FAME MMA 4: Linkimaster i Lil Masti POWTÓRKA. WSZYSTKIE WALKI FAME MMA 4 Marta Linkiewicz vs Sexmasterka WYNIKI, ZDJĘCIA [28. 6. 2019 r.]

TK
FAME MMA 4 to kolejna odsłona gali, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem z uwagi na udział kontrowersyjnych celebrytów. Do walki stają osoby, które zaistniały w internecie - na YouTube i Instagramie. Starciem, które rozgrzewało miłośników tego typu rozrywek była walka Marta Linkiewicz vs Sexmasterka, znana jako Lil Masti. Gala odbyła się 22 czerwca w hali sportowej w Częstochowie. TUTAJ prowadzona była relacja LIVE z FAME MMA 4.

FAME MMA 4. Marta Linkiewicz vs Sexmasterka. Gala 22.06 w Częstochowie

RELACJA LIVE z FAME MMA 4

Wyniki:

 • Aniela „Lil Masti” Bogusz pok. Marta „LinkiMaster” Linkiewicz przez TKO (ciosy w parterze), Runda 1
 • Adrian „Medusa” Salamon pok. Piotr „Knaziuu” Knaś przez poddanie (balacha), Runda 2
 • Adrian „Polak” Polański pok. Amadeusz „Ferrari” Roślik przez jednogłośną decyzję
 • Jakub „Kubańczyk” Flas pok. Michał„Boxdel” Baron przez TKO (ciosy), Runda 1
 • Kasjusz„Don Kasjo” Życiński pok. Dawid „Ambro” Ambroziak przez jednogłośną decyzję– walka w formule K-1
 • Marcin „Mielonidas” Makowski pok. Patryk „Kizo” Woziński przez TKO (ciosy w parterze), Runda 3
 • Filip „Filipek” Marcinek pok. Łukasz „Tomb” Imiełowski przez jednogłośną decyzję
 • Krystian „Jongmen” Brzeziński pok. Kamil „Kasti” Stępiński przez poddanie (duszenie zza pleców), Runda 2

(źródło: mma.pl)

FAME MMA4: Linkiewicz vs Sexmasterka ZDJĘCIA,

ZAPIS RELACJI LIVE

GODZ. 23.42 Aniela „Lil Masti" Bogusz pierwszą mistrzynią kobiet FAME MMA! Już po walce, przerwanej w I rundzie. Werdykt: zwycięstwo przez techniczny nokaut. Aniela przymierza pas.

- Dostałem od niej wpierdol, dostał od niej w ryj. Mam bliznę pod okiem. Dziewczyna ma pojęcie - mówiła Marta „LinkiMaster" Linkiewicz.

GODZ. 23.35 Pora na walkę wieczoru: Marta „LinkiMaster" Linkiewicz - Aniela „Lil Masti" Bogusz"!

GODZ. 23.16 Wynik walki: Adrian „Medusa" Salamon wygrał w II rundzie przez dźwignię na staw łokciowy.

- Jak wchodziłem poczułem lekką niepewność, ale jak was usłyszałem, to pewność siebie wróciła - mówił do kibiców "Medusa".

GODZ. 23.12 W I rundzie "Medusa" w dosiadzie starał się udowodnić przewagę, ale "Knaziuu" dobrze się bronił.

GODZ. 23.03 Przed nami przedostatnia walka: Piotr „Knaziuu" Knaś - Adrian „Medusa" Salamon.

GODZ. 22.50 To był świetny pojedynek, sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Była naprawdę solidna bitka. Werdykt: Adrian „Polaka" Polański pokonał Amadeusza „Ferrariego" Roślika przez jednogłośną decyzję sędziów.

- Walka była wyrówna, ale druga i trzecia runda na moją korzyść - stwierdził "Ferrari" wygwizdany przez kibiców.

- To dzięki wam! - krzyknął do publiki "Polak". - Dobro zawsze wygrywa ze złem i tak było dzisiaj - dodał.

GODZ. 22.45 Poszli na wymianę - ciosy sypały się z obu stron, ale obaj stoją.

GODZ. 22.42 Obaj zawodnicy dynamiczni, ale respekt powoduje, że pilnują, aby nie popełnić błędu.

GODZ. 22.36 Teraz walka budząca wielkie emocje: Amadeusz „Ferrari" Roślik - Adrian „Polak" Polański. Było między nim ostro w czasie sobotniej ceremonii ważenia. Amadeusz otwartą dłonią uderzył Adriana.

GODZ. 22.24 Koniec walki w I rundzie - "Kubańczyk" atakował od początku i dokończył dzieła przed upływem czasu pierwszej rundy. Wynik walki: Jakub "Kubańczyk" Flas pokonał Michała „Boxdela" Barona w I rundzie przez techniczny nokaut.

- Kuba zaskoczył mnie, że tak mocno kopał - przyznał "Boxdel". "Kubańczyk" dedykował wygraną swemu tacie, z okazji jutrzejszego Dnia Ojca.

GODZ. 22.15 Pora na następną walkę: Jakub "Kubańczyk" Flas kontra Michał „Boxdel" Baron.

GODZ. 22.08 Odbywa się druga część pokazu mody sportowej. Na walki trzeba jeszcze trochę poczekać.

GODZ. 21.43 Teraz pokaz mody sportowej jako przerywnik po czterech walkach. Półmetek za nami.

GODZ. 21.37 Wynik walki: Kasjusz „Don Kasjo" Życiński wygrał z Dawidem „Ambro" Ambroziakiem przez jednogłośną decyzję sędziów.

GODZ. 21.35 Dawid Ambroziak słaniał się na nogach, ale nie dał się znokautować. Koniec walki.

GODZ. 21.30 Kasjusz „Don Kasjo" Życiński w II rundzie ruszył do ataku i pod koniec "Ambro" chwiał się na nogach.

GODZ. 21.26 "Ambro" atakuje nogami, a "Don Kasjo" prowokacyjnie opuszczał ręce i uśmiechał się jakby mówiąc, że nic z tego sobie robi. Tak wyglądała I runda.

GODZ. 21.17 Następna zapowiada walka: Dawid „Ambro" Ambroziak - Kasjusz „Don Kasjo" Życiński. Ich konflikt zaczął się w programie "Ex na plaży". Walka będzie na zasadach K-1. „Ambro" ma rozciętą skórę na piszczelu, co stało się pewnie na rozgrzewce w szatni.

GODZ. 21.15 W czasie przerwy reklamowej do oktagonu wskoczył Maciej Dąbrowski, którego wynieśli ochroniarze.

GODZ. 21.10 Po tym jak Makowski znów miał rywala w parterze i okładał ciosami sędzia przerwał walkę w III rundzie. Wredykt" Marcin „Mielonidas" Makowski wygrał z Patrykiem „Kizo" Wozińskim przez techniczny nokaut. - Wyszedł mój brak wyszkolenia w parterze, a Marcin od razu wchodził mi w nogi. W stójce czułem się bardzo pewny - ocenił "Kizo".

- Taki był plan na walkę ustalony z trenerami, aby wchodzić w nogi - przyznał "Mielonidas", który zapowiedział chęć kolejnej walki w FAME MMA.

GODZ. 21.05 Na początku II rundy Makowski przyjął groźne ciosy, ale doszedł do siebie i znów dosiadł Wozińskiego. Do końca rundy okładał rywala, którego uratował gong.

GODZ. 21.01 Makowski sprowadził na ziemię. Rywal klinczował, więc dochodziły tylko ciosy w korpus.

GODZ. 20.54 Para w następnej walce to Marcin „Mielonidas" Makowski kontra Patryk „Kizo" Woziński.

GODZ. 20.47 W drugiej walce gali Filip „Filipek" Marcinek wygrał z Łukaszem „Tombem" Imiełowskim przez jednogłośną decyzję sędziów. Publika wiwatuje. "Tomb" w czasie wywiadu w oktagonie został wygwizdany. - Nie dziwi mnie postawa publiczności, jestem do tego przyzwyczajony - mówił.

GODZ. 20.45 Koniec III rundy. "Filipek" podnosi ręce w górę, czekamy na werdykt.

GODZ. 20.42 W II rundzie "Filipek" znów lepiej się prezentował, ale w ostatniej sekundzie się pośliznął i miał dużo szczęścia, że "Tomb" nie miał już czasu na skuteczną akcję. Wcześniej "Tomb" próbował wreszcie użyć nóg.

GODZ. 20.38 "Filipek" w I rundzie ruchliwy, stara się zadawać ciosy. "Tomb" nawet raz się zachwiał, wygląda jakby się bał niższego rywala. Cała runda w stójce.

GODZ. 20.33 Pora na drugą walkę: Filip „Filipek" Marcinek kontra Łukasz „Tomb" Imiełowski. Wchodzi teraz "Filipek" lżejszy prawie 30 kg od rywala. To raperzy skonfliktowani ze sobą. Publika jest za "Filipkiem".

GODZ. 20.28 W II rundzie "Jongmen" znów zaatakował, aż w końcu "Kasti" się poddał. Krystian „Jongmen" Brzeziński wygrał przez duszenie zza pleców.

GODZ. 20.24 I runda za nami: "Kasti" częściej był w parterze, przyjął wiele ciosów od "Jongmena". Udało mu się nawet na chwilę przejąć inicjatywę, ale "Jongmen" miał przewagę.

GODZ. 20.19 Jako pierwszy zmierza do oktagonu Kamil „Kasti" Stępiński. Jako drugi debiutujący w FAME MMA - Krystian „Jongmen" Brzeziński. Zaczynamy!

GODZ. 20.13 Gala FAME MMA 4 oficjalnie otwarta! Czekamy na pierwszą walkę: Krystian „Jongmen" Brzeziński - Kamil „Kasti" Stępiński.

GODZ. 20.09 Trwa uroczystość otwarcia gali. Jest rozmach! Hala wypełnia się po brzegi, kibice jeszcze zajmują miejsca.

GODZ. 20.07 Organizatorzy zapowiadają, że za chwilę rozpocznie się oficjalne otwarcie gali. W planie jest osiem walk.

GODZ. 19.42 Wkrótce zaczyna się gala w Częstochowie. W hali daje się odczuć rosnące napięcie.

Tak zapowiadaliśmy galę w Częstochowie:
FAME MMA 4 to kolejna edycja walk, które niekoniecznie mają wiele wspólnego z zawodowym sportem. Z jakiegoś powodu jest jednak o FAME MMA 4 bardzo głośno. W trakcie wydarzenia walczą ze sobą między innymi:

 • celebryci,
 • youtuberzy,
 • influencerzy.

Walką która wywołuje zainteresowanie FAME MMA 4 jest starcie Marty Linkiewicz, która na poprzedniej gali rozprawiła się z Esmeraldą Godlewską. Tym razem Linkiewicz zmierzy się z Sexmasterką, czyli Anielą Bogusz. Znaną również pod pseudonimem Lil Masti. Sexmasterka niegdyś zajmowała się erotyką, a teraz próbuje swoich sił jako raperka. Marta Linkiewicz z kolei samą siebie określała niegdyś mianem "patoinfluencerki".

Sexmasterka jednak ze sportem miała już wcześniej do czynienia. Ma na swoim koncie:

Dlaczego zdecydowałam się wziąć udział w Fame MMA 4? Odpowiedź jest jedna – bo wygram!. Ja jestem sportowcem od urodzenia. - chwali się Sexmasterka na swoim kanale YouTube.

FAME MMA 3 POWTÓRKA walki Godlewska i Linkiewicz WIDEO. Noka...

W czasie konferencji prasowej w związku FAME MMA 3 obie panie nie szczędziły sobie wulgaryzmów. Lil Masti dała Linkiewicz słownik poprawnej polszczyzny. Między zawodniczkami wywiązała się "dyskusja", gdzie Linkiewicz wypomniała Sexmasterce jej filmiki.

Nie przegapcie

Ja zawsze, całe swoje życie podczas tej kariery (...) gdzieś tę siłę kobiet chciałam pchać do przodu - wyznała Lil Masti, znana jako Sexmasterka. Linkiewicz skomentowła - Nagrywając filmiki jak k***(...) sobie wsadzić wibrator w c***? To, to chciałaś przekazać ludziom?

FAME MMA 4: Karta walk. Kto walczy na FAME MMA 4 w Częstochowie 22 czerwca?

W czasie FAME MMA 4 zmierzą się ze sobą w walce wieczoru Marta Linkiewicz i Lil Masti, znaną również jako Sexmasterka. Kobiety zawalczą o pas mistrzowski federacji.

FAME MMA 3 POWTÓRKA walki Godlewska i Linkiewicz WIDEO. Nokaut i uściski po walce
Elektryzującym pojedynkiem będzie również starcie Adraiana "Medusy" Salamona z Piotrem "Knaziuu" Knasiem. Poniżej prezentujemy pełną kartę walk.

 • Adrian "Medusa" Salamon - Piotr "Knaziuu" Knaś
 • Michał "Boxdel" Baron - Jakub „Ochroniarz" Flas
 • Dawid Ambro - Kasjusz„Don Kasjo" Życiński
 • Filip Marcinek - Łukasz "Tomb" Imiełowski
 • Kizo - Marcin Makowski
 • Adrian Polak - Amadeusz Ferrari
 • Jongmen - Kamil Kasti
 • Marta Linkiewicz - SexMasterka

FAME MMA 4. Gdzie oglądać galę online? Ile kosztuje PPV?

Gala FAME MMA 4 odbędzie się 22 czerwca w hali sportowej w Częstochowie. Tranmisja jednak będzie płatna, koszt streamu z FAME MMA 4 wynosi 19,99 złotych. Tyle wynosiła opłata za PPV w poprzednich edycjach.

Zobaczcie koniecznie

Justyna Święty-Ersetic na Memoriale Kusocińskiego na Stadionie Śląskim

Robert Lewandowski ocenia grę reprezentacji Polski

Wideo

Komentarze 7

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
https://discord.gg/ZMyvfN RETRANSMISJA TUTAJ
G
Gość
Jest sposób by obejrzeć galę za free wbijaj na tą stronkę w zakładce streamy online znajdziecie ja

http://bit.ly/Famemma4onilestream

http://bit.ly/Famemma4onilestream

Nie trzeba podawać numeru tel ani nic logujesz się i masz nie ma za co :D pozdro
G
Gosc
Ta Linkiewicz wygląda jakby ryj w imadle miala

Ochydny ryj
G
Gość
Ssijcie jaja wszyscy
G
Gość
Jprd

po pierwsze LilMasti

po drugie taka gazeta pisze o patologii?
S
SlawekM
No cóż widać już nie taka poważna skoro pisze o takim ścieku xD
g
gosc
Poważna gazeta pisze o walce patologii ?
Dodaj ogłoszenie