MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dziś sparing Górnika z Podbeskidziem. Mecz potrwa... 160 minut!

DM
Górnik Zabrze
Dziś o godz. 15:00 na stadionie Pasjonata Dankowice podopieczni trenera Adama Nawałki zmierzą się w meczu towarzyskim z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Spotkanie zaplanowano na... 160 minut.

Przypomnijmy, że sparing bielszczan z zabrzanami miał miejsce także w ubiegłym roku podczas listopadowej, reprezentacyjnej przerwy. W Cieszynie wygrali piłkarze Górnika (2:1) po bramkach Michała Jonczyka i Prejuce Nakoulmy. W kadrze na czwartkowy sparing znalazła się aż 28 zawodników. Nie dziwi więc decyzja sztabu szkoleniowego, że spotkanie to będzie toczylo się w formule 4x40 minut.

Jak informuje strona oficjalna Podbeskidzia, w meczu zadebiutuje nowy nabytek górali, Dariusz Pietrasiak, a wstęp na mecz jest darmowy.

Przypomnijmy, że sparing bielszczan z zabrzanami miał miejsce także w ubiegłym roku podczas listopadowej, reprezentacyjnej przerwy. W Cieszynie wygrali piłkarze Górnika (2:1) po bramkach Michała Jonczyka i Prejuce Nakoulmy.

źródło: Górnik Zabrze