W Dąbrowie Górniczej, przy trasie DK 94, powstaje kolejny obiekt gastronomiczny należący do sieci McDonalds. W piątek 19 października na swoim miejscu pojawił się ogromny napis McCafe, mający zachęcać kierowców do skosztowania dobrej kawy.

Budowa nowej restauracji trwa przy stacji pali BP i parku handlowym Vendo Park w Dąbrowie Górniczej. Wcześniej w tym mieście zamknięto jedną z pierwszych restauracji tej sieci w województwie śląskim – przy ulicy Piłsudskiego 15a.

Zobaczcie zdjęcia:
Zobacz galerię

Nowa restauracja, przy Vendo Parku ma zostać otwarta w połowie listopada.

Vendo Park w Dąbrowie Górniczej został natomiast oficjalnie otwarty w piątek 29 czerwca br.

Dąbrowski Vendo Park jest pierwszym tego typu obiektem w całym województwie śląskim. Powierzchnia najmu w Vendo Parku wynosi 7 tys. metrów kwadratowych. Pojawiło się tutaj 12 sklepów z różnych branż: spożywczej, drogeryjnej, odzieżowej, sportowej czy wyposażenia domu. Zakupy zrobimy więc w: Biedronce ,KiK-u, Action, TEDi, Pepco, JYSK-u, Hebe, Kakadu, Świecie Prasy, piekarni Złoty Róg, Martes Sporcie.

Przy trasie ekspresowej S1 w Sosnowcu powstała natomiast kolejna już w mieście restauracja sieci McDonald's. Restauracja stanęła tuż przy stacji paliw Orlen przy ulicy Logistycznej. To tereny sosnowieckiej strefy ekonomicznej, które działają w ramach Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W okolicy znajdują się tu różnego rodzaju centra logistyczne np. Raben, sieci Biedronka, czy Amazon. Restauracja przy S1 jest już dobrze widoczna z trasy. To czwarta restauracja sieci McDonald's w Sosnowcu.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Jak głosować w wyborach? Jak oddać ważny głos?

Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego