Budimex szuka ponad 1100 pracowników do końca 2019 roku. Oferuje więc 2 tys. zł nagrody za wskazanie pracowników i dodatkową nagrodę dla tej osoby, która skutecznie poleci największą liczbę pracowników. Budimex, praca: kogo szukają?

Grupa Budimex w ciągu czterech lat zwiększyła zatrudnienie z 4,5 do ponad 7 tysięcy osób. Ale wciąż brakuje im 1100 ludzi do pracy! Dlatego ogłosili, że każda osoba, niezależnie od swojego miejsca pracy, która skutecznie wskaże pracownika na poszukiwane przez Budimex stanowisko otrzyma nagrodę w wysokości do 2 000 zł

Budimex to generalny wykonawca robót budowlanych w infrastrukturze, przemyśle i energetyce oraz budownictwie ogólnym.

Jako pierwsza firma w branży budowlanej w Polsce wproiwadziła zewnętrzny program rekomendacji osób do pracy. Każdy, niezależnie od swojego miejsca pracy, kto skutecznie wskaże pracownika na poszukiwane przez Budimex stanowisko otrzyma nagrodę finansową.

Nowy system pozyskiwania pracowników Polecam Budimex (polecambudimex.pl) ruszy 23 października 2018 roku. Budimex szuka w całej Polsce pracowników o ponad 50 różnych specjalizacjach. Wśród nich są takie jak:

  • kierownicy budów,
  • inżynierowie robót,
  • majstrzy,
  • inżynierowie robót torowych.

Wszystkie ogłoszenia i system do zgłaszania rekomendacji dostępny jest na stronie internetowej programu: polecambudimex.pl

Zobacz zdjęcia:
Zobacz galerię

Wprowadzenie tego innowacyjnego rozwiązania to rozwinięcie systemu rekomendacji wewnętrznych, który działa w Budimeksie od ponad dwóch lat. Walczymy o jak najlepszych specjalistów w swoich branżach. - mówi Cezary Mączka, członek zarządu Budimeksu, dyrektor zarządzania zasobami ludzkimi. W pierwszej połowie 2018 roku na 240 poleceń zatrudniliśmy prawie 100 osób. Najczęściej pracę w tym systemie znajdują u nas kierownicy robót oraz inżynierowie. Jesteśmy pierwszą firmą budowlaną w Polsce, która wprowadza takie rozwiązanie dla poleceń zewnętrznych a nie tylko wewnętrznych, czyli realizowanych przez obecnych pracowników Budimeksu – dodaje.

Budimex prowadzi obecnie w Polsce i za granicą ponad 300 kontraktów budowlanych. Wartość portfela zamówień zwiększyli z 4 mld złotych w 2014 roku do 10 mld złotych w 2018 roku. W tym samym czasie Grupa Budimex zwiększyła zatrudnienie z 4,5 do ponad 7 tysięcy osób. Budimex jest największą firmą budowlaną w Polsce.

- Jesteśmy największym pracodawcą na rynku budowlanym w Polsce i odpowiedzialnym pracodawcą. Jako jedna z nielicznym firm na rynku nie redukowaliśmy zatrudnienia w latach 2014-2016 gdy branża budowlana przechodziła spadek zamówień. Płacimy podatki w Polsce i jesteśmy największym płatnikiem podatków w branży budowlanej. Szukamy w tej chwili głównie wyspecjalizowanych kierowników robót, inżynierów i majstrów wielu branż, szczególnie z zakresu budownictwa kolejowego i kubaturowego – mówi Cezary Mączka.

Wpisz miejscowość i sprawdź wyniki wyborów

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Wybory samorządowe 2018: Jak wyglądała kampania wyborcza

Jak głosowaliśmy w wyborach samorządowych: Incydenty + wydarzenia