MKTG SR - pasek na kartach artykułów

GKS Tychy wygrał z Lechią Zielona Góra 4:0 (3:0)

PS
Ostatnia kolejka II ligi w rundzie jesiennej okazała się niezwykle udana dla piłkarzy GKS Tychy. Wygrali z Lechią Zielona Góra aż 4:0 (3:0).

Już w 8. minucie pierwszego gola zdobył Daniel Feruga. Cztery minuty później było już 2:0, a strzelcem okazał się Krzysztof Zaremba. W 36. minucie Krzysztof Bizacki strzelił z pola karnego na 3:0. Po przerwie zwycięstwo przypieczętował Hubert Jaromin na 4:0.

Sędziował: Krzysztof Sobieszek (Skierniewice).

GKS Tychy: Kisiel - Odrobiński (81. Pęczak), Kopczyk, Masternak, Lesik - Feruga (84. Łopuch), Babiarz Ż, Furczyk (72. Kruczek), Jaromin - Bizacki, Zaremba. Trener Adam Nocoń.

Lechia Zielona Góra: Kalinowski - Wojtysiak, Tyktor, Głowania Ż, Topolski - Kaczorowski (46. Pytlarz), Sucharek, Niewiadomski (46. Dorniak), Małecki (67. Lewicki), Kojder - Borecki (76. Haraś). Trener Mirosław Zelisko.