotowi na muzyczną ucztę?

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 11:35:

Wśród pytań jakie w ostatnich dniach pojawiały się najczęściej było pytanie o pogodę. Jaka będzie w Rybniku w dniu koncertu? Póki co jest całkiem nieźle
30 Seconds to Mars w Rybniku: Jaka pogoda będzie w czasie koncertu? [PROGNOZA POGODY]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 11:20:

Pierwsi fani zespołu 30 Seconds to Mars są już Rybniku. Widać to zwłaszcza w okolicach obu wejść na stadion miejski przy ulicy Gliwickiej. Niektórzy przyjechali w nocy, choć są też ludzie, którzy w Rybniku są od wczoraj.

Część postawiła na kolorowe stroje, część na pomalowane włosy, spotkaliśmy też fanki z wiankami na głowach (choć wianki to akurat jeden z charakterystycznych elementów na koncertach Florence and The Machine). Jest też spora część osób w koszulkach, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości dla jakiego zespołu tu przyjechali.

Kilkuosobowa grupa przygotowuje zaś mały biało-czerwony prezent dla 30 Seconds to Mars.
30 Seconds To Mars w Rybniku: Fani od rana pod stadionem [ZDJĘCIA FANÓW]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 11:00:

Po godzinie 17 w rejonie stadionu można się spodziewać utrudnień w ruchu. Jakich?
30 Seconds to Mars w Rybniku: Utrudnienia na drogach [OBJAZDY, ZAMKNIĘTE ULICE]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 10:40:

Przypominamy!

Czego nie można wnosić na koncert?
• wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów,
• parasoli z ostrymi zakończeniami,
• materiałów wybuchowych i pirotechnicznych,
• gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych,
• płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów),
• kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem,
• sprzętu do rejestrowania dźwięku,
• wskaźników laserowych, puszek, butelek,
• biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów,
• oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.
30 Seconds to Mars w Rybniku: Tych rzeczy nie wolno wnosić na stadion

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 10:32:

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 10:25:

Niesamowite! Pora wczesna, a wielu fanów już pod stadionem! ZOBACZCIE NOWE FOTY
30 Seconds To Mars w Rybniku: Fani od rana pod stadionem [ZDJĘCIA FANÓW]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 10:20:

No to jeszcze garść informacji o poprzednich koncertach 30 Seconds To Mars w Polsce. W końcu ten w Rybniku pierwszy nie będzie. Byliście na którymś?
30 Seconds to Mars w Rybniku: Marsi w Polsce już grali. Gdzie i kiedy? [KONCERTY 30 SECONDS TO MARS]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 10:05:

Od kilku lat Rybnik stawia na wielkie wydarzenia muzyczne. Zobacz, jakie wielkie gwiazdy już gościł
Rybnik wpisał się już na koncertową mapę Polski. Zobacz, kto grał przed 30 Seconds To Mars

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 10:00:

- Tworzę muzykę, odkąd byłem dzieckiem - tak Jared Leto podsumował swoją dotychczasowa drogę artystyczną. Znacie historię zespołu? SPRAWDŹCIE
30 Seconds to Mars w Rybniku: Kosmiczne spotkanie z przebojowym zespołem [HISTORIA ZESPOŁU]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 9:50:

Tak wygląda mapa stadionu wraz z sektorami:

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 9:45:

Pochodzą z Rybnika, prowadzą jeden z najpopularniejszych w Polsce blogów o show-biznesie, są przyjaciółkami i... wielkimi fankami zespołu 30 Seconds to Mars. Patrycja Poterańska i Karolina Stęclik, choć na co dzień sporo czasu spędzają w Warszawie, gdzie robią wywiady z gwiazdami na swój blog KA-VOX, to 22 czerwca od dawna mają zarezerwowany na Marsowy koncert w Rybniku
30 Seconds to Mars w Rybniku: Dziewczyny z bloga KA-VOX kochają Marsów!

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 9:40:

Tak wygląda scena, na której zagra zespół 30 Seconds To Mars w Rybniku:
30 Seconds to Mars w Rybniku: Scena gotowa [NOWE ZDJĘCIA + WIDEO]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 8:45:

W niedzielę Rybniku zagra zespół 30 Seconds To Mars. Supportował go będzie Dawid Podsiadło. - To dla mnie ogromne wydarzenie! Będę miał okazję już trzeci raz otwierać koncert międzynarodowych artystów. Takich rzeczy się nie zapomina - mówi.
Podsiadło: Z 30 Seconds To Mars łączy mnie podobny stopień wiary w swoje możliwości [WYWIAD]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 8:30:

JAK DOJECHAĆ? GDZIE ZAPARKOWAĆ? CO MOŻNA WNIEŚĆ NA STADION? Przeczytaj poradnik
30 Seconds To Mars w Rybniku: Jak dojechać, gdzie zaparkować, co można wnieść na stadion? [PORADNIK]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 8:15:

Zobaczcie, gdzie w dniu koncertu będzie można zaparkować samochody w rejonie stadionu
30 Seconds to Mars Rybnik PARKINGI: Gdzie można zaparkować samochód? [30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 8:00:

Organizatorzy koncertu zadbali nawet o to, by fani zespołu mieli jak wrócić po koncercie do swoich domów
30 Seconds to Mars w Rybniku [KOMUNIKACJA MIEJSKA, DOJAZD NA KONCERT, POWRÓT Z KONCERTU]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 7:45:

Fani pytali, a organizatorzy odpowiadali. Co powinniśmy wiedzieć o koncercie zespołu 30 Seconds to Mars w Rybniku?
Koncert 30 Seconds to Mars w Rybniku: Fani pytają organizatorów [LISTA PYTAŃ i ODPOWIEDZI]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 7:30:

Polski Echelon, czyli grupa fanów promująca koncerty i muzykę zespołu 30 Seconds to Mars informuje o oficjalnych dwóch akcjach podczas koncertu 30 Seconds to Mars w Rybniku.
Koncert 30 Seconds to Mars Rybnik: Dwie akcje Echelon [ZOBACZ]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 7:15:

A tak na koncert zaprasza wokalista 30 Seconds To Mars, Jared Leto:

- "Polsko! To ja, Jared Leto (...) Bardzo się cieszę, że spotkamy się niedługo, 22 czerwca w Rybniku. To będzie festiwal pierógow i Marsów" - powiedział wokalista w nagraniu.
Jared Leto zaprasza na koncert 30 Seconds to Mars w Rybniku i festiwal pierogów [WIDEO]

30 SECONDS TO MARS W RYBNIKU - AKTUALIZACJA GODZ. 7:00:

Koncert już dziś. Tak wygląda klip promocyjny:
Koncert 30 Seconds to Mars w Rybniku: Nowy klip promocyjny [ZOBACZ i OCEŃ]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 28

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

K
Karola
"Birth" ;)
K
Kasia
A ja weszłam o 19.30, spokojnie, na luzie, nikt się nie przepychał, po kolei, po jednej osobie wpuszczano przez bramki. Zarówno torbę, jak i bilet sprawdzano mi dwa razy. Miejsce też znalazłam bardzo fajne, wszystko dobrze widoczne, a oddychać się dało :) Może czasami warto zaczekać, a nie pchać się z największym tłumem 10 godzin przed koncertem, żeby stać jak sardynka w puszce w upale i w efekcie nie dotrwać do koncertu.
Jeśli chodzi o sam koncert, to kontakt z publicznością był świetny, aczkolwiek według mnie zagrali mało piosenek, raptem 12 przy czym inne zespoły w tym podobnym czasie grają ich ok. 18. Koncert to koncert, a nie jakaś pogadanka..
M
Monika
Byłam na koncercie i chcę się podzielić moimi spostrzeżeniami. Pierwsza sprawa. "Panieniki do udzielania informacji" w białych koszulkach. Wiekszość z nich stała sobie z boku gadając o pierdołach zamiast chodzić wokól ludzi i zagadywać czy w czymś pomóc. Stałam blisko tych dziewczyn i to co słyszałam to jakaś żenuła. Druga rzecz. Bramki. Ja wchodziłam po 19 na stadion i nikt nie sprawdził mego plecaka, owszem bilet tak ale ochrona kompletnie nie interesowala się tym.
Zauwazyłam źle rozstawione punkty gastrnomiczne. Było ich mało a kolejki bardzo długie. Na szczęście nie potrzebowałam picia i jedzenia.
Kolejna sprawa. Trybuny. Ja akurat miałam miejsce z przodu trybun gdzie nikt nie usunął z widoku jakiegoś podnosnika i osoby, które miały z przodu miejscówki przeniosły się na samą górę! Przerpaszam za co płacę 150 złotych aby oglądać scenę zasłoniętą jakimiś metalowymi przeszkodami? Czemu tego nie usunięto?
Na szczęście koncert byył wspaniały choć brzez brak shanona miałam wrażenie, że część robiona jest z playbacku. Jared zrobił świetne show i już myślę o kolejnym koncercie ale juz napewno nie w Rybniku.
O
Ola
Wie ktoś może, gdzie można spotkać marsów w krakowie albo w którym hotelu nocują? Fajnie by było ich spotkać, bo specjalnie po to przyjechałam, może da ktoś jakieś wskazówki?
M
MONIKA
pięknie ! brak słów
I
Iga
Tak jak w tytule, będzie może oficjalne nagranie wczorajszego koncertu? :)
...
Każdy ma swoje racje co nie zmienia faktu, że ludzie szaleją i wejście powinno być inaczej zorganizowane. Tak, zależało mi na barierce żeby w czasie koncertu mieć się czego złapać i mieć dobry widok bo nie jestem zbyt wysoka, już na kilku koncertach stałam z boku bo nie chciałam się pchać w tłum, ale tym razem chciałam doświadczyć tego z bliska. Co do wody, na każdym koncercie ochrona powinna być przygotowana na takie sytuacje.
M
Meg
Koncert bez dwóch zdań rewelacyjny. Niestety o organizacji, szczególnie przy bramie na gc i płytę szkoda słów. "Panieńki" w zielonych uniformach śmiali się nam w twarz. WSTYD i dostali za to kasę, bo byli w "pracy?????"
S
SERIO
smuteczki, nie trzeba było jak idioci tyczyć pod bramkami od 13. Ja weszłam jakos po 19 i żadnych tłumów, miejsce bardzo przyjemne blisko sceny. WODE MOZNA BYŁO WNIEŚĆ POD SCENE - ale trzeba było kupić za marne 3zł. Nie dużo chyba. No ale tak to jest jak się na slepo leci pod scenę czy ogolnie ;> pozdo.
G
Gość
Koncert był świetny, ale organizacja... brak słów. Jak można wpuszczać rozszalały tłum naraz zamiast zrobić jakieś bramki żeby to zahamować? Kiedy weszliśmy na płytę prosiliśmy ochronę o trochę wody to się dziwili o co nam chodzi, dopiero pare osób musiało zasłabnąć, w tym ja, żeby się obudzili ;/
g
gość
byłam dosłownie przy bramce, przy wybiegu ale niestety organizator nie robił nic gdy ludzie miażdżyli się nawzajem, jedynie jeden z pracowników pomocy medycznej dał nam własna wodę którą tłum się dzielił, niestety i tak nie wytrzymałyśmy długo i przed samym występem 30STM musieli nas wynieść.
k
kitty
moją córkę również przewrócono, przebiegł po niej tłum, żaden z ochroniarzy nie pomógł tylko stali i się śmiali, nagrywając to wszystko. Jest monitoring, może ktoś się tym zajmie. Bylismy już wcześniej na koncertach, NIGDY nie było tak dennie zabezpieczone przejście. Powinny być bramki wyhamowujące napór tłumi i wpuszczać po kilkanaście osób.
I dlaczego GC był w jednym wejściu z Płytą. Nie sprawdzano biletów sporo ludzi z płyty weszło na GC.
M
M
TAK DAWNO NIE PRZEŻYŁĄM CZEGOŚ TAKIEGO, CZEKAŁAM NA TEN DZIEŃ OD 12 GRUDNIA I BYŁO NAPRAWDĘ BARDZO EMOCJONUJĄCO, NIE UMIEM SIĘ POZBIERAĆ, TROCHĘ BRAKOWAŁO SHANNONA, ALE TOMO I JARED DALI RADĘ, BYLI KOCHANIIIII. MOŻE TO NIE BYŁ MÓJ NAJLEPSZY KONCERT MARSÓW, ALE I TAK CHCĘ ICH Z POWROTEM W POLSCE SBLFDGHASFLAGDF
O
Ola Szatan, DZ
"Birth"
z
zdegustowany
akurat byłem jednym, których tłum przewalił na barierki; pod jego naporem przygniotło kilku dzieciaków!!! Wstydźcie się Rybnik za taką organizację.
Co do widowni, to panience, która nie zwracała uwagi na upomnienia, a w końcu szarpania, by zeszła z ramion chłopaka i przestała dupskiem zasłaniać sceny innym należy się podziw za tak wysoki poziom egocentryzmu. Mam nadzieję, że kiedyś, kiedy będziesz potrzebowała pomocy, ludzie będą zbyt zajęci sobą i będziesz sama dla siebie.
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni