Bytovia - GKS Tychy 1:1 [TRANSMISJA LIVE ONLINE] Beniaminek marzył o zwycięstwie

GKS Tychy jest beniaminkiem I ligi.
GKS Tychy jest beniaminkiem I ligi. fot. maciej gapinski / polska press
Bytovia - GKS Tychy 1:1 TRANSMISJA NA ŻYWO ONLINE W meczu 6. kolejki I ligi Bytovia Bytów grał z GKS-em Tychy. TUTAJ na dziennizachodni.pl prowadzona była relacja LIVE z meczu Bytovia - GKS Tychy.

Bytovia - GKS Tychy TRANSMISJA NA ŻYWO + ZDJĘCIA

Tyski beniaminek w poprzedniej kolejce zremisował u siebie z Olmpią Grudziądz 1:1. Bytovia też zremisowała, ale w meczu wyjazdowym - 2:2 ze Stalą w Mielcu (dwa trafienia Roberta Mandrysza), tracąc drugą bramkę w 90. minucie. Po sześciu kolejkach tyszanie mają 6 punktów, a Bytovia - 7.

Gospodarze niedzielnego meczu mają aspirację walki o czołowe miejsca w I lidze. GKS Tychy słabo zagrał w pierwszej połowie z Olimpią, co zaniepokoiło trenera Kamila Kieresia.

- Zastanawiające jest to dlaczego tak słabo zagraliśmy w I połowie - przyznał Kiereś. - W całym 2016 roku nie mieliśmy tak słabego fragmentu gry. Druga połowa była już dobra, pozytywem była bramka Wojtka Szumilasa. Ciągle musimy pracować z pokorą na dobrą pozycję w tej lidze, niczego tu za darmo nie dostaniemy.

Bytovia - GKS Tychy WYNIK

Bytovia jeszcze nie wygrała z GKS-em Tychy. W czterech meczach tyszanie byli lepsi dwa razy i dwukrotnie padł remis. W sezonie 2014/2015, w I lidze, GKS wygrał w roli gospodarzy w Jaworznie 3:2 i zremisowali na wyjeździe 1:1.

W sezonie 2011/2012, w II lidze, tyszanie zremisowali u siebie 1:1, a na boisku Bytovii wygrali aż 4:0.

Eksperci Dziennika Zachodniego skłaniają się do remisu w niedzielnym meczu, choć... nie wszyscy.

Typowanie meczu Bytovia - GKS Tychy: Jan Furtok 1:1, Edward Socha 2:0, Mariusz Śrutwa 1:1, Jan Żurek 2:2.

*Rodzina i przyjaciele z GKS Katowice żegnają tragicznie zmarłego 19-latka WIDEO