Kto wygrał Projekt Lady 3? Finałowy odcinek popularnego programu TVN będzie okazją, by po raz ostatni zobaczyć, jak dziewczyny z Projektu Lady 3 zmieniły się od momentu wejścia do programu. Każda z uczestniczek Projektu Lady 3 zmieniła się, ale która na tyle, by wygrać? Finał Projektu Lady 3 da nam odpowiedź, czy Pierwszą Damą tym razem zostanie Magdalena Lubacz, Sandra Rogaczewska czy Agnieszka Koszelak?

Finał Projekt Lady 3. Kto wygrał?

13 niegrzecznych dziewcząt przez kilka tygodni przeszło prawdziwą szkołę życia. Co jakiś czas z grupy odpadała ta, która najgorzej rokowała. W drodze eliminacji do finału Projektu Lady 3 dotarły trzy dziewczyny - Magdalena Lubacz, Sandra Rogaczewska i Agnieszka Koszelak.

O tym, kto wygrał Projekt Lady 3, dowiecie się z finałowego odcinka programu, który emitowany będzie w TVN 2 poniedziałek, 6 sierpnia, o godz. 21.30.

Projekt Lady 3: Uczestniczki

W programie startuje 13 dziewczyn z całej Polski. Projekt Lady wygra jednak tylko jedna z nich. Systematycznie mentorki będa eliminować z programu te dziewczyny, które będą najgorzej rokować. Które uczestniczki Projektu Lady 3 dotrą do finału? W premierowym odcinku wystąpią:

 1. Anna Lewandowska
 2. Natalia Bugajska
 3. Patrycja Hutna
 4. Magdalena Prusinowska
 5. Agnieszka Koszelak
 6. Sara Kacprzak
 7. Aleksandra Baryga
 8. Anna Kowalewska
 9. Katarzyna Wojciak
 10. Klaudia Obrzut
 11. Wiktoria Lewinska
 12. Sandra Rogaczewska
 13. Magdalena Lubacz

Trzecią edycję programu Projekt Lady 3 wygrała Magdalena Lubacz!

Jak wyglądają uczestniczki Projektu Lady 3 w mundurkach i “cywilnych” ubraniach?

Projekt Lady 3: Kiedy w TVN premiera programu?

Premiera Projektu Lady 3 to jeden z najbardziej wyczekiwanych odcinków wiosennej ramówki TVN. Grupa dziewczyn, które niejedno mają na sumieniu, bierze udział w programie, by zmienić się w młode damy. Dziewczyny nie stronią od imprez, bójek, mają problemy w szkole, a ich wygląd pozostawia wiele do życzenia.

Pierwszego dnia w Projekt Lady 3 te wymalowane i skąpo ubrane królowe życia zmuszone są do założenia jednakowych mundurków. To ma być pierwszy krok do utemperowania przyszłych dam. Co nowego przyniesie 3 sezon Projektu Lady?

Kiedy w TVN będzie premiera Projektu Lady 3? Nowy sezon w 2018 roku zobaczymy już w niedzielę, 21 maja na antenie TVN.

Czy potrafisz zachowac się jak prawdziwa lady? QUIZ Projekt Lady

Projekt Lady 3 online w player.pl

Podobnie jak w przypadku innych programów, Projekt Lady 3 będziemy mogli śledzić nie tylko na antenie TVN, ale również w internecie na player.pl. Projekt Lady 3 online dostępny będzie na platformie player.pl prawdopodobnie godzinę później niż w telewizji. Będzie również możliwość powracania do ulubionych odcinków Projekt Lady 3 online.

Projekt Lady 3: zwiastun

Co wydarzy się w Projekcie Lady 3? Jakie trudności napotkają uczestniczki programu? Które zadania sprawia im najwięcej trudności? Zobacz zwiastun Projektu Lady 3.

Projekt Lady 3: Prowadzące

Uczestniczki w każdej edycji programu są nowe, ale mentorki w Projekcie Lady pozostają te same. Podobnie, jak w poprzednich edycjach, w zostaniu damami dziewczynom będą pomagać:

 • Tatiana Mindewicz-Puacz
 • Irena Kamińska-Radomska
 • Małgorzata Rozenek-Majdan